Dnes budeme znát vítěze okresního poháru UL ...
18.06.20

Dnes vrcholí okresní část poháru KF FAČR 2019-20 !!

Pohár čmfs - výsledky z některých krajů 2019-20

Řídící komise okresního poháru v okrese Ústí nad Labem zvé všechny příznivce futsalu na druhý finálový zápas letošního ročníku okresní části poháru KF FAČR. Tento druhý finalový zápas proběhne dnes 18.6.2020  ve SH WHC Krásné Březno od 20,30 hod.

1. Finalový zápas ........xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

TJ Bouráci UL    FC NY Tiradores UL     2 : 2   (1:2)

vítěz okresního poháru 2019-20:

V případě remízového stavu na konci zápasu, bude zápas prodloužen okamžitě o 2 x 5 minut, při remíze i po prodloužení budou provedeny pokutové kopy dle pravidel futsalu FIFA /3 na každé straně, dále pak po jednom do rozhodnutí/.

A zpět do uplynulých let, aneb jak to dopadlo ve finále ....!!

Pohár čmfs - výsledky z některých krajů2018-19

Výsledek obrázku pro fcrapid ústí

Boca Juniors UL - Rapid Ústí nad Labem  3 : 6 (1:4)

Branky: Ferenc Michal, Čisár Jan, Šváb Marek - Dvořák Dominik 2x, Čapek Matěj 2x, Gajdoš Martin a Tichý Petr;

ŽK: Knor Vasil, Šváb Marek, Memeti Adrian - Čapek Matěj, Dvořák Dominik;

ČK: 0 - 0

Pozápasové ohlasy trenérů: Vasil Knor (Boca Juniors Ústí nad Labem): "Prohráli jsme zaslouženě, ponaučíme se do příštího roku. Příští rok zvítězíme. Blahopřejeme vítězi."

Martin Dlouhý (FC Rapid Ústí nad Labem "B"): "Po dvou prohraných finálových utkáních jsme se výrazně připravili na třetí. Zodpovědným výkonem především v prvním poločase, kdy jsme si vytvořili náskok tří branek, jsme ve druhé půli hru dohrávali, přestože jsme polevili. Nic nemění na tom, že výsledek jsme již udrželi. Gratuluji soupeři k vítězství v krajském přeboru Ústeckého kraje."

Zde je odkaz na fotodokumentaci finále okresní části poháru:

Pohár čmfs - výsledky z některých krajů2017-18

Vítězem okresního poháru 2017/18 - FC VITO Team Proboštov!!

Na základě výzvy OkKF Ústí n.Labem se  do Okresní části Poháru FAČR 2017-18, který odstartoval v pondělí 27.11.2017 přihlásilo tedy nakonec 22 ( loni bylo pouhých 12 ) účastníků . OkKF UL proto rozhodla o rozdělení přihlášených mužstev do čtyř skupin - 2 skupiny se hráli o 5 účastnících a dvě skupiny měli pak 6 účastníků. V těchto skupinách se účastníci v pěti termínech utkali bez odvet tak, že každý účastník okresní části poháru pořádal v listopadu 2017 - lednu 2018 dva / vyjímka je u 6-ti členných skupin / domácí zápasy. Při tomto systému základních skupin si tak každý účastník zahrál v základních skupinách čtyři nebo pět zápasů se soupeři z výšších soutěží. Z každé skupiny postoupila první dvě družstva dle výsledných tabulek skupin do play off okresní části poháru 2017-18. Po čtvrtfinalové a semifinálové části bylo na pořadu finále, které proběhlo již tradičně v krásnobřezenské sportovní hale TJ Spartak (WHC) a to 7.3.2018 od 21,00 hod.

===================================================================

FC VITO Team Proboštov - FC Rapid Ústí n.L. "B"   9 : 2  (4:0)

hráno:  středa 07.03.2018 ve 21,00 hod ve SH WHC K.Březno  RO: Košťál, Lutka

branky: Kušej  4x, Lipert  2x, Šváb, Maštalíř, Kupka  -  Vobořil, Dlouhý

logo

Odkaz na textový on-line:

Odkaz na fotodokumentaci:

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Pohár čmfs - výsledky z některých krajů

2016-17

GOLD-COMBIX Ústí nad Labem "B"   -  FC NY Tiradores Ústí nad Labem    5:3   (1:0)

Úterý 28.02.2017, 20:30 • Sportovní hala Spartak Krásné Březno, Keplerova 800/56, Ústí nad Labem 7 (Krásné Březno) •

Play-off okresního poháru Ústí nad Labem - finálový zápas:

V krasnobřezenské sportovní hale v úterý 28.2.2017 vyvrcholila okresní část poháru SF FAČR pro sezonu 2016-17. Již třetí obhajobou v řadě tak okresní pohár získalo mužstvo Gold Combixu UL „B“. Nutno podotknout, že v sestavě přibližující se druholigovému účinkování tohoto týmu. Od začátku finálového zápasu si Combix vynutil velkou územní převahu. Mužstvo NY Tiradores sázelo na obětavou obranou hru svých zadních řad a hlavně na kvalitu brankáře. O těsném vedení favorita v prvním poločase rozhodla ve 14. minutě povedená střela Saši Urbanszkého skoro z poloviny hřiště, když se šťastně od tyče odrazila do branky hostů. O vítězi finalového duelu se rozhodlo mezi 28. a 36.min, když favorizovaný Combix odskočil na rozdíl 5 branek. V tuto chvíli začali hosté otevřenou hrou presovat domácí Combix po celé ploše a do konce řádné hrací doby pak dokázali korigovat nepříznivý stav na konečných 5:3. Obě mužstva v poměrně rušné divácké atmosféře přistoupila k zápasu s maximální odpovědností a snahou o co nejlepší výsledek a zisk okresního poháru. Ve druhé půli se začalo i trochu jiskřit a tak oba arbitři Jirka Šmid a Honza Kresta museli ve čtyřech případech použít žluté kartonky. Celou reportáž jako textový on-line přenos zajistil Zdeněk Kamínek a vy si jej můžete přečíst zde:

Ještě si dovolím přidat pozápasové ohlasy obou trenerů:

David Kubala (GOLD Combix Ústí nad Labem "B"): "Vítězství v okresním poháru jsme chtěli obhájit a znamená pro nás hodně. První poločas Tiradores dobře bránili, my jsme ke konci zápasu polevili. Oceňuji soupeře za bojovný výkon."

Daniel Brzák (FC NY Tiradores Ústí nad Labem): "Soupeř vyhrál zaslouženě, v první půli byl jednoznačně lepší. My jsme za stavu 5:0 zkusili hru vabank, která nám kupodivu vyšla, ale i kvůli tomu, že Combix polevil. Možná jsme tuto taktiku měli zkusit dříve. Děkujeme všem skvělým fanouškům, kteří nás přišli do haly podpořit a Combixu k obhajobě gratulujeme."

A statistiky:

rozhodčí: ŠMID Jiří, KRESTA Jan

přítomno:  120 diváků

branky:Urbanszky 2x, Lácha, Valta, Cibrik  -  Kolátor 2x, Hejduk

®K:  3 - 1

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

A podívejme se ještě malinko do historie Okresního poháru ...

Pohár čmfs - výsledky z některých krajů 2015-16

Combix UL "B" - FC Rapid UL         3  :  2  PK   / 1:0, 2:2, 2:2 /

22.2.2016 ve 20,00 hod  WHC Krásné Březno - RO:  Kresta, Košťál

branky: Krok 2 / rozhodující PK /, Martínek - Dlouhý, Bellada

®K:  2  -  1 ,  bez vyloučení

Velmi opatrně hraný zápas začali lépe domácí, když Krok proměnil PVK v 7.min zápasu a Combix šel do vedení 1 : 0. V průběhu prvního poločasu si Combix pak vypracoval i další šance ale neproměnil je - 14.min nastřelené tyč, 16.min opět nastřelená tyč, 19.min Martínek trestuhodně přestřelil úplně prázdnou bránu ze 3 metrů. Hosté zahrozili v 18.min, kdy Klier dokázal po souboji s brankářem domácích dotlačit míč do sítě. Protože si však nedovoleně pomohl rukou, branku nakonec HRO správně neuznal. Ve druhé půli začali hrát pomalu i hosté i když nejprve šli ve 28.min do dvoubrankového vedení 2 : 0 zásluhou Martínka hráči Combixu. Pak se ale přece jen ukázala zkušenost Dlouhého ve 41.min velmi mazácky změnil směr střely Kliera a snížil na 2 : 1. Posledních pět minut řádné hrací doby se pak neslo v duchu power play hráčů Rapidu, kterým nakoce tento tah ve 48.min výšel, když střelu Bialka před bránu dobře za záda domácího brankáře uklidil Bellada 2 : 2. A protože ani prodložení nerozhodlo i když hosté opět celých pět minut odehráli jako power play. Následovali tedy PK ze značky 6 metrů, které museli už z konečnou platností určit vítěze Okresního poháru Ústí n. Labem pro sezonu 2015/16. PK postupně kopalo šest hráčů - po třech na každé straně. V prvních dvou seriích byli střelci bezchybní: Málek (Rap.) 0-1, Martínek (Com.) 1-1, Dlouhý (Rap.) 1-2, Paseka (Com.)  2-2. Ve třetí serii však Šnídl (Rap.) svoji penaltu neproměnil a následně pak Krok svoji střelou ze značky 6 metrů získal okresní pohár pro Combix.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

2014-15

Combix "B" - FC Sokol UL "B"     9 : 1  (7:1)

Pohár čmfs - výsledky z některých krajů 2013-14

COMBIX Ústí n.L. B  -  FC Tiradores Ústí n.L.   7 : 3  (4:2)

Sestavy:

Combix B - Vobecký, Kuneš, Dvořák, Děmčenko, Krok, Friedl, Černohorský, Martínek, Herián

FC Tiradores - Horvát, Vršínský, Koleček, Jakubec, Šikl, Komárek, Kramule, Brzák, Jangl, Brož, Vavřina, Švanda, Hejduk Adamec

Branky: Martínek 2, Děmčenko 2, Krok 2, Friedl - Komárek 2, Šikl

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Pohár čmfs - výsledky z některých krajů 2012-13

V pondělí 18.2.2013 proběhlo od 20,00 hod ve SH Krásné Březno finále okresního poháru sezony 2012-13 ve futsalu FIFA. Do finále postoupili vítězové dvou semifinalových bitev ITALOVÉ a mužstvo FC Tiradores. Do zápasu lépe vstoupili hosté, kyž skorovali hned z prvního útoku a šli do vedení 0:1. Italové však nástup zachytili a okamžitě v 2.min po kombinaci Chmelina - Tipta posledně jmenovaný vyrovnal na 1:1. Domácí nepolevili a hned ve 4. min dokázali obrátit skore ve svůj prospěch dokonat a po brance Pokornýho šli do vedení 2:1. V první půli se dokázal ještě jednou v 11.min prosadit Tipta po asistenci Kubašky. Poločas tak skončil 3:1 pro Italy. Ke cti Tiradores slouží to, že ani za nepříznivého stavu nesložili zbraně a snažili se o poměrně útočný futsal ovšem bez golového zakončení. Některé vyložené šance však po skorování a úpravě skore volali. Druhá půle se pak proměnila v galapředstavení nejlepšího hráče zápasu Tipty z ITALŮ když v 32., 41. a 47. min upravil stav zápasu ne konečných 6:1. K tomu je třeba podotknou, že ve dvou případech to bylo po samostatné akci, kdy dokázal střelec před dosažením branky perfektním atakováním soupeře získat čistě balon na své sálovky. Vítězství ITALŮ a zisk okresního poháru byl zasloužený a nezbývá nic jiného než popřát podobný úspěch v další - krajské - fázi poháru KF ČR.

ITALOVÉ - FC Tiradores    6 : 1   ( 3:1 )

od 20,00 hod pondělí 18.2. hala WHC K.Březno  RO: Šmíd, Lutka

branky: Tipta 5, Pokorný - Zahrádka

®K: 3 - 1 .... Diváků: 100   / plná hala WHC ani nemohli všichni sedět / !!!

Pohár čmfs - výsledky z některých krajů 2011-12

Po finalovém duelu mezi FC Rumíky a Tuttipizzou známe držitele okresního poháru Futsalu FIFA pro sezonu 2011-12. Tím se po zásluze stalo mužstvo FC Rumíků, když dokázalo poměrně snadno zdolat loňského obhájce poháru 10 : 5 po poločase 6 : 2. Zprvu vyrovnaný zápas rozhodli Rumíci mezi 16. a 20. min prvního poločasu, když odskočili na 4 : 1. Ani zlepšená hra Tuttipizzi a rychle vstřelený gol na začátku druhé půle zvrat v zápasu neznamenal. A tak po přestřelce ke konci zápasu svítilo na ukazateli jasné vítězství FC Rumíků.

FC RUMÍCI - TUTTIPIZZA 10 : 5 (6:2)