Dnes je pátek 29.03.2024  uživatel nepřihlášen
Benago má nakročeno do semifinále play-off CHFL ...
19.04.17

Benago otáčelo zápas, je krok od semifinále

Z nepříznivého stavu 2:5 muselo Benago otáčet úterní duel v Brně proti Helasu. Favorit ale vývoj utkání nakonec ovládl a vyhrál vysoko 10:6. Třetí souboj této série se hraje v pátek před televizními kamerami.

Komentáře trenérů:

Jan Loup (RK Helas Brno): První poločas jsme hráli dobře a to co jsme si řekli na začátku v kabině. Druhý poločas rozhodly naše individuâlní chyby v obraně. Na druhou stranu musím přiznat, že soupeř byl druhý poločas futsalovější a zasloužil si vyhrát. Soupeři blahopřeji.

Beni Simitči: Náš výkon z prvního poločasu byl ovlivněn nepochopitelným děním na hřišti, kdy nám nebyl uznán regulérní gól. Soupeř hrál hodně tvrdě, někdy i na hranicí zranění. Na úvod druhého poločasu jsme za stavu 3:2 udělali dvě chyby a rázem soupeř vedl 5:2. Pak asi hráčům došlo to, co jsem jim řekl o přestávce v šatně a během pár minut jsme dali 6 gólů a otočili výsledek na 8:5 a dotáhli zápas do konečného stavu 10:6. Hráče mohu pochválit jen na posledních 18 minut zápasu. V pátek doma před TV kamerami ČT ukončíme tuto sérii. Mrzí mě červená Sidneie, ale z druhé strany se těším na návrat Victora.

Radio Krokodýl Helas Brno - Benago Zruč nad Sázavou 6:10 (3:2)

Branky: 11. Cupák D., 16. Bobylev, 20. Bobylev, 21. Levčík, 22. Outrata, 40. Lidmila - 9. Pimpolho, 17. Fogaca, 23. Saul, 25. Fogaca, 29. Saul, 32. Rodek, 33. Pimpolho, 36. Marcelo, 38. Rodek, 39. Belej.

Helas: Šimon, Fruhwirt - Cupák D., Lidmila, Cupák V., Mužík, Lerch, Outrata, Šarkózy, Bobylev, Levčík.

Benago: Cristiano, Pytloun, Klíma - Marcelo, Saul, Sidnei, Pimpolho, Brahimi, Belej, Fogaca, Rodek, Vnuk, Gabčo, Simitči.

19. dubna 2017 - eFutsal | Foto: Radek Klier