vše o této soutěži, termíny utkání, apod.

Počet příspěvků: 1980, zobrazeno: 1-30  « novější   starší »
INGA SOKOL
27.11.2023 08:42
IP:195.113.213.120
SAMBULAR-SOKOL 4:3 Zápas byl poměrně vyrovnaný,soupeř se však lépe přizpůsobil velmi mizernému terénu v Mojžíři, více střílel z dálky a odskočil nám na 3:1. Ve 2.půli se nám podařilo stav vyrovnat,ale poslední zákrok našeho jinak velmi dobrého 13.!! gólmana/hráče Sokola se bohužel nepovedl a soupeř,který hrál cca 3/4 zápasu powerplay získal 3 body. Vítězi gratulujeme a pokud by se mu na jaro podařilo sehnat jiný plac bylo by to fajn - tento je takřka neregulérní jak povrchem a tak i stávajícím (ne)osvětlením. Oba sudí Tůča s Naušem zvládli match bez problémů,díky.
INGA SOKOL
15.11.2023 08:42
IP:89.203.139.13
SOKOL-RAPID 1:15 Výsledek mluví sám za sebe,další komentáře asi nejsou třeba. Soupeř byl dominantní v technice,rychlosti i efektivitě. Zápasu pak určitě neprospělo ani několik sporných rozhodcovských verdiktů,ale rozhodčí nám zápas neprohráli... Důkazem toho jsou i 3!! vlastní góly v naší síti. Gratulujeme soupeři k výbornému výkonu a 3 bodíkům.
INGA SOKOL
01.11.2023 07:37
IP:2a00:11b1:1080:
SOKOL - RUMÍCI 7:4 Zápas jsme začali ve svižném tempu,brzy jsme se sice ujali vedení 3:0,ale jak je naším zvykem následovala hrůzostrašná čtvrthodinka a rázem jsme prohrávali 3:4!! Po zlepšeném výkonu jsme znovu otočili stav na 5:4,soupeř zahájil powerplay při které jsme zvýšili na 6:4 a v závěru jsme ještě jeden gól přidali. Pochvala soupeři za bojovný výkon a předseda s Řízkem zvládli match úplně v pohodě.
INGA SOKOL
27.10.2023 07:00
PATRIOTS - SOKOL 6:6 Zápas jako na houpačce, začali jsme katastrofálně, za 10 min. jsme prohrávali o 2 góly,stav jsme srovnali,ale po naší hrůzostrašné čtvrthodince nám domácí znovu odskočili až na 5:2! Po zlepšeném výkonu jsme skore zapasu následně otočili na 5:6,soupeř však vzápětí vyrovnal a když jsme cca 10s před koncem nedali poslední šanci,brali oba mančafty jen po bodu. Kaňkou zápasu bylo jeho cca 10ti minutové přerušení po červené kartě (druhá žlutá po faulu),kdy hráč soupeře odmítal opustit hřiště a následně i lavičku - sudí Milda s Matysem se tentokrát pořádně zapotili cha,cha....
INGA SOKOL
18.10.2023 07:00
SOKOL- FLAMENGO 9:3 Po bleskovém začátku (v 5.minutě 2:0) jsme následně polevili a houževnatý soupeř vyrovnal. V závěru průměrného poločasu jsme pak znovu odskočili do dvougólového vedení. Ve druhém poločase jsme už měli zápas pevně v rukou a skore narůstalo. Soupeř se snažil zvrátit průběh zápasu v power play,ale inkasoval další dva góly - dokonce skoroval i náš poušťák Carratcho pohotovým výkopem přes celé hřiště! Hvězdami zápasu byli sokolští baleťáci Vely (quatrick) a Kubi (hattrick). Soupeři díky za férový match a sudí Ŕízek se Sůrou zvládli match naprosto bez problémů.
