Dnes je středa 17.04.2024  uživatel nepřihlášen
Finále okresního poháru 2018 - 2019 ....
20.03.19
Okresní komise futsalu v Ústí nad Labem rozlosovala závěrečný systém play-off okresní části poháru KF FAČR, která právě probíhá v osmifinalových zápasech. Mužstva byla rozdělena do dvou výkonostních košů / 1.koš: Boca Juniors UL x FC Sokol UL, FC Rapid UL x FC Rumíci, Klimax Bar UL, FC NY Tiradores UL ....2.koš: Březňáci, Italové UL, Sampdoria MRV UL, Boca Juniors UL "B"/ které byly rozlosovány tak, aby na sebe nenarazila mužstva, která se již utkala v základních skupinách okresního poháru. Náklady na čtvrtfinalové a semifinalové zápasy - pronájem sportovní haly a odměny s cestovným RO - se budou půlit rovnoměrně mezi účastníky osmifinalových zápasů. V případě remízového stavu na konci zápasu, bude zápas prodloužen okamžitě o 5 minut, při remíze i po prodloužení budou provedeny pokutové kopy dle pravidel futsalu FIFA /3 na každé straně, dále pak po jednom do rozhodnutí/.

Náklady na celý finalový zápas bude hradit OkKF Ústí nad Labem. Pokud budou chtít poražení semifinalisté sehrát zápas o 3.místo v okresní části poháru, uhradí OkKF Ústí nad Labem 50% nákladů /pronájem haly, RO/, druhých 50% nákladů budou hradit účastníci zápasu o 3.místo.

Los posledních kol okresního poháru vypadá následovně:

Semifinalové zápasy:

Sem1)   Boca Juniors UL  –  Klimax Bar UL   4 : 1   (1:0)

hraje se ve čtvrtek 14.3.2019 od 20,30 hod, SH MSH Krupka, RO: Lutka, Hanzlík

branky: Knor Vasil 2x, Barák Stanislav, Memeti Adrian - Máček Václav

xx

Sem2)   FC Rapid UL "B"  – FC NY Tiradores "UL"  8 : 3  (1:2)

hraje se v úterý 19.3.2019 od 20,30 hod, SH WHC K.Březno, RO: Mollinger, Faigl

branky: Dvořák Dominik 2x, Virt Adam 2x, Macháček Martin, Dlouhý Martin, Votava Tomáš, Gajdoš Martin - Mach Lukáš 2x, Guth Petr

xx

Finalové zápasy:

O 3.místo )   Klimax Bar UL - FC NY Tiradores "UL"

hraje se .......... od .............. hod, SH ................., RO: ........................................

xx

finále )   Boca Juniors UL - FC Rapid UL "B"

hraje se .ve čtvrtek 4.4.2019 od 20:30 hod, MSH Krupka, U Stadionu 626, RO: .................

xx

Finále proběhne v městské sportovní hale v Krupce dle dohody obou účastníků ve čtvrtek 4.4.2019 od 20,30 hod. Do krajské části pak kromě účastníků KPÚK, kteří se mohou do krajské části poháru 2018-19 přihlásit znovu, postoupí nejlepší čtyři týmy z okresní části poháru jako reprezentanti okresu Ústí nad Labem a případní další vybraní účastníci závěrečných kol okresní části poháru.