Dnes je neděle 21.04.2019  uživatel nepřihlášen  
Na startu je krajská část poháru KF FAČR 2018-19 ....
14.04.19

logo

Zápasy krajské části poháru zahájeny

KSFUK po svém projednání zveřejňuje los a doposud známé termíny

1.kola (osmifinále) krajské části poháru SFČR pro ročník 2018-19

Úhrada za RO - 2x 300,- Kč ; cestovné 4,50 Kč/km, halu hradí domácí pořadatel, náklady na RO se půlí (v případě souboje mužstev z jednoho okresu se půlí též náklady na SH) - hosté k zápasům cestují na vlastní náklady !! S ohledem na propozice celostátní části poháru KF FAČR pro sezonu 2018-19 byl účastník  nešjvyšší VFL ( Svarog FC Teplice ) dle výše uvedených propozic nasazení až do čtvrtfinále krajské části poháru Ústeckého kraje. Průběžné datumy a výsledky zápasů zvěřejní KSFUK na tomto místě vždy vložením do tohoto článku.

LOS A ZNÁMÉ TERMÍNY PRO OSMIFINÁLE:

horní polovina tabulky

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Svarog FC Teplice  (VFL) – volný los

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

FC Atletico Ústí n.L.  (2.tř) – Pop Servis Děčín  (1.tř)   11 : 4  (5:0)

hráno: 27.3.2019  od 19,00 hod ve SH STZ Ústí n.L., RO: Lutka, Nový

branky:  Vávra David 5x, Kamiš Jiří 3x, Duna Miroslav, Vávra Alex, Husák Marek - Forko Zdeněk 2x, Rioz Dominik, Pilík Daniel

postupuje: FC Atletico UL  (2.tř)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

FC Betis Kadaň (Div) – Sampdoria MTV Ústí n.L.  (1.tř)

hráno: ...............  od ............ ve SH ................., RO: ..............................

branky:

postupuje:

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Bílý Balet Děčín (OP) – Boca Juniors Ústí n.L.  (KPUK)

hráno: 23.04.2019  od  18,00 hod ve SH Libouchec, RO: ..............................

branky:

postupuje:

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

dolní polovina tabulky

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

FC Baník Chomutov (2LZ) – El Clasico Bynov (OP)    5 : 3  (4:0)

hráno: 08.04.2019 od 20,00 hod ve SH STZ Ústí n.L., RO: Lutka, Kresta

branky: Nejedlý Jan 2x, Tykal Tomáš, Koutný David, Nový Michal - Zdeněk Josef, Beutler Tomáš, Beutler Lukáš

postupuje: FC Baník Chomutov (2LZ)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Boca Juniors Děčín (1.tř) – Boca Juniors Ústí n.L. "B"  (3.tř)  

hráno: ...............  od ............ ve SH ................., RO: ..............................

branky:

postupuje:

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Svarog FC Teplice (KPUK) – Baník Meziboří (OP)  

hráno: ...............  od ............ ve SH ................., RO: ..............................

branky:

postupuje:

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

FC Rapid Ústí n.L. (2LZ)  – volný los

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

          Propozice, los a adresáře byly e-mailem odeslány vedoucím mužstev a předsedům OKF pro zajištění hladkého průběhu osmifinále, které by dle propozic mělo být sehráno do 30.04.2019.  Vítěz krajské části poháru postupuje do celostátní části poháru KF FAČR 2018-19.

Více pak naleznete v sekci dokumenty: los krajského poháru 18 - 19

J.Hanzlík - KKF ÚK