INGA SOKOL
11.10.2023 07:36
SLOVANKA - SOKOL 3:4 Zápas s houževnatým soupeřem na mokrém hřišti v Mojžíři a s osvětlením na hranici regulérnosti. Od začátku jsme si udržovali mírný dvougólový náskok až do konce,když Děčín snížil na konečných 3:4. Pochvalu zaslouží náš poušťák Carratcho,který takřka nic neviděl,ale skoro všechno chytil cha,cha... Soupeři děkujeme za mimořádně fair hru (podal v 5ti lidech mimořádně obětavý a kvalitní výkon) a oba sudí Tůča s Řízkem také na jedničku.
INGA SOKOL
04.10.2023 08:34
IP:2a00:11b1:1061:
SOKOL-PETROVICE 7:4 V úvodu zápasu jsme si brzo vypracovali třígólový náskok,který jsme udržovali až do konce a i když se soupeř po našich několika chybách snažil zápas zdramatizovat,tak se nám ho povedlo dovést k zisku 3 bodů. Vzhledem k tomu,že náš největší ranař ještě pyká za červenou kartu,tak na oba sudí Machyho s Mildou tentokrát moc práce nezbylo cha,cha... Soupeři také děkujeme za férový match.
INGA SOKOL
02.10.2023 07:00
TYGŘÍCI-SOKOL 0:5 Tentokrát jsme drželi otěže zápasu v rukou my a protože spolehlivě fungovala i obrana,tak si náš gólman Carratcho (i díky svému výkonu) mohl po cca 10ti letech připsat zasloužený shotout cha,cha... Leadrem matche byl tradičně Márty,který svůj výkon potvrdil i hattrickem. Děkujeme soupeři za slušný zápas a oba sudí Faigl s Gajarským také na jedničku.
INGA SOKOL
21.09.2023 07:25
SOKOL-FORZA 3:7 Od začátku zápasu jsme byli pod stálým tlakem soupeře,který byl lepší,techničtější a celý match si udržoval brankový náskok,který jsme pouze mírně zkorigovali. V závěru zápasu se největší ranař Sokola Hobul pokusil zvrátit průběh hromadnou 5ti minutovou rvačkou se třemi soupeři najednou do které se postupně zapojili skoro všichni na place,ale bohužel- nepodařilo se cha,cha.... Soupeři gratulujeme k zaslouženému vítězství, oba sudí Lutka s Předsedou už si určitě zažili i klidnější zápasy..
IP:109.202.93.10
Zdravím všechny hráče a týmy. Našel by se prosím tým ve kterém bych mohl najít uplatnění na pozici brankáře?? Po dlouhých letech bych se chtěl k futsalu opět vrátit. Působil jsem v týmu Sampdoria MRV. Zde je můj telefon: 605 864 740 ... a nebo email. hurka.jiri@email.cz ... Díky moc. S pozdravem Hurry.
SK Hraničář Petrovice
25.03.2023 20:29
IP:46.135.82.144
Upozorňujeme všechny že už zápasy nebudeme odkládat.
muzajs
10.11.2022 07:53
IP:88.103.216.242
Ahoj Všem. Od ledna 2023 se zdražuje hřiště na Severce. Se světlem za 600 kč a bez světla cca 500 kč
FC BARCELONA
01.09.2022 16:51
IP:46.135.29.118
Dobrý den všem naše domácí zápasy budou v pátek od 20:00 V Libouchci mají nový systém rezervace. S pozdravem SK Hraničář Petrovice
DK OKF UL
03.06.2022 08:49
IP:193.35.102.253
Ahoj, apeluji na všechny kluby, které nemají dohrány své zápasy ( odložené zápasy ), aby tak učinily nejpozději do 17.6.2022.
