Dnes je čtvrtek 25.04.2024  uživatel nepřihlášen
Play-off CHFL po pátku 21.4. ...
23.04.17

Benago je v semifinále, uspělo v nastavení

Čtyřicet minut Benagu k pokoření Helasu tentokrát nestačilo, ale v nastaveném čase poslali domácí vše do očekávaných kolejí a po výhře 5:2 jsou prvními účastníky semifinále. Na svého soupeře si ještě musejí počkat.

Brněnští dokázali jít hned ve 3. minutě do vedení, když se z trestného kopu trefil přesně Šarközy. Benagu se podařilo vyrovnat zásluhou Saula, který umístil ránu bodlem k tyči. Otočit skóre se podařilo Benagu až ve druhém poločase. Pimpolho uvolnil Saula, ten ještě vylepšil situaci a posunul míč Belejovi, který ho poslal do prázdné branky. Hosté se ale nevzdali a dvě minuty před koncem tečoval Lidmila výhoz brankáře Konečného, a po něm ještě Vojtěch Cupák nasměroval míč mezi nohy Cristiana. Utkání tak dospělo do prodloužení.

Hned v jeho úvodu orazítkoval Belej břevno. O chvíli na to našel Victor na zadní tyči Vnuka, a ten zařídil Benagu vedení 3:2. Vyrovnání byl blízko ve druhé polovině prodloužení Levčík, ale orazítkoval jen tyč. Na druhé straně přišel šestý faul a Gabčo nadvakrát překonal Konečného. Stvrzenku postupu Benaga do semifinále dal ve 49. minutě Vnuk, který si pohrál s bezmocným brankářem a zvýšil na 5:2.

Benago Zruč n/S. - Radio Krokodýl Helas Brno 5:2 (1:1, 2:2) po prodl.

Branky: 12. Saul (Marcelo), 29. Belej (Saul), 42. Vnuk (Victor), 47. Gabčo, 49. Vnuk (Pimpolho) - 3. Šarkózy, 38. Cupák (Lidmila).

Benago: Cristiano, Pytloun - Marcelo, Saul, Pimpolho, Brahimi, Belej, Fogaca, Rodek, Vnuk, Victor, Gabčo, Simitči.

Helas: Konečný, Šimon - Lidmila, V. Cupák, Mužík, Lerch, Šarkózy, Levčík, Kasálek, Havlík.

Chrudim a litoměřice vítězně v prvních zápasech play-off

Pohodová jízda obhájce titulu a drama, končící až v penaltovém rozsřelu, to byly hlavní znaky dvou čtvrtfinálových sérií, které byly rozehrány v pátek 21.4. večer.

Gardenline Litoměřice - Sparta Praha 6:5 (4:3, 5:5) po p.k.

Branky: 4. Taverna (Tichý), 11. Wenderson (Taverna), 19. Filinger (Two), 19. Danilinho (Vagnao), 29. Wenderson (Tichý), rozh. pen. Filinger – 10. Doša (Kovács), 13. Sláma (Doša), 15. Taverna (vla.), 33. Doša (Křemen), 35. Sláma (Kovács).

Gardenline: Vavrek, Bartůněk - Taverna, Zapletal, Wenderson, Hrdý, Two, Filinger (C), Vagnao, Danilinho, Krok, Macháček, Sedláček, Tichý.

Sparta: Mareš, Vozár - Kuč, Sop, Doša (C), Brůna, Mažari, Sláma, Kubelka, Křemen, Rott, Vágner, Kovács, Brunovský.

ERA-PACK Chrudim - SKP Ocel Třinec 12:1 (6:1)

Branky: 4. Slováček (Mancha), 6. Rešetár, 8. Max (Rešetár), 11. Mancha (Slováček), 13. Rešetár (Max), 17. Felipe (Max), 23. Rešetár, 26. Mancha (Koudelka), 27. Max (Rešetár), 33. Rešetár, 34. Felipe, 37. Rešetár (M. Mareš) - 19. Przycko.

Chrudim: Jean, ®ďánský - Hrubý, Mareš R., Mareš M., Max, Koudelka, Drozd P., Drozd D., Mancha, Rešetár, Slováček, Felipe.

Třinec: Kreželok, Kloda - Mendrok, Slavík, Przycko, Samek, Buryan, Hudzieczek, Kantor, Bahut, Baron.