Dnes je pátek 19.04.2024  uživatel nepřihlášen
Finále okresního poháru - 4.4. - 20,30 - Krupka ...
31.03.19

Vrcholí okresní část poháru KF FAČR 2018-19 !!

Řídící komise okresního poháru v okrese Ústí nad Labem zvé všechny příznivce futsalu na závěrečný finálový zápas letošního ročníku okresní části poháru KF FAČR. Finále se uskuteční v městské sportovní hale Krupka ve čtvrtek 4.4.2019 od 20,30 hod. V případě remízového stavu na konci zápasu, bude zápas prodloužen okamžitě o 2 x 5 minut, při remíze i po prodloužení budou provedeny pokutové kopy dle pravidel futsalu FIFA /3 na každé straně, dále pak po jednom do rozhodnutí/.

Veškeré náklady na celý finalový zápas bude hradit OkKF Ústí nad Labem / oba RO p. Jiří Šmid a Lukáš Mollinger, nájem sportovní haly, ceny vítězům, textový on-line přenos - Zdeněk Kamínek a fotodokumetaci Sporty Ústí - Karel Dvořáček/ .

Výsledky semifinalových zápasů:

Sem1)   Boca Juniors UL  –  Klimax Bar UL   4 : 1   (1:0)

hráno ve čtvrtek 14.3.2019 od 20,30 hod, SH MSH Krupka, RO: Lutka, Hanzlík

branky: Knor Vasil 2x, Barák Stanislav, Memeti Adrian - Máček Václav

xx

Sem2)   FC Rapid UL "B"  – FC NY Tiradores "UL"  8 : 3  (1:2)

hráno v úterý 19.3.2019 od 20,30 hod, SH WHC K.Březno, RO: Mollinger, Faigl

branky: Dvořák Dominik 2x, Virt Adam 2x, Macháček Martin, Dlouhý Martin, Votava Tomáš, Gajdoš Martin - Mach Lukáš 2x, Guth Petr

xx

Finalové zápasy:

O 3.místo )   Klimax Bar UL - FC NY Tiradores "UL"

po dohodě obou účastníků nebude sehráno

xx

finále )   Boca Juniors UL - FC Rapid UL "B"

hraje se ve čtvrtek 4.4.2019 od 20:30 hod, MSH Krupka, U Stadionu 626, RO: Šmid, Mollinger

xx

Finále proběhne v městské sportovní hale v Krupce dle dohody obou účastníků ve čtvrtek 4.4.2019 od 20,30 hod. Do krajské části pak kromě účastníků KPÚK, kteří se mohou do krajské části poháru 2018-19 přihlásit znovu, postoupí nejlepší čtyři týmy z okresní části poháru jako reprezentanti okresu Ústí nad Labem a případní další vybraní účastníci závěrečných kol okresní části poháru.

A zpět do uplynulých let, aneb jak to dopadlo ve finále ....!!

Pohár čmfs - výsledky z některých krajů2017-18

Vítězem okresního poháru 2017/18 - FC VITO Team Proboštov!!

Na základě výzvy OkKF Ústí n.Labem se  do Okresní části Poháru FAČR 2017-18, který odstartoval v pondělí 27.11.2017 přihlásilo tedy nakonec 22 ( loni bylo pouhých 12 ) účastníků . OkKF UL proto rozhodla o rozdělení přihlášených mužstev do čtyř skupin - 2 skupiny se hráli o 5 účastnících a dvě skupiny měli pak 6 účastníků. V těchto skupinách se účastníci v pěti termínech utkali bez odvet tak, že každý účastník okresní části poháru pořádal v listopadu 2017 - lednu 2018 dva / vyjímka je u 6-ti členných skupin / domácí zápasy. Při tomto systému základních skupin si tak každý účastník zahrál v základních skupinách čtyři nebo pět zápasů se soupeři z výšších soutěží. Z každé skupiny postoupila první dvě družstva dle výsledných tabulek skupin do play off okresní části poháru 2017-18. Po čtvrtfinalové a semifinálové části bylo na pořadu finále, které proběhlo již tradičně v krásnobřezenské sportovní hale TJ Spartak (WHC) a to 7.3.2018 od 21,00 hod.

