OkKF UL upřesňuje rozdělení mužstev futsalových soutěží ústeckého okresu pro sezonu 2018 - 2019:
Na základě závěrů vyhodnocení uplynulé sezony a na základě přihlášek a všech doposud známých informací ( činnost ukončili FK Pérovna, Gold Combix ve všech soutěžích okresu,FK Parta Střekov, Ulitep UL, FC Ethanol UL ) byla mužstva rozdělena do soutěží pro následující ročník 2018-19. Některá mužstva se na vyhodnocení nedostavila a proto je OkKF UL zařazuje jako účastníky soutěží. Některá mužstva se od další sezony rozšířila o "B" tým ( FC Atletico UL, FT Forza UL, FK Sambular UL ), svoji činnost obnovili FC Chmelaři UL a úplným nováčkem je pak mužstvo Ares UL. Na základě výše uvedených informací pak byla mužstva rozdělana do soutěží následovně:
--------------------------------------------
Změny po zveřejnění:
FC NY Tiradores UL se přihlásil do OP, Italové tak jsou přeřazeni z OP do 1.tř (o to také žádali), z 1.tř do 2.tř spadli FK Všebořice,ze 2.tř do 3.tř tak padá zpět K Hornets a do 4.třídy svůj "C" tým přihlásili FC NY Tiradores.
Vedení klubu Sokol UL přihlásilo svůj B-tým zpět do 2.třídy po zařazení do 1.třídy dle výsledků, do 1.tř tak z 2. tř zařadila OkKF FK Všebořice
OkKF UL projednala a schválila dodatečné přesunutí 2 mužstev dle výsledků minulé sezony ze 4.tř do 3.tř pro snížení počtu mužstev ve 4.tř, kam by mohla být od jara 2019 zařazena dvě mužstva případných nováčků. Do 3.tř tak postupují FC Albion UL a FC Šerifové UL.-------------------------------------------
Okresní přebor: 12 mužstev (vedoucí Milan KOŠ«ÁL)
Oranjes UL
FC NY Tiradores UL
Klimax Bar UL
FC Kolbenschmidt UL
Morgan Commando TP
FC Sokol UL
FC Libouchec
SC Dragons UL
FC Rapid UL „C“
USK Slavie UL
FC Lokomotiv UL
Bar Alex UL
1.třída: 12 mužstev (vedoucí Jiří HANZLÍK)
1.FC Kostelníci UL
Italové UL
Hop Trop UL
FC NY Tiradores UL „B“
Samba UL
Lesná Pes UL
KMK Tornádo UL
FC Rapid UL „D“
Sampdoria MRV UL
Svarog FC TP „B“
Klimax Bar UL „B“
FK Všebořice
2.třída: 12 mužstev (vedoucí Zdeněk KUBÁT)
FC Barcelona UL
FC Sokol UL „B“
Pierburg Trmice
So so so UL
KMK Tornádo UL „B“
Kozlos UL
Hop Trop UL „B“
FSC Tygříci UL
Old School UL
FC Atletico UL
FT Forza UL
Vikings Libouchec
3.třída: 14 mužstev (vedoucí Jiří ŠMID)
K Hornets UL
FCSB UL
FC Lokomotiv UL „B“
FSC Tygříci UL „B“
FC Incredibles UL
Březňáci UL
FK Sambular UL
Old School UL „B“
Boca Juniors UL
FK Jamajka UL
FK Rakeťáci UL
ZD Hospoddáři UL
FK Albion UL
FC Šerifové UL
4.třída: 12 mužstev (vedoucí Josef LUTKA)
FC Atletico UL „B“ - nováček
FT Forza UL „B“ - nováček
FC Chmelaři UL - nováček
FC NY Tiradores UL „C“
Real Aussig
Rio UL
Kámoši UL
FC United of UL
1.FC Velbloudi UL
Větruše UL
FK Sambular UL „B“- nováček
Ares Ústí n.L. - nováček
....
J.Hanzlík - předseda OkKF UL