Dnes je sobota 21.04.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 747

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2009/2010 1.třída
1.kolo
odloženo z podnětu DTJ Fanda "B"FC Elpra 0:5
odloženo z podnětu DFlatusKMK Tornádo "B" 0:5
31.08.09pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFK Jamajka 3:1Doubrava
Řízek
01.09.09úterý20:30UT SNPKozlos Ústí n.L.FS Severka "B" 4:6Košťál
Nový
01.09.09úterý19:00UT SNPTOMMI-SEVERKMF Úder "B" 2:5Nový
Košťál
04.09.09pátek16:00UT SeverkaNew YorkFK Všebořice 8:4Košťál
Řízek
2.kolo
07.09.09pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraTOMMI-SEVER 4:2Šmid
Lutka
08.09.09úterý20:00UT SeverkaFS Severka "B"TJ Fanda "B" 3:4Matějka
Řízek
08.09.09úterý18:00UT 26.ZŠFK JamajkaKozlos Ústí n.L. 0:3Řízek
Matějka
10.09.09čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "B"Střekov United 7:4Košťál
Řízek
10.09.09čtvrtek18:00UT SeverkaFlatusWayuptensky futsal team UL 5:1Lutka
Kalina
11.09.09pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"FK Všebořice 3:7Doubrava
laik
3.kolo
14.09.09pondělí17:30UT SNPTOMMI-SEVERFS Severka "B" 8:4Matějka
Doubrava
14.09.09pondělí17:00UT SeverkaNew YorkKMF Úder "B" 3:7Lutka
Kalina
14.09.09pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULKMK Tornádo "B" 6:4Nový
Hanzlík
15.09.09úterý19:00UT SNPTJ Fanda "B"FK Jamajka 2:2Matějka
Nový
18.09.09pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedFC Elpra 3:4Košťál
Nový
22.09.09úterý19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Flatus10:4Doubrava
Blažej
4.kolo
21.09.09pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraNew York 1:4Nový
Řízek
21.09.09pondělí20:00UT SeverkaFS Severka "B"Střekov United 6:3Řízek
Nový
21.09.09pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULKozlos Ústí n.L. 4:4Lutka
Blažej
22.09.09úterý18:00UT 26.ZŠFK JamajkaTOMMI-SEVER 5:7Blažej
Kalina
24.09.09čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "B"FK Všebořice 3:1laik
laik
24.09.09čtvrtek18:00UT SeverkaFlatusTJ Fanda "B" 8:5Lutka
Blažej
5.kolo
29.09.09úterý19:00UT SNPTOMMI-SEVERFlatus 4:8Lutka
Kalina
29.09.09úterý16:30UT SeverkaNew YorkFS Severka "B" 1:4Hanzlík
Kadeřábek
30.09.09středa21:00UT SNPTJ Fanda "B"Wayuptensky futsal team UL 4:2Matějka
Šmid
01.10.09čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceFC Elpra 3:4Šmid
Hanzlík
02.10.09pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedFK Jamajka 2:3Matějka
Nový
02.10.09pátek20:30UT SNPKozlos Ústí n.L.KMK Tornádo "B" 5:4Doubrava
Kadeřábek
6.kolo
05.10.09pondělí20:00UT SeverkaFS Severka "B"FK Všebořice 6:3Řízek
Hanzlík
05.10.09pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULTOMMI-SEVER 4:3Lutka
Košťál
06.10.09úterý18:00UT 26.ZŠFK JamajkaNew York 1:3Lutka
Kadeřábek
06.10.09úterý20:30UT SNPKozlos Ústí n.L.TJ Fanda "B" 3:5Blažej
Hanzlík
06.10.09úterý19:00UT SNPKMK Tornádo "B"KMF Úder "B" 4:4Hanzlík
Blažej
08.10.09čtvrtek18:00UT SeverkaFlatusStřekov United11:9Kalina
Kadeřábek
7.kolo
13.10.09úterý16:30UT SeverkaNew YorkFlatus 6:8Blažej
Košťál
15.10.09čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "B"FC Elpra 4:2Nový
Řízek
16.10.09pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedWayuptensky futsal team UL 1:3Šmid
Nový
13.11.09pátek19:00UT SNPTOMMI-SEVERKozlos Ústí n.L. 7:2Kalina
Řízek
03.12.09čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceFK Jamajka 5:5Lutka
Kalina