===================================================================

FC VITO Team Proboštov - FC Rapid Ústí n.L. "B"   9 : 2  (4:0)

hráno:  středa 07.03.2018 ve 21,00 hod ve SH WHC K.Březno  RO: Košťál, Lutka

branky: Kušej  4x, Lipert  2x, Šváb, Maštalíř, Kupka  -  Vobořil, Dlouhý

logo

Odkaz na textový on-line:

Odkaz na fotodokumentaci:

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Pohár čmfs - výsledky z některých krajů

2016-17

GOLD-COMBIX Ústí nad Labem "B"   -  FC NY Tiradores Ústí nad Labem    5:3   (1:0)

Úterý 28.02.2017, 20:30 • Sportovní hala Spartak Krásné Březno, Keplerova 800/56, Ústí nad Labem 7 (Krásné Březno) •

Play-off okresního poháru Ústí nad Labem - finálový zápas:

V krasnobřezenské sportovní hale v úterý 28.2.2017 vyvrcholila okresní část poháru SF FAČR pro sezonu 2016-17. Již třetí obhajobou v řadě tak okresní pohár získalo mužstvo Gold Combixu UL „B“. Nutno podotknout, že v sestavě přibližující se druholigovému účinkování tohoto týmu. Od začátku finálového zápasu si Combix vynutil velkou územní převahu. Mužstvo NY Tiradores sázelo na obětavou obranou hru svých zadních řad a hlavně na kvalitu brankáře. O těsném vedení favorita v prvním poločase rozhodla ve 14. minutě povedená střela Saši Urbanszkého skoro z poloviny hřiště, když se šťastně od tyče odrazila do branky hostů. O vítězi finalového duelu se rozhodlo mezi 28. a 36.min, když favorizovaný Combix odskočil na rozdíl 5 branek. V tuto chvíli začali hosté otevřenou hrou presovat domácí Combix po celé ploše a do konce řádné hrací doby pak dokázali korigovat nepříznivý stav na konečných 5:3. Obě mužstva v poměrně rušné divácké atmosféře přistoupila k zápasu s maximální odpovědností a snahou o co nejlepší výsledek a zisk okresního poháru. Ve druhé půli se začalo i trochu jiskřit a tak oba arbitři Jirka Šmid a Honza Kresta museli ve čtyřech případech použít žluté kartonky. Celou reportáž jako textový on-line přenos zajistil Zdeněk Kamínek a vy si jej můžete přečíst zde:

Ještě si dovolím přidat pozápasové ohlasy obou trenerů:

David Kubala (GOLD Combix Ústí nad Labem "B"): "Vítězství v okresním poháru jsme chtěli obhájit a znamená pro nás hodně. První poločas Tiradores dobře bránili, my jsme ke konci zápasu polevili. Oceňuji soupeře za bojovný výkon."

Daniel Brzák (FC NY Tiradores Ústí nad Labem): "Soupeř vyhrál zaslouženě, v první půli byl jednoznačně lepší. My jsme za stavu 5:0 zkusili hru vabank, která nám kupodivu vyšla, ale i kvůli tomu, že Combix polevil. Možná jsme tuto taktiku měli zkusit dříve. Děkujeme všem skvělým fanouškům, kteří nás přišli do haly podpořit a Combixu k obhajobě gratulujeme."

A statistiky:

rozhodčí: ŠMID Jiří, KRESTA Jan

přítomno:  120 diváků

branky:Urbanszky 2x, Lácha, Valta, Cibrik  -  Kolátor 2x, Hejduk

®K:  3 - 1

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

A podívejme se ještě malinko do historie Okresního poháru ...

Pohár čmfs - výsledky z některých krajů 2015-16

Combix UL "B" - FC Rapid UL         3  :  2  PK   / 1:0, 2:2, 2:2 /

22.2.2016 ve 20,00 hod  WHC Krásné Březno - RO:  Kresta, Košťál

branky: Krok 2 / rozhodující PK /, Martínek - Dlouhý, Bellada

®K:  2  -  1 ,  bez vyloučení

Velmi opatrně hraný zápas začali lépe domácí, když Krok proměnil PVK v 7.min zápasu a Combix šel do vedení 1 : 0. V průběhu prvního poločasu si Combix pak vypracoval i další šance ale neproměnil je - 14.min nastřelené tyč, 16.min opět nastřelená tyč, 19.min Martínek trestuhodně přestřelil úplně prázdnou bránu ze 3 metrů. Hosté zahrozili v 18.min, kdy Klier dokázal po souboji s brankářem domácích dotlačit míč do sítě. Protože si však nedovoleně pomohl rukou, branku nakonec HRO správně neuznal. Ve druhé půli začali hrát pomalu i hosté i když nejprve šli ve 28.min do dvoubrankového vedení 2 : 0 zásluhou Martínka hráči Combixu. Pak se ale přece jen ukázala zkušenost Dlouhého ve 41.min velmi mazácky změnil směr střely Kliera a snížil na 2 : 1. Posledních pět minut řádné hrací doby se pak neslo v duchu power play hráčů Rapidu, kterým nakoce tento tah ve 48.min výšel, když střelu Bialka před bránu dobře za záda domácího brankáře uklidil Bellada 2 : 2. A protože ani prodložení nerozhodlo i když hosté opět celých pět minut odehráli jako power play. Následovali tedy PK ze značky 6 metrů, které museli už z konečnou platností určit vítěze Okresního poháru Ústí n. Labem pro sezonu 2015/16. PK postupně kopalo šest hráčů - po třech na každé straně. V prvních dvou seriích byli střelci bezchybní: Málek (Rap.) 0-1, Martínek (Com.) 1-1, Dlouhý (Rap.) 1-2, Paseka (Com.)  2-2. Ve třetí serii však Šnídl (Rap.) svoji penaltu neproměnil a následně pak Krok svoji střelou ze značky 6 metrů získal okresní pohár pro Combix.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

