Dnes je pondělí 16.09.2019  uživatel nepřihlášen  
Finišuje krajská část poháru SFČR 2019 ...
10.09.19

Krajská finále Poháru SFČR: Tento týden se rozhodne o všech osmifinalistech!


Na přelomu srpna a září vrcholí krajská část Poháru SFČR. Zní vzejde 14 týmů, které postoupí do celostátní části - do osmifinále. Tam už čekají loňští finalisté FK ERA-PACK Chrudim a AC Sparta Praha.

Praha
Finále | SK Slavia Praha – Wizards DDM Praha 10
10.09. - 19:15 - Eden

Středočeský kraj
Finále | FC Malibu Mladá Boleslav – SK Olympik Mělník 2:5 (0:1)

Ústecký kraj
Semifinále | Boca Juniors Ústí n. L. B - Rapid Ústí n. L.
10.09. - 21:00 - Krupka
Finále | Svarog FC Teplice - Boca / Rapid
11.09. - 20:00 - SH Teplice

Liberecký kraj
Finále | FC Démoni Česká Lípa – FTZS Liberec 6:2 (4:1)

Karlovarský kraj
Finále | Fut Fet Karlovy Vary – Termiti Loket 1:4 (1:2)

Plzeňský kraj
Finále | Jerigo Plzeň – SK Interobal Plzeň 0:6 (0:1)

Jihočeský kraj
Finále | PCO Dynamo České Budějovice – Absolut team České Budějovice 3:0 (0:0)

Královehradecký kraj
Finále | Legie Hradec Králové – Flamengo Hradec Králové 0:1

Pardubický kraj
Finále | Benfica Hlinsko – Nejzbach Vysoké Mýto 3:2 (2:0)

Vysočina
Postupuje Pramen Havlíčkův Brod

Jihomoravský kraj
Finále | Žabinští Vlci Brno – Helas Brno (finále do 11. 9. 2019)

Zlínský kraj
Finále | Amatér Komárovice – VŠSK Univerzita Zlín 4:7 (1:2)

Olomoucký kraj
Finále | AC Gamaspol Jeseník – SK UP Olomouc
13.09. - 20:00 - SH Jeseník

Moravskoslezský kraj
Finále | FC Smíšené Fulnek – FC Baník Ostrava 1:7

Osmifinalisté celostátní části

Západ | AC Sparta Praha (finalista), SK Olympik Mělník (Středočeský kraj), Dynamo PCO České Budějovice (Jihočeský kraj), FC Démoni Česká Lípa (Liberecký kraj), SK Interobal Plzeň (Plzeňský kraj), Termiti Loket (Karlovarský kraj).

Východ | FK ERA-PACK Chrudim (obhájce), FC Baník Ostrava (Moravskoslezský kraj), Pramen Havlíčkův Brod (Vysočina), Benfica Hlinsko (Pardubický kraj), Flamengo Hradec Králové (Královehradecký kraj), VŠSK Univerzita Zlín (Zlínský kraj).