Dnes je pondělí 14.10.2019  uživatel nepřihlášen  
Ve čtvrtek startuje v Praze futsalová Liga mistrů ...
06.10.19

Start Ligy mistrů se blíží, Seidler věří v návrat

Start ligy mistrů se blíží, seidler věří v návrat

V příštích dnech se naše hlavní město dočká futsalového svátku. Ve čtvrtek totiž prvními zápasy odstartuje program skupiny číslo 4 prestižní Ligy mistrů. Sparta hostí ve třech hracích dnech na Podvinném mlýně tři soupeře, se kterými se utká o jediné postupové místo.

Sparta bude hostit utkání skupiny v UNYP Areně (nelekejte se, je to její tradiční domácí hala, jen s jiným názvem) od čtvrtka do neděle. Rytmus utkání je snadno zapamatovatelný. První utkání se hraje vždy v 17:30 hod., druhé od 20:00 hod., přičemž pořadatelský tým hraje vždy druhá utkání.

Jména soupeřů také jistě znáte, protože je sparťanský tým ví již několik týdnů. Dorazí maltský Luxol, jehož kádr se ale skládá většinou z kvalitních legionářů. Od severních sousedů dorazí Rekord Bielsko-Biala, kde se rádi podíváme na formu českého reprezentanta Jana Janovského. Velkým konkurentem Sparty bude rumunský Imperial Wet. Tady je třeba vyjasnit jednu věc. Protože UEFA „nemá ráda“ sponzorské názvy (pozorovat to můžete i u slavného Interu Movistar), vystupuje rumunský mistr v soutěži jako Futsal Klub Csíkszereda. Komentátorům držíme palce…

Sparta začne zápasem proti rumunskému týmu, o den později se utká s maltským mistrem. Po jednodenní pauze, tedy v neděli večer, čeká Spartu souboj proti Rekordu Bielsko-Biala. V průběhu celé skupiny se budou pečlivě počítat bodové zisky, protože do další fáze soutěže neposune jen nejlepší ze čtyř účastníků skupiny.

Sparta sice prohrála v generálce v Chrudimi, to ji ale trápit nemusí. Co je problém, je otazník nad Startem Michala Seidlera. Toho trápí nepříjemné zranění, měl natržený šikmý břišní sval. „Dělám vše pro to, abych byl do prvního utkání v pořádku,“ věřil v neděli, tedy čtyři dny před prvním zápasem. Připomínáme, že Seidler je v soutěži zkušeným hráčem, Ligu mistrů hrát již za Slova-Matic Bratislava a ETO Futsal Gyor.

Utkání bude vysílat televizní stanice O2 TV Fotbal a pražský klub již zveřejnil ceny vstupenek. A věřte, že utkání Ligy mistrů bude stát za to navštívit!

Cena vstupenek:

Jednodenní vstupenka: 150 Kč

Jednodenní vstupenka pro držitele permanentek ACS/HCS: 100 Kč

Jednodenní vstupenka pro děti: 100 Kč

Balíček vstupenek na všechny 3 hrací dny: 350 Kč


Program skupiny 5 Ligy mistrů 2019/2020

čtvrtek 10.10.2019

17:30 Rekord Bielsko-Biala - Luxol St. Andrews

20:00 Imperial Wet - Sparta Praha

pátek 11.10.2019

17:30 Imperial Wet - Rekord Bielsko-Biala

20:00 Sparta Praha - Luxol St. Andrews

neděle 13.10.2019

17:30 Luxol St. Andrews - Imperial Wet

20:00 Sparta Praha - Rekord Bielsko-Biala