Dnes je neděle 26.05.2019  uživatel nepřihlášen  
ERA-PACK se Spartou pískají Poláci ...
21.11.18

21. 11. 2018

Televizní utkání Chrudimi se Spartou budou pískat Poláci

Ve čtvrtek začne v 18:10 hodin dlouho očekávaný ligový souboj mezi ERA-PACKem Chrudim a Spartou Praha. Duel dvou velkých favoritů naší nejvyšší soutěže bude vysílat v přímém přenosu Česká televize a dá se čekat, že sledovanost tohoto utkání bude velmi vysoká. Překvapivé je, že na palubovce nedostanou prostor sbírat další zkušenosti z těžkých bitev naši rozhodčí - dorazí totiž arbitři z Polska!

Domácí Chrudim jde do souboje 9. kola sice s podporou vlastních fanoušků v zádech, ale zato s únavou v nohách, protože souboje v Lize mistrů chrudimským musely odčerpat značnou porci sil. "Chtěli jsme zápas hrát v jiném termínu, ale i když to bude nyní, musíme být připraveni odvést nejlepší možný výkon," konstatuje domácí trenér Felipe Conde. "Věděli jsme, že nás čeká měsíc plný výzev a řádně jsme se na něj připravili. Věřím, že odehrajeme dobrý zápas.“

Jeho protějšek Beni Simitči je před duelem nešetří sebevědomím. "Chrudim je jediný tým, který je na stejné úrovni jako my a může nás řádně prověřit," řekl pro klubový web. "Tyto zápasy vždy rozhodují drobnosti a malé chyby, doufám, že to bude hezké utkání. Hráči se nemůžou dočkat, a to i vzhledem k tomu, že chtějí vidět, jak jsou schopní vzdorovat ERA-PACKu."

A v úvodu zmiňovaní rozhodčí? Spolupráce s výměnou našich a polských rozhodčích pro ligová utkání je v platnosti, ovšem málokoho napadlo, že těm našim nebude umožněno řídit duel, který je vrcholem základní části soutěže. Je to škoda, protože právě taková utkání jsou studnicí zkušeností pro naše sudí, i pro ty nejkvalitnější. Ale věřme, že rozhodcovští vyslanci od našich severních sousedů souboj zvládnou.

Utkání ERA-PACK Chrudim - Sparta Praha se hraje v Městské sportovní hale Chrudim ve čtvrtek 22.11.2018 s časem výkopu v 18:10 hodin. Utkání vysílá v přímém přenosu program ČT Sport.

zdroj: eFutsal.cz