04.12.09pátek20:00SetuzaTJ Fanda "B"KMK Tornádo "B" 1:5Lutka
Nový
8.kolo
19.10.09pondělí20:00UT SeverkaFS Severka "B"KMF Úder "B" 2:5Doubrava
Matějka
19.10.09pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULNew York 4:5Kadeřábek
Lutka
19.10.09pondělí17:30UT SNPKMK Tornádo "B"FC Elpra 4:6Nový
Košťál
20.10.09úterý20:30UT SNPKozlos Ústí n.L.Střekov United 2:4Řízek
Blažej
20.10.09úterý19:00UT SNPTJ Fanda "B"TOMMI-SEVER 8:2Blažej
Řízek
21.10.09středa19:00UT SeverkaFlatusFK Všebořice 4:2Doubrava
Košťál
9.kolo
26.10.09pondělí20:00UT SeverkaFC ElpraFS Severka "B" 4:6Lutka
Doubrava
26.10.09pondělí17:30UT SNPTOMMI-SEVERKMK Tornádo "B"11:2Hanzlík
Polívka
29.10.09čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceWayuptensky futsal team UL 5:10Lutka
Řízek
29.10.09čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "B"FK Jamajka 6:3Řízek
Kadeřábek
30.10.09pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedTJ Fanda "B" 6:3Doubrava
Řízek
03.12.09čtvrtek20:30UT SNPNew YorkKozlos Ústí n.L. 7:3Doubrava
Kadeřábek
10.kolo
03.11.09úterý18:00UT 26.ZŠFK JamajkaFC Elpra 1:5Řízek
Polívka
05.11.09čtvrtek21:00hala UJEPFlatusKMF Úder "B" 3:5Košťál
Doubrava
06.11.09pátek17:30UT SNPTJ Fanda "B"New York 1:6Matějka
Nový
06.11.09pátek21:00SetuzaKMK Tornádo "B"FS Severka "B" 6:8Nový
Doubrava
23.11.09pondělí17:30UT SNPTOMMI-SEVERStřekov United 1:8Nový
Matějka
25.11.09středa20:30UT SNPKozlos Ústí n.L.FK Všebořice 2:4Lutka
Řízek
11.kolo
09.11.09pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraFlatus 4:1Lutka
Šmid
10.11.09úterý20:00UT SeverkaFS Severka "B"FK Jamajka 6:2Blažej
Polívka
11.11.09středa18:00UT SeverkaNew YorkTOMMI-SEVER 9:3Doubrava
Kadeřábek
12.11.09čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceTJ Fanda "B" 5:0Nový
Řízek
12.11.09čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "B"Wayuptensky futsal team UL 4:1Nový
Kadeřábek
13.11.09pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedKMK Tornádo "B" 0:4Doubrava
Košťál
12.kolo
16.11.09pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFC Elpra 3:3Doubrava
Blažej
16.11.09pondělí17:30UT SNPTOMMI-SEVERFK Všebořice 5:10Hanzlík
Kalina
19.11.09čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "B"Kozlos Ústí n.L. 5:2Řízek
Hanzlík
20.11.09pátek18:00UT SeverkaFS Severka "B"Flatus 5:2Doubrava
Řízek
20.11.09pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedNew York 5:6Řízek
Doubrava
20.11.09pátek21:00SetuzaKMK Tornádo "B"FK Jamajka 6:8Hovorka
Lutka
13.kolo
23.11.09pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraKozlos Ústí n.L. 4:3Doubrava
Košťál
24.11.09úterý18:00UT 26.ZŠFK JamajkaFlatus 6:5Řízek
Kalina
25.11.09středa18:00UT SeverkaNew YorkKMK Tornádo "B"11:4Matějka
Nový
26.11.09čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceStřekov United 5:4Hanzlík
Řízek
26.11.09čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "B"TJ Fanda "B" 6:3Kresta
Nový
03.12.09čtvrtek19:00UT SeverkaFS Severka "B"Wayuptensky futsal team UL 5:6Lutka
14.kolo
18.03.10čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "B"TOMMI-SEVER 3:2Matějka
Nový
19.03.10pátek17:30UT SNPKMK Tornádo "B"Flatus 5:0Lutka
Kalina
15.04.10čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceNew York 6:3Doubrava
Kadeřábek
09.06.10středa20:00UT SeverkaFS Severka "B"Kozlos Ústí n.L. 8:2Matějka
Lutka
09.06.10středa17:00UT SeverkaFC ElpraTJ Fanda "B" 0:10Lutka
Matějka