Milan Košťál
05.12.2021 19:52
IP:185.61.84.157
Ahoj všichni, byl založen nový profil na instagramu s názvem futsalusti. Tento profil chceme zaměřit JEN na futsalu okresu Ústí nad Labem, na hráče, kluby a rozhodčí z našeho okresu. Tak kdo budete chtít uložit fotografii z dění okolo vašeho klubu, tak mi zašlete na WhattsApp a já ji zveřejním. Tel.736641591
Křesi_Wiz
29.10.2021 08:34
IP:194.213.41.2
Vložil jsem termíny odložených zápasů Forza vs Incredibles a Forza vs Rapid"D"
Máša
09.10.2021 08:27
IP:89.103.155.208
SC Dragons-Lokomotif B 5:3 (1:1). Když jsme viděl,že hraje "čistokrevné" béčko, měl jsem strach, že dostaneme nařezáno, ale u nás nevídaným týmovým výkonem jsme urvali vítězství. Zápas byl svižný,občas vyostřený (ale v rámci nějakých hranic),prostě bylo se na co dívat:-)Soupeři díky. Rozhodčí solidní výkon
Máša
02.10.2021 08:02
Lokomotif B-Samba UL 13:5 (6:3). Soupeř se mizerně sešel, nám to tam ten den padalo i svátečním střelcům a tak první vítězství sezony bylo na světě. Díky za pohodový a fér zápas (i když občas přiznat třeba teč sám od sebe by nebylo úplně marný). Rozhodčí standartní výkon
Máša
27.09.2021 07:39
IP:194.228.235.234
TJ Sebuzín-Lokomotif B 4:2(3:1). Bohužel jsme potvrdili stávající formu a opět darovali tři body hratelnému soupeři:-( Takže jen gratulace a díky za zápas. Rozhodčí standardní výkony.
Křesi_Wiz
22.09.2021 13:24
IP:2a00:1028:83b4:
Dnešní zápas Forza vs Incredibles odložen na zadost hostů. Rozhodčí informováni sms zprávou. Dohravka na konci podzimu
Máša
16.09.2021 07:50
Lokomotif B-Vikings Libouchec 3:7(1:5). Soupeř byl hratelný (i díky tomu, že neměl hráče na střídání), leč nám bohužel chyběl nějaký ten "rozdílový" hráč+náš gólman neměl svůj úplně nejlepší den:-). Takže gratulace a dík za dobrý a fér hraný mač. Rozhodčí téměř bez práce, takže dobrý :-)
Máša
07.09.2021 15:23
TJ Bouráci-Lokomotif B 5:2 (3:2). Nejprve si neodpustím tradiční poznámku, že hrát ústeckou soutěž v Krupce a ještě v půl deváté večer je perverze... Jinak zápas připomínal spíše hru kočky s myší a přijatelný výsledek je jen důsledkem naší obětavosti a soupeřovu laškování :-) Takže samozřejmě gratulace a díky za férový zápas. A běžte hrát úplně jinou soutěž, tady Vás to nemůže ani bavit :-) Rozhodčí standartní výkon
Máša
31.08.2021 07:30
K.Hornets-Lokomotif B 9:6. Soupeř o generaci mladší,běhavější a celkově lepší, leč dlouho jsme s ním drželi krok. Bohužel to dopadlo, tak jak to dopadlo... Díky za fajn zápas a férovou pohodovou hru. Oba rozhodčí velmi dobrý výkon
anonymní
27.08.2021 10:26
IP:2a00:102a:400a:
Zdar, prosil bych Rapid, aby nám laskavě sdělili termíny domácích zápasů. Potřeboval bych to aspoň týden dopředu. Díky Zdeny
hajnas87
02.08.2021 17:32
IP:193.86.8.90
Čau všem FK Auto Horejsek shání Gólmana.
FC ELITE TEPLICE
03.09.2020 22:42
IP:2a02:8309:10c1:
Elite-Samba 6:8, zápas nahoru a dolů. Vstup do zápasu vyšel líp nováčkovi, pak Samba zabrala a do poločasu ještě otočila. Nováček v druhé půli začal opět hrát a i zaslouženě srovnal na 6:6,bohužel pak už to bylo kdo z koho, a 3 body si odváží Samba.
Mužajs
12.03.2020 15:31
Ahoj. jen pro Vaše info. Severka je do odvolání uzavřená.
Matesway
21.02.2020 17:50
IP:37.48.48.250
Odložené utkání Rapid "D" - Samba se po domluvě zástupců obou týmů odehraje ve středu 26.2.2020 od 21:00 v hale v Krásnem Březně. Rapid