Dnes je neděle 22.09.2019  uživatel nepřihlášen  
Ženy na turnaji v Srbsku úspěšné ...
30.05.19

Utkání proti Slovinkám naše hráčky zvládly!

Utkání proti slovinkám naše hráčky zvládly!

Zejména díky skvělému druhému poločasu si česká ženská reprezentace připsala na turnaji v Srbsku tři body. Proti Slovinkám naše hráčky zazářily a porazily soupeřky 6:0. Premiéru za sebou má brankářka Roháčková, která si připsala čisté konto.

Zatímco v prvním poločasu žádná branka nepadla, po změně stran jich bylo k vidění šest, všechny do sítě soupeřek! „V poločase jsme udělali změny, které se podařily a v druhém poločase jsme ovládli zápas, dali šest krásných gólů a zaslouženě zvítězili,“ radoval se trenér týmu Michal Odehnal. „Poděkování patří všem hráčkám za předvedený výkon a plnění taktických pokynů.“

Ženy: Česká republika - Slovinsko 6:0 (0:0)

Branky: 2 Waszutová, Beštová, Koplíková, Bulavová, Honková.

Sestava ČR: Roháčková, Kuglerová - Waszutová, Bulavová, Sedlačíková, Blahová – Krejčová, Odehnalová, Mirtlová, Honková, Beštová, Koplíková, Šturmová, Hyťhová. Trenér Michal Odehnal.

Třetí a poslední utkání turnaje čeká na naše reprezentantky v pátek večer, kdy se od 20:00 hod. střetnou s domácím Srbskem. To ve včerejším utkání podlehlo Slovenkám 2:3. Naše hráčky a tým Slovenska mají před posledním hracím dnem shodný počet bodů, vyrovnaný vzájemný zápas a tak bude pravděpodobně, v případě vítězství obou celků, rozhodovat lepší celkové skóre.