2014-15

Combix "B" - FC Sokol UL "B"     9 : 1  (7:1)

Pohár čmfs - výsledky z některých krajů 2013-14

COMBIX Ústí n.L. B  -  FC Tiradores Ústí n.L.   7 : 3  (4:2)

Sestavy:

Combix B - Vobecký, Kuneš, Dvořák, Děmčenko, Krok, Friedl, Černohorský, Martínek, Herián

FC Tiradores - Horvát, Vršínský, Koleček, Jakubec, Šikl, Komárek, Kramule, Brzák, Jangl, Brož, Vavřina, Švanda, Hejduk Adamec

Branky: Martínek 2, Děmčenko 2, Krok 2, Friedl - Komárek 2, Šikl

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Pohár čmfs - výsledky z některých krajů 2012-13

V pondělí 18.2.2013 proběhlo od 20,00 hod ve SH Krásné Březno finále okresního poháru sezony 2012-13 ve futsalu FIFA. Do finále postoupili vítězové dvou semifinalových bitev ITALOVÉ a mužstvo FC Tiradores. Do zápasu lépe vstoupili hosté, kyž skorovali hned z prvního útoku a šli do vedení 0:1. Italové však nástup zachytili a okamžitě v 2.min po kombinaci Chmelina - Tipta posledně jmenovaný vyrovnal na 1:1. Domácí nepolevili a hned ve 4. min dokázali obrátit skore ve svůj prospěch dokonat a po brance Pokornýho šli do vedení 2:1. V první půli se dokázal ještě jednou v 11.min prosadit Tipta po asistenci Kubašky. Poločas tak skončil 3:1 pro Italy. Ke cti Tiradores slouží to, že ani za nepříznivého stavu nesložili zbraně a snažili se o poměrně útočný futsal ovšem bez golového zakončení. Některé vyložené šance však po skorování a úpravě skore volali. Druhá půle se pak proměnila v galapředstavení nejlepšího hráče zápasu Tipty z ITALŮ když v 32., 41. a 47. min upravil stav zápasu ne konečných 6:1. K tomu je třeba podotknou, že ve dvou případech to bylo po samostatné akci, kdy dokázal střelec před dosažením branky perfektním atakováním soupeře získat čistě balon na své sálovky. Vítězství ITALŮ a zisk okresního poháru byl zasloužený a nezbývá nic jiného než popřát podobný úspěch v další - krajské - fázi poháru KF ČR.

ITALOVÉ - FC Tiradores    6 : 1   ( 3:1 )

od 20,00 hod pondělí 18.2. hala WHC K.Březno  RO: Šmíd, Lutka

branky: Tipta 5, Pokorný - Zahrádka

®K: 3 - 1 .... Diváků: 100   / plná hala WHC ani nemohli všichni sedět / !!!

Pohár čmfs - výsledky z některých krajů 2011-12

Po finalovém duelu mezi FC Rumíky a Tuttipizzou známe držitele okresního poháru Futsalu FIFA pro sezonu 2011-12. Tím se po zásluze stalo mužstvo FC Rumíků, když dokázalo poměrně snadno zdolat loňského obhájce poháru 10 : 5 po poločase 6 : 2. Zprvu vyrovnaný zápas rozhodli Rumíci mezi 16. a 20. min prvního poločasu, když odskočili na 4 : 1. Ani zlepšená hra Tuttipizzi a rychle vstřelený gol na začátku druhé půle zvrat v zápasu neznamenal. A tak po přestřelce ke konci zápasu svítilo na ukazateli jasné vítězství FC Rumíků.

FC RUMÍCI - TUTTIPIZZA 10 : 5 (6:2)