14.06.10pondělí19:00UT 26.ZŠFK JamajkaWayuptensky futsal team UL 4:6Matějka
Nový
15.kolo
22.03.10pondělí19:00UT SNPTOMMI-SEVERFC Elpra 5:8Šmid
Kalina
22.03.10pondělí17:30UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFlatus 5:4Hanzlík
Nový
23.03.10úterý19:00UT SNPTJ Fanda "B"FS Severka "B" 6:7Doubrava
Kalina
25.03.10čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceKMK Tornádo "B" 9:4Hanzlík
Doubrava
25.03.10čtvrtek20:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FK Jamajka 2:8Lutka
Kadeřábek
26.03.10pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedKMF Úder "B" 4:7Doubrava
Matějka
16.kolo
29.03.10pondělí20:00UT SeverkaFS Severka "B"TOMMI-SEVER 5:6Kadeřábek
Šmid
29.03.10pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraStřekov United 1:2Šmid
Kadeřábek
30.03.10úterý19:00UT 26.ZŠFK JamajkaTJ Fanda "B" 5:7Košťál
Kadeřábek
31.03.10středa19:00UT SeverkaFlatusKozlos Ústí n.L. 8:5Lutka
Kalina
01.04.10čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "B"New York 6:7Kresta
Lutka
02.04.10pátek17:30UT SNPKMK Tornádo "B"Wayuptensky futsal team UL 5:7Lutka
Nový
17.kolo
06.04.10úterý19:00UT SNPTOMMI-SEVERFK Jamajka 2:4Matějka
Hanzlík
08.04.10čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceKMF Úder "B" 3:4Nový
Košťál
08.04.10čtvrtek17:00UT SeverkaNew YorkFC Elpra 5:2Košťál
Nový
08.04.10čtvrtek20:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Wayuptensky futsal team UL 7:4Hanzlík
Kalina
09.04.10pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedFS Severka "B" 2:4Kadeřábek
Lutka
09.04.10pátek20:30UT SNPTJ Fanda "B"Flatus 7:3Mošnička
Doubrava
18.kolo
12.04.10pondělí17:30UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULTJ Fanda "B" 3:5Kadeřábek
Mošnička
12.04.10pondělí19:00UT SeverkaFlatusTOMMI-SEVER 4:3Nový
Matějka
12.04.10pondělí20:00UT SeverkaFS Severka "B"New York11:4Nový
laik
13.04.10úterý19:00UT 26.ZŠFK JamajkaStřekov United 0:2Majer
Kalina
13.04.10úterý20:00UT SeverkaFC ElpraFK Všebořice 4:3Lutka
Doubrava
20.04.10úterý20:00UT SNPKMK Tornádo "B"Kozlos Ústí n.L. 6:3Šmid
Mošnička
19.kolo
09.04.10pátek17:30UT SNPKMF Úder "B"KMK Tornádo "B" 7:4Hanzlík
Mošnička
19.04.10pondělí19:00UT SNPTOMMI-SEVERWayuptensky futsal team UL 8:6Procházka
Lutka
19.04.10pondělí20:30UT SNPTJ Fanda "B"Kozlos Ústí n.L. 8:4Lutka
Procházka
22.04.10čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceFS Severka "B" 3:9Doubrava
Matějka
22.04.10čtvrtek17:00UT SeverkaNew YorkFK Jamajka 9:5Lutka
Doubrava
23.04.10pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedFlatus 8:6Doubrava
Košťál
20.kolo
27.04.10úterý19:00UT 26.ZŠFK JamajkaFK Všebořice 1:7Hanzlík
Řízek
27.04.10úterý20:00UT SeverkaFC ElpraKMF Úder "B" 5:6Doubrava
Lutka
28.04.10středa18:00UT SeverkaFlatusNew York 4:17Lutka
Šmid
29.04.10čtvrtek20:00UT SNPKozlos Ústí n.L.TOMMI-SEVER 9:3Lutka
Kadeřábek
30.04.10pátek17:30UT SNPKMK Tornádo "B"TJ Fanda "B" 6:15Řízek
Doubrava
27.05.10čtvrtek20:00UT SeverkaWayuptensky futsal team ULStřekov United10:3Tokoš
Lutka
21.kolo
03.05.10pondělí19:00UT SNPTOMMI-SEVERTJ Fanda "B" 5:7Řízek
Kalina
04.05.10úterý20:00UT SeverkaFC ElpraKMK Tornádo "B" 7:4Hanzlík
Tokoš
06.05.10čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "B"FS Severka "B" 3:4Hanzlík
Řízek
06.05.10čtvrtek20:00UT SeverkaNew YorkWayuptensky futsal team UL 4:7laik
laik
18.05.10úterý20:00UT SNPStřekov UnitedKozlos Ústí n.L. 4:2Matějka
Nový
27.05.10čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceFlatus 7:7Lutka
Tokoš
22.kolo
10.05.10pondělí17:30UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFK Všebořice 8:6Matějka
Nový
10.05.10pondělí20:00UT SeverkaFS Severka "B"FC Elpra 3:4Mošnička
Lutka
11.05.10úterý19:00UT SNPTJ Fanda "B"Střekov United 4:2Řízek
Kalina
11.05.10úterý19:00UT 26.ZŠFK JamajkaKMF Úder "B" 3:6Lutka
Hanzlík
13.05.10čtvrtek20:00UT SNPKozlos Ústí n.L.New York 4:3Nový
Hanzlík
14.05.10pátek17:30UT SNPKMK Tornádo "B"TOMMI-SEVER 3:9Mošnička
Doubrava
23.kolo
17.05.10pondělí20:00UT SeverkaFS Severka "B"KMK Tornádo "B" 6:4Košťál
Lutka
18.05.10úterý20:00UT SeverkaFC ElpraFK Jamajka 8:1Doubrava
Tokoš
20.05.10čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "B"Flatus 6:6Nový
Doubrava
20.05.10čtvrtek20:00UT SeverkaNew YorkTJ Fanda "B" 1:6Kadeřábek
Košťál
21.05.10pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedTOMMI-SEVER 7:0Hanzlík
Lutka
14.06.10pondělí20:30UT SNPFK VšebořiceKozlos Ústí n.L. 3:7Hanzlík
Lutka
24.kolo
24.05.10pondělí17:30UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULKMF Úder "B" 5:4Kalina
Doubrava
25.05.10úterý19:00UT SNPTJ Fanda "B"FK Všebořice 4:5Mošnička
Kadeřábek
25.05.10úterý19:00UT 26.ZŠFK JamajkaFS Severka "B" 8:5Košťál
Majer
26.05.10středa17:00UT SeverkaFlatusFC Elpra 4:6Matějka
Košťál
28.05.10pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Střekov United 4:7Hanzlík
Doubrava
14.06.10pondělí19:00UT SNPTOMMI-SEVERNew York 4:7Lutka
Hanzlík
25.kolo
01.06.10úterý19:00UT 26.ZŠFK JamajkaKMK Tornádo "B" 3:4Matějka
Kalina
01.06.10úterý20:00UT SeverkaFC ElpraWayuptensky futsal team UL 4:10Lutka
Šmid
01.06.10úterý17:00UT SeverkaNew YorkStřekov United 6:4Šmid
Lutka
02.06.10středa18:00UT SeverkaFlatusFS Severka "B" 1:11Kadeřábek
Nový
02.06.10středa19:30UT SNPKozlos Ústí n.L.KMF Úder "B" 3:3Doubrava
Majer
03.06.10čtvrtek18:00UT SeverkaFK VšebořiceTOMMI-SEVER 6:2Košťál
Řízek
26.kolo
07.06.10pondělí17:30UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFS Severka "B" 8:4Šmid
Nový
08.06.10úterý19:00UT SNPTJ Fanda "B"KMF Úder "B" 5:3Mošnička
Kalina
10.06.10čtvrtek20:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Elpra 4:9Doubrava
Nový
10.06.10čtvrtek18:00UT SeverkaFlatusFK Jamajka 5:3Matějka
Šmid
11.06.10pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"New York 6:4Doubrava
Řízek
11.06.10pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedFK Všebořice 3:7Košťál
Majer
2009/2010 2.třída
1.kolo
31.08.09pondělí20:30UT SNPJoalisUSK Slávie Malina 6:7Šmid
01.09.09úterý17:30UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Relax "B" 6:9Kalina
03.09.09čtvrtek20:00UT SNPFlamengo "B"Kone 2:11Řízek
03.09.09čtvrtek18:00UT SeverkaMakroSoptík 5:6Matějka
04.09.09pátek17:00UT SeverkaKojotiUSK Slávie Domina 5:0Košťál
04.09.09pátek17:30UT SNPRychlé PípySampdoria MRV UL 6:0Lutka
2.kolo
07.09.09pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaMakro 3:3Matějka
09.09.09středa21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaKojoti10:3Lutka
10.09.09čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"Sampdoria MRV UL 6:6Lutka
10.09.09čtvrtek17:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Flamengo "B" 5:4Kalina
11.09.09pátek18:00UT SeverkaSoptíkRychlé Pípy 5:2Šmid
11.09.09pátek19:00UT NeštěmiceKoneJoalis 6:4Hovorka
3.kolo
14.09.09pondělí16:00UT SeverkaSampdoria MRV ULSoptík 1:6Kalina
14.09.09pondělí20:30UT SNPJoalisFSC Tygříci "UL" 5:7Matějka
16.09.09středa21:00hala UJEPMakroUSK Slávie Malina 6:6Hanzlík
17.09.09čtvrtek20:00UT SNPFlamengo "B"Relax "B" 3:7Košťál
18.09.09pátek17:00UT SeverkaKojotiKone 6:5Košťál
18.09.09pátek17:30UT SNPRychlé PípyUSK Slávie Domina 7:11Matějka
4.kolo
23.09.09středa21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaRychlé Pípy 0:5Lutka
24.09.09čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"Soptík 0:7Hanzlík
24.09.09čtvrtek20:00UT SNPFlamengo "B"Joalis 5:4Šmid
24.09.09čtvrtek20:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "UL"Kojoti 5:7Lutka
25.09.09pátek19:00UT NeštěmiceKoneMakro 4:0Šmid
05.10.09pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaSampdoria MRV UL 5:13Nový
5.kolo
28.09.09pondělí16:00UT SeverkaSampdoria MRV ULUSK Slávie Malina 5:5Košťál
29.09.09úterý20:30UT SNPJoalisRelax "B" 4:3Lutka
02.10.09pátek17:00UT Stad.mlKojotiFlamengo "B" 4:3Kresta
02.10.09pátek17:30UT SNPRychlé PípyKone 3:3Doubrava
02.10.09pátek18:00UT SeverkaSoptíkUSK Slávie Domina 9:3Lutka
02.10.09pátek17:00UT SeverkaMakroFSC Tygříci "UL" 6:5Lutka
6.kolo
05.10.09pondělí20:30UT SNPJoalisKojoti 4:5Matějka
07.10.09středa21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaSoptík 6:1Lutka
08.10.09čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"USK Slávie Domina 5:8Nový
08.10.09čtvrtek20:00UT SNPFlamengo "B"Makro 4:2Doubrava
08.10.09čtvrtek17:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Rychlé Pípy 2:4Kalina
19.05.10středa17:00UT 26.ZŠKoneSampdoria MRV UL 7:7Hanzlík
7.kolo
12.10.09pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaUSK Slávie Malina 3:10Nový
12.10.09pondělí20:00UT SeverkaSampdoria MRV ULFSC Tygříci "UL" 7:6Kalina
16.10.09pátek16:00UT SeverkaKojotiRelax "B" 3:3Lutka
16.10.09pátek17:30UT SNPRychlé PípyFlamengo "B" 6:4Matějka
16.10.09pátek18:00UT SeverkaSoptíkKone 6:0Šmid
27.10.09úterý20:00UT SeverkaMakroJoalis 4:5Lutka
8.kolo
19.10.09pondělí20:30UT SNPJoalisRychlé Pípy 4:2Košťál
22.10.09čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"USK Slávie Malina 8:11Šmid
22.10.09čtvrtek17:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Soptík 9:6Kresta
23.10.09pátek19:00UT NeštěmiceKoneUSK Slávie Domina 3:0Kadeřábek
23.10.09pátek18:00UT SeverkaKojotiMakro 9:5Řízek
08.03.10pondělí19:00WHC KBFlamengo "B"Sampdoria MRV UL 1:8Lutka
9.kolo
26.10.09pondělí16:00UT SeverkaSampdoria MRV ULJoalis 3:3Kadeřábek
26.10.09pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaFSC Tygříci "UL" 7:4Nový
28.10.09středa21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaKone 8:4Košťál
29.10.09čtvrtek17:00UT SeverkaMakroRelax "B" 5:8Lutka
30.10.09pátek17:30UT SNPRychlé PípyKojoti 5:1Lutka
30.10.09pátek18:00UT SeverkaSoptíkFlamengo "B" 7:6Řízek
10.kolo
05.11.09čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"Kone 7:4Šmid
05.11.09čtvrtek20:00UT SNPFlamengo "B"USK Slávie Domina 4:4Kalina
05.11.09čtvrtek17:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"USK Slávie Malina 7:8Košťál
06.11.09pátek17:00UT SeverkaKojotiSampdoria MRV UL 6:1Hanzlík
04.12.09pátek18:00UT SeverkaMakroRychlé Pípy 4:3Řízek
19.03.10pátek18:00UT SeverkaJoalisSoptík 2:3Doubrava
Matějka
11.kolo
09.11.09pondělí17:00UT SeverkaSampdoria MRV ULMakro 0:5Lutka
09.11.09pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaJoalis 5:4Hanzlík
11.11.09středa21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaFlamengo "B" 6:3Řízek
13.11.09pátek16:00UT SNPRychlé PípyRelax "B" 5:6Kalina
13.11.09pátek18:00UT SeverkaSoptíkKojoti 4:3Košťál
13.11.09pátek19:00UT NeštěmiceKoneFSC Tygříci "UL" 4:5Kadeřábek
12.kolo
22.03.10pondělí17:30UT SNPKoneFlamengo "B" 5:10Lutka
22.03.10pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaJoalis 4:3Hanzlík
22.03.10pondělí20:00UT SeverkaSampdoria MRV ULRychlé Pípy14:2Lutka
25.03.10čtvrtek21:00SetuzaRelax "B"FSC Tygříci "UL" 7:5Matějka
25.03.10čtvrtek21:00hala UJEPUSK Slávie DominaKojoti 7:1Nový
26.03.10pátek18:00UT SeverkaSoptíkMakro 7:2Doubrava
13.kolo
29.03.10pondělí19:00UT SNPJoalisKone 2:5Lutka
30.03.10úterý20:00UT SeverkaSampdoria MRV ULRelax "B" 7:6Lutka
01.04.10čtvrtek20:00UT SNPFlamengo "B"FSC Tygříci "UL" 4:3Nový
02.04.10pátek20:30UT SNPRychlé PípySoptík 5:1Lutka
02.04.10pátek19:00UT SeverkaMakroUSK Slávie Domina 3:3Matějka
02.04.10pátek17:00UT 26.ZŠKojotiUSK Slávie Malina 3:8Košťál
14.kolo
05.04.10pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaMakro12:5Řízek
06.04.10úterý20:30UT SNPKoneKojoti 7:2Hanzlík
07.04.10středa19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Joalis 3:7Lutka
08.04.10čtvrtek21:00SetuzaRelax "B"Flamengo "B" 4:4Lutka
08.04.10čtvrtek21:00hala UJEPUSK Slávie DominaRychlé Pípy10:3Kadeřábek
09.04.10pátek18:00UT SeverkaSoptíkSampdoria MRV UL 7:9Košťál
15.kolo
12.04.10pondělí19:00UT SNPJoalisFlamengo "B" 2:1Kalina
14.04.10středa20:00UT SeverkaSampdoria MRV ULUSK Slávie Domina 5:3Matějka
16.04.10pátek17:00UT 26.ZŠKojotiFSC Tygříci "UL" 3:6Matějka
16.04.10pátek18:00UT SeverkaSoptíkRelax "B" 6:5Lutka
16.04.10pátek19:00UT SNPRychlé PípyUSK Slávie Malina 3:6Košťál
21.05.10pátek18:00UT SeverkaMakroKone 2:5Lutka
16.kolo
19.04.10pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaSampdoria MRV UL 6:6Nový
21.04.10středa19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Makro 2:2Doubrava
22.04.10čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"Joalis 9:8Mošnička
22.04.10čtvrtek20:00UT SNPFlamengo "B"Kojoti 1:4Kadeřábek
22.04.10čtvrtek21:00hala UJEPUSK Slávie DominaSoptík10:3Lutka
23.04.10pátek17:30UT SNPKoneRychlé Pípy 0:5Lutka
17.kolo
26.04.10pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaRelax "B" 5:5Nový
26.04.10pondělí20:00UT SeverkaSampdoria MRV ULKone 5:0Košťál
30.04.10pátek18:00UT SeverkaSoptíkUSK Slávie Malina 4:2Matějka
30.04.10pátek19:00UT SeverkaMakroFlamengo "B" 2:13Matějka
30.04.10pátek20:00UT SeverkaKojotiJoalis 2:1Kalina
11.06.10pátek18:00UT SeverkaRychlé PípyFSC Tygříci "UL" 7:1Košťál
18.kolo
03.05.10pondělí20:30UT SNPJoalisMakro13:3Kalina
03.05.10pondělí17:30UT SNPKoneSoptík 2:7Řízek
03.05.10pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaUSK Slávie Domina 4:4Nový
05.05.10středa19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Sampdoria MRV UL 2:9Lutka
06.05.10čtvrtek21:00SetuzaRelax "B"Kojoti 7:2Matějka
06.05.10čtvrtek20:00UT SNPFlamengo "B"Rychlé Pípy 9:5Lutka
19.kolo
10.05.10pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaRelax "B" 4:3Majer
13.05.10čtvrtek21:00hala UJEPUSK Slávie DominaKone10:3Doubrava
14.05.10pátek18:00UT SeverkaSoptíkFSC Tygříci "UL"10:3Šmid
14.05.10pátek19:00UT SNPRychlé PípyJoalis 3:3Doubrava
01.06.10úterý19:00UT MojžířSampdoria MRV ULFlamengo "B" 6:4Hanzlík
01.06.10úterý17:30UT 26.ZŠMakroKojoti 5:7Matějka
20.kolo
17.05.10pondělí19:00UT SNPJoalisSampdoria MRV UL 6:12Řízek
19.05.10středa19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"USK Slávie Domina 4:7Lutka
20.05.10čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"Makro 6:9Kresta
20.05.10čtvrtek20:00UT SNPFlamengo "B"Soptík 1:5Mošnička
21.05.10pátek16:30UT 26.ZŠKojotiRychlé Pípy10:0Nový
27.05.10čtvrtek20:00UT SNPKoneUSK Slávie Malina 5:2Řízek
21.kolo
24.05.10pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaFSC Tygříci "UL" 6:3Matějka
24.05.10pondělí20:00UT SeverkaSampdoria MRV ULKojoti 3:2Šmid
27.05.10čtvrtek21:00hala UJEPUSK Slávie DominaFlamengo "B" 4:2Hanzlík
28.05.10pátek18:00UT SeverkaSoptíkJoalis 2:8Košťál
28.05.10pátek17:30UT SNPRychlé PípyMakro 5:2laik
04.06.10pátek17:30UT SNPKoneRelax "B" 7:10Hanzlík
22.kolo
31.05.10pondělí19:00UT SNPJoalisUSK Slávie Domina 3:8Řízek
02.06.10středa19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Kone 7:2Košťál
03.06.10čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"Rychlé Pípy 2:4Majer
04.06.10pátek19:00UT SeverkaMakroSampdoria MRV UL 6:11Matějka
04.06.10pátek18:00UT 26.ZŠKojotiSoptík 6:4Šmid
07.06.10pondělí20:00UT SeverkaFlamengo "B"USK Slávie Malina 8:7Matějka
2009/2010 3.třída
1.kolo
02.09.09středa19:00UT 26.ZŠHC Slovan gardaVesničani 0:5Lutka
03.09.09čtvrtek17:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"Sampdoria MRV "B" 9:3Matějka
04.09.09pátek20:00KrupkaCenturions Teplice1. FC Kostelníci "UL"17:2Hanzlík
04.09.09pátek18:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Lokomotiv "UL" 0:5Matějka
09.09.09středa19:00UT MojžířFC Bumerang-modrýFC Rumíci 4:8Hovorka
2.kolo
07.09.09pondělí18:00UT 26.ZŠVesničaniZD Hospoddáři "UL" 3:10Hanzlík
07.09.09pondělí20:00UT SeverkaFC RumíciCenturions Teplice 5:10Lutka
07.09.09pondělí18:00hala UJEPTutti Pizza UL1. FC Kostelníci "UL" 3:2Doubrava
09.09.09středa18:00UT NeštěmiceSampdoria MRV "B"FC Incredibles 6:4Košťál
11.09.09pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Bumerang-modrý 7:2Šmid
3.kolo
15.09.09úterý20:00UT SeverkaFC IncrediblesVesničani 6:1Lutka
15.09.09úterý19:00UT 26.ZŠHC Slovan gardaTutti Pizza UL 6:3Hanzlík
17.09.09čtvrtek18:00UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"FC Rumíci 2:5Hanzlík
18.09.09pátek19:00UT MojžířFC Bumerang-modrýSampdoria MRV "B" 2:8Hovorka
18.09.09pátek20:00KrupkaCenturions TepliceFC Lokomotiv "UL" 9:1Lutka
4.kolo
21.09.09pondělí19:30UT 26.ZŠVesničaniFC Bumerang-modrý 2:7Lutka
21.09.09pondělí18:00hala UJEPTutti Pizza ULFC Rumíci 2:7Šmid
22.09.09úterý19:00UT 26.ZŠHC Slovan gardaZD Hospoddáři "UL" 4:3Kalina
23.09.09středa18:00UT NeštěmiceSampdoria MRV "B"Centurions Teplice 3:12Hanzlík
25.09.09pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"1. FC Kostelníci "UL" 6:4Košťál
5.kolo
28.09.09pondělí17:00UT SeverkaFC IncrediblesHC Slovan garda 2:5Košťál
01.10.09čtvrtek18:00UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"Sampdoria MRV "B" 4:3Nový
01.10.09čtvrtek17:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"Tutti Pizza UL 5:0Šmid
02.10.09pátek20:00UT SeverkaFC RumíciFC Lokomotiv "UL" 1:2Matějka
02.10.09pátek20:00KrupkaCenturions TepliceVesničani14:1Hanzlík
6.kolo
05.10.09pondělí19:30UT 26.ZŠVesničani1. FC Kostelníci "UL" 1:3Lutka
05.10.09pondělí20:00WHC KBTutti Pizza ULFC Lokomotiv "UL" 6:6Košťál
06.10.09úterý19:00UT 26.ZŠHC Slovan gardaFC Bumerang-modrý 4:2Lutka
07.10.09středa18:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"FC Incredibles 8:3Nový
07.10.09středa18:00UT NeštěmiceSampdoria MRV "B"FC Rumíci 0:5Doubrava
7.kolo
13.10.09úterý20:00UT SeverkaFC RumíciVesničani 3:1Kadeřábek
14.10.09středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesTutti Pizza UL 2:7Matějka
16.10.09pátek20:00KrupkaCenturions TepliceHC Slovan garda11:5Matějka
16.10.09pátek19:00UT MojžířFC Bumerang-modrýZD Hospoddáři "UL" 3:8laik
29.10.09čtvrtek18:30UT 26.ZŠFC Lokomotiv "UL"Sampdoria MRV "B" 4:3Matějka
8.kolo
19.10.09pondělí19:30UT 26.ZŠVesničaniFC Lokomotiv "UL" 1:6Kadeřábek
19.10.09pondělí20:00WHC KBTutti Pizza ULSampdoria MRV "B"16:0Hanzlík
20.10.09úterý19:00UT 26.ZŠHC Slovan garda1. FC Kostelníci "UL" 9:6Kalina
22.10.09čtvrtek18:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"Centurions Teplice 1:6Kresta
23.10.09pátek19:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Bumerang-modrý 8:3Řízek
9.kolo
28.10.09středa18:00UT NeštěmiceSampdoria MRV "B"Vesničani 3:2Kalina
29.10.09čtvrtek18:00UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"ZD Hospoddáři "UL" 8:2Nový
30.10.09pátek20:00UT SeverkaFC RumíciHC Slovan garda 1:1Doubrava
30.10.09pátek20:00KrupkaCenturions TepliceFC Incredibles 7:1Matějka
30.10.09pátek19:00UT MojžířFC Bumerang-modrýTutti Pizza UL 0:26Lutka
10.kolo
02.11.09pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULVesničani16:2Řízek
03.11.09úterý19:00UT 26.ZŠHC Slovan gardaFC Lokomotiv "UL" 2:3Řízek
06.11.09pátek19:00UT MojžířFC Bumerang-modrýCenturions Teplice 1:24Hovorka
06.11.09pátek19:00UT SeverkaFC Incredibles1. FC Kostelníci "UL" 5:4Matějka
20.11.09pátek17:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"FC Rumíci 2:2Řízek
11.kolo
09.11.09pondělí20:00UT SeverkaFC RumíciFC Incredibles 2:6Blažej
11.11.09středa18:00UT NeštěmiceSampdoria MRV "B"HC Slovan garda 2:8Řízek
12.11.09čtvrtek18:00UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"FC Bumerang-modrý10:4Hanzlík
13.11.09pátek17:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"ZD Hospoddáři "UL" 5:7Košťál
13.11.09pátek20:00KrupkaCenturions TepliceTutti Pizza UL 3:7Matějka
Šmid
12.kolo
23.03.10úterý17:00UT SeverkaVesničaniHC Slovan garda 3:5Lutka
24.03.10středa20:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"ZD Hospoddáři "UL" 1:9
24.03.10středa20:30WHC KBFC RumíciFC Bumerang-modrý10:1Matějka
24.03.10středa18:00UT MojžířVítovská LegieTutti Pizza UL 2:26Lutka
25.03.10čtvrtek19:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Centurions Teplice 3:14Hanzlík
26.03.10pátek17:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Incredibles 3:1Doubrava
13.kolo
31.03.10středa17:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"Vesničani14:5laik
31.03.10středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesSampdoria MRV "B" 7:4Kalina
01.04.10čtvrtek18:00UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"Tutti Pizza UL 5:8Řízek
02.04.10pátek19:00UT MojžířFC Bumerang-modrýFC Lokomotiv "UL" 2:11Košťál
02.04.10pátek21:00TepliceCenturions TepliceFC Rumíci 9:3Hanzlík
17.05.10pondělí17:30UT 26.ZŠVítovská LegieHC Slovan garda 7:8Lutka
14.kolo
05.04.10pondělí20:00WHC KBTutti Pizza ULHC Slovan garda12:5Doubrava
06.04.10úterý17:00UT SeverkaVesničaniFC Incredibles 4:6Nový
07.04.10středa20:30WHC KBFC Rumíci1. FC Kostelníci "UL" 6:9Košťál
07.04.10středa18:00UT MojžířVítovská LegieZD Hospoddáři "