BOCA Juniors druhým finalistou krajské části poháru ...

=

=

=

V MSH Krupka proběhlo 2.SMF Krajské části poháru SFČR.

S nadsázkou se dá říci, že necelá stovka diváků viděla v MSH Krupka první druholigové "derby" Ústeckého kraje. V semifinalové bitvě účastníků druhé nejvyšší futsalové soutěže dominovalo útočné pojetí obou semifinalistů. V 9.min šli domácí do vedení 1:0 a v 16.min stejný hráč Dominik Slepčík zvíšil na 2:0. Ve 21.min pak nejprve snížili hosté Dolechkem na 2:1 ale v téže minutě upravil stav zápasu na 3:1 domácí Benda. Na poločasových 3:2 pak ještě ve 23.min snižoval Haviar. Do druhé půle vstoupili lépe hosté a zásluhou Tykala ve  29. a Minaříka ve 31.min dokázali vývoj zápasu otočit ve svůj prospěch. Boca nasadila k velmi dlouhé power-play a ve 42.min pak Jeronimo ukázkovou šibenicí vyrovnal na konečných 4:4. Když pak nerozhodlo ani prodloužení, šlo se na penaltou loterii.

Benda (BoJ)      0:0

Minařík (BCV)   0:0

Cibrik (BoJ)      1:0

Gedeon (BCV)   1:0

Sidor (BoJ)       2:0

Zápas tak nabídl poměrně zajimavou futsalovou podívanou včetně závěrečné penaltové loterie.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

1.semifinále

Boca Juniors Krupka "B" (2.třída)  - Morgan Commando TP  (KPÚK)   1 : 8   (0:3)

hráno: pátek 19.06.2020  od 20,30 hod v MSH Teplice, RO: Hanzlík, Kamínek

branky:  Formánbek Jiří - Batelka David 3x, Šedina Vlastimil 3x, Ruda Jan 2x

do finále postupuje:

Morgan Commando Teplice (div)

2.semifinále

Boca Juniors Krupka (2LZ)FC Baník Chomutov  (2LZ)   5 : 4 PK (3:2;4:4)

hráno: pátek 03.07.2020  od 20,30 hod v MSH Krupka, RO: Šmid, Mollinger

branky: Slepčík Dalibor 2x, Benda Jaroslav, Jeronimo, Sidor Martin (RPK) - Dolechek Danyil, Haviar David, Tykal Tomáš, Minařík petr