Play off okresní část poháru v Ústí n.L. ...
V okresní části poháru začíná finalová část
Play-off okresní části poháru KF FAČR 2019/20 startuje ...!!
Aktualizace: 13.02.20209
Okresní svaz futsalu v Ústí nad Labem projednal a schválil systém play-off okresní části poháru SFČR, který právě dokončuje základní kola. Nejlepších 16 mužstev (vždy po čtyřech z každé skupiny A – D) postoupí do osmifinálových zápasů – zápasy budou odehrány okamžitě po ukončení základních skupin.
Náklady na osmifinalové zápasy - pronájem sportovní haly a odměny s cestovným RO - se budou půlit rovnoměrně mezi účastníky osmifinalových zápasů. V případě remízového stavu na konci zápasu, bude zápas prodloužen okamžitě o 5 minut, při remíze i po prodloužení budou provedeny pokutové kopy dle pravidel futsalu FIFA /3 na každé straně, dále pak po jednom do rozhodnutí/.
OSF schválil následující program play-off okresní části poháru:
Osmifinalové zápasy:
/mužstva budou průběžně doplňována na základě výsledků skupin/
1) A1_Boca Juniors UL "B" – C4_FC United of UL 8 : 1 (5:0)
hraje se pondělí 10.2.2020 od 21,00 hod, SH Krupka, RO: Mollinger, Hanzlík
branky: Slepčík 3x, Egrt 2x, Čisár, Pirkopulo a Batyi - Burian
postupuje: BOCA Juniors UL "B"
xxx
2) C2_Samba Ústí n. L. – A3_Svarog FC teplice "B"
hraje se pátek 14.2.2020 od 21,00 hod, SH Krupka RO: Šmid, Mollinger
postupuje: ..........................
xxx
3) B1_TJ Bouráci UL – D4_FC Rumíci UL 7 : 4 (3:1)
hraje se úterý 4.2.2020 od 21,00 hod, SH Krupka, RO: Košťál, Lutka
branky: Mikiska 3x, Kodad 2x, Hora a Bekakis - Kokoška 3x, Lánský
postupuje: TJ Bouráci UL
xxx
4) D2_OLD School UL – B3_Morgan Commando TP 12 : 2 (6:2)
hraje se čtvrtek 13.2.2020 od 21,00 hod, SH Krupka, RO: Hanzlík, Tuček
branky: Lédl 4x, Vávra 4x, Lhotský 2x a Barnat Petr 2x - Ruda a Preisler
postupuje: Old School UL
xxx
5) A2_FC NY Tiradores UL – C3_Oranjes Ústí n. L. 10:0 (7:0)
hraje se pondělí 10.2.2020 od 21,10 hod, SH WHC K.Březno, RO: Faigl, Nový
branky: Dvořák 3x, Šmejkal 2x, Švanda, Seidl J., Seidl M., Jakubec, Guth
postupuje: FC NY Tiradores Ústí nad Labem
xxx
6) C1_Klimax Bar UL – A4_FT Forza UL 4 : 3 (3:1)
hraje se úterý 11.2.2020 od 19,30 hod, SH Gympl - Jateční, UL; RO: Košťál, Lutka
branky: Langer 2x, Krupička a Batryn - Maštalíř, Al-Eraidi a Štorcpostupuje: Klimax Bar UL
xxx
7) D1_FK AUTO Horejsek – B4_FC Rapid UL "C"
hraje se pátek 14.2.2020 od 20,00 hod, SH Libouchec, RO: Lutka, Nový
postupuje: ..........................
xxx
8) B2_Vikings Libouchec – D3_FC NY Tiradores UL "B" 2 : 7 (1:1)
hraje se čtvrtek 6.2.2020 od 19,00 hod, SH Libouchec, RO: Macháček, Nový
branky: Novák, Weber - Mach 4x, Dvořák, Jakubec, Koleček
postupuje: . FC NY Tiradores UL "B"
xxx
====================================================================
čtvrtfinalové zápasy pak budou následovat:
Boca Juniors UL "B" - Vítěz 2
TJ Bouráci UL - OLD School UL
FC NY Tiradores UL "A" - FC NY Tiradores UL "B"
Vítěz 7 - Klimax Bar UL
Semifinále a finále proběhne buďto v krásnobřezenské sportovní hale TJ Spartak (WHC), nebo městské sportovní hale v Krupce do konce února 2020. Do krajské části pak kromě účastníků KPÚK, kteří se mohou do krajské části poháru 2019-20 přihlásit znovu, postoupí nejlepší čtyři týmy z okresní části poháru jako reprezentanti okresu Ústí nad Labem.
J.Hanzlík - OSF UL