Jak dále v okresním poháru ...?
04.02.19

Play-off okresní části poháru KF FAČR 2019 po novu ...!!

Aktualizace:  19.02.2019

Okresní komise futsalu v Ústí nad Labem projednala a schválila nový systém play-off okresní části poháru KF FAČR, která právě probíhá v základních kolech. Oproti předcházejícím ročníkům, kdy postupovalo vždy 8 nejlepších mužstev do čtvrtfinále play-off, postoupí letos nejlepších 16 mužstev (vždy po čtyřech z každé skupiny A – D) do osmifinálových zápasů – zápasy budou odehrány okamžitě po ukončení základních skupin.

Náklady na osmifinalové zápasy - pronájem sportovní haly a odměny s cestovným RO - se budou půlit rovnoměrně mezi účastníky osmifinalových zápasů. V případě remízového stavu na konci zápasu, bude zápas prodloužen okamžitě o 5 minut, při remíze i po prodloužení budou provedeny pokutové kopy dle pravidel futsalu FIFA /3 na každé straně, dále pak po jednom do rozhodnutí/.

Vzhledem k obsazení skupin bylo provedeno nasazení osmifinálových  dvojic podle výsledku ve skupinách následovně:

Osmifinalové zápasy:

/mužstva budou průběžně doplňována na základě výsledků skupin/

1) Boca Juniors UL - FC Sokol UL   10 : 2  (5:0)

hraje se 15.02.2019 od 21,00 hod, SH Krupka, RO: Lasch, Řezníček

postupuje: Boca Juniors UL

xxx

2) FC Rapid UL "B" - FC Rumíci UL  17 : 1  (8:0)

hraje se: neděle 24.02.2019 od 19:00 hod, SH WHC Krásné Březno, RO: Hanzlík, Lutka

branky: Dvořák Dominik 6x, Koňa 4x, Čapek 3x, Dvořák Martin 2x, Votava, Sloup - Kavalír

postupuje: FC Rapid UL "B"

xxx

3) Klimax Bar UL –  FC NY Tiradores "B"   2 : 1  (1:1)

hráno  23.01.2019 od 20,00 hod, SH Gymnázium Jateční, RO: Košťál - Hanzlík

branky: Lukeš Adam, Langer Jan - Mach Lukáš

postupuje: Klimax Bar UL

xx

4) FC NY Tiradores "UL" - SK Sheriffs Krupka    9 : 4    (5:3)

hraje se 04.02.2019 od 20:15 hod, SH WHC Krásné Březno, RO: Faigl, Kalina

branky: Mach Lukáš 4x, Jakubec Radek 2x, Lejček Filip, Švanda Pavel, Růžička Michal - Doležálek Lukáš 2x, Waltr David, Siegerrtschmied Jakub

postupují: FC NY Tiradores "UL"

5) Březňáci UL - FC Atletico UL     8 : 4  (6:3)

hraje se 01.02.2019 od 19,00 hod, SH STZ, RO: Tuček, Macháček

branky: Horyna Miroslav 3x, Stach Martin 2x, Demchenko Evžen, vlastní 2x - Husák Milan 2x, Vávra David, Jaroš Lukáš

postupují: Březňáci UL

6) Boca Juniors UL "B" - FK Jamajka   9 : 2  (4:1)

hraje se 08.02.2019 od 21,00 hod, SH Krupka, RO: Hanzlík, Tuček

branky: Formánek 3x, Šváb, Šilhan, Svoboda, Ferenc, Sidor, Barák - Škvor, Korunka

postupují: Boca Juniors UL "B"

7) Italové UL - Svarog FC Teplice "C"     8 : 7  (1:6, 7:7, 8:7 PK)

hraje se 30.01.2019 od 18,00 hod, SH Libouchec, RO: Macháček, Kalina

branky: Fajt Vojtěch 2x + rozhodující PK, Kubaška Jan 3x, Habrdle Lukáš a Brož Daniel 1x - Šimeček Michal , Hromádko Pavel a Bekakis Denis po 2x, ®itný Michal 1x

postupují: Italové UL

8) Sampdoria MRV UL - Morgan Commando TP   4 : 3   (1:2)

hraje se 03.02.2019 od 18,00 hod, SH STZ, RO: Lutka, Nový

branky: Hural 2x, Křížek, Jahoda - Ruda, Chabr, Pašinger

postupují: Sampdoria MRV UL

Čtvrtfinálové zápasy budou rozlosovány na základě postupu mužstev z výše uvedených zápasů.

Semifinále a finále proběhne buďto v krásnobřezenské sportovní hale TJ Spartak (WHC), nebo městské sportovní hale v Krupce do konce února 2019. Do krajské části pak kromě účastníků KPÚK, kteří se mohou do krajské části poháru 2018-19 přihlásit znovu, postoupí nejlepší čtyři týmy z okresní části poháru jako reprezentanti okresu Ústí nad Labem.