Včerejší televizní zápas nabídl málo branek ...
19.01.18

Plzeň veze tři body z Vysokého Mýta

Plzeň veze tři body z vysokého mýta

Čtvrteční televizní utkání nebylo právě oslavou futsalu a větší radost po jeho skončení měli hráči Interobalu Plzeň. Poprvé v historii dokázali vyhrát na palubovce Nejzbachu a díky tříbodovému zisku se minimálně do zítřka vyšplhali na druhou příčku ligové tabulky.

Utkání se hrálo ve vysokomýtské hale menších rozměrů, což sice bere zápasům na „futsalovosti“, ale s o to větším nasazením se hraje. V prvním poločasu nadšení ke vstřelení branky nestačilo, byť bylo k vidění několik zajímavých akcí a dvakrát zvonila branková konstrukce.

Ale už na začátku druhé půle se zkušeně trefil Štverák a první gól hostům výrazně pomohl. Za čtyři minuty zvýšil Vnuk a když na 3:0 upravil Abrham – po zajímavém gólu, kdy ho před prázdnou brankou nastřelil Vladyka – bylo o osudu utkání rozhodnuto.

Zdramatizovat vývoj se pokusil 3 minuty před koncem Sklenář, ale protože zanedlouho přidal Abrham svůj druhý gól, bylo o tříbodovém zisku pro hosty rozhodnuto.

Nejzbach Vysoké Mýto - Interobal Plzeň 1:4 (0:0)

Branky: 37. Sklenář – 22. Štverák (Holý), 26. Vnuk (Štverák), 32. Abrham, 39. Abrham.

Nejzbach: Gerčák - Špinar, Sklenář, Jeníček, Štanglica, Kubát, Vágner, Novák, Vladyka, Jiráský, Šabata, Koblasa.

Plzeň: Němec, Bartůněk - Kasýk, Koc, Vnuk, Kučera, Slavík, Sláma, Štrajt, Havel, Abrham, Štverák, Holý, Křemen.

18. ledna 2018 - Radek Klier | Foto: Radek Klier