V okresní části poháru pokračuje play off

Play-off okresní části poháru KF FAČR 2019/20 je ve finále !!

Aktualizace:  03.03.2020

>

Okresní svaz futsalu v Ústí nad Labem projednal a schválil další část play-off okresní části poháru SFČR:

Náklady na semifinalové zápasy - pronájem sportovní haly a odměny s cestovným RO - se budou půlit rovnoměrně mezi účastníky semifinalových zápasů. V případě remízového stavu na konci zápasu, bude zápas prodloužen okamžitě o 5 minut, při remíze i po prodloužení budou provedeny pokutové kopy dle pravidel futsalu FIFA /3 na každé straně, dále pak po jednom do rozhodnutí/.

>

Semifinále okresní části poháru:

Svarog FC Teplice "B" -  TJ Bouráci UL  2 : 5  (1:3)

hraje se: neděle 1.3.2020 od 20,10 hod, MSH Krupka, RO: Šmid, Mollinger

branky: Schrenk, Horák - Kodad 4x, Beran

ČK: MIKISKA Dominik (BUL)

postupují:

TJ Bouráci UL

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

FC NY Tiradores Ústí n. L. -  Klimax Bar UL     5 : 4  PK (4:4 PP 3:3 /0:0/)

hraje se: pondělí 2.3.2020 od 21,10 hod, SH WHC K.Březno, RO: Faigl, Nový

branky: Guth 3 /rozhodující PK/, Seidl 2 - Langer 2, Krupička, Batryn

postupuje: FC NY Tiradores UL

Finále okresní části poháru:

TJ Bouráci UL  - FC NY Tiradores UL

=== Po vzájemné dohodě obou finalistů a po projednání souhlasí OSF UL s finálovými termíny okresní části poháru 2019-20. Bude se hrát na dva zápasy s tím, že nebude platit pravidlo branky vstřelené venku. Tzn., že se pouze sečtou skóre obou zápasů bez ohledu na góly na hřišti soupeře. Pokud tedy zápasy skončí například 5:1 a 4:0, bude následovat prodloužení a dále případně penalty dle pohárových regulí.

První zápas se odehraje:

hraje se: úterý 17.března 2020 od 21,00 hod, SH Krupka, RO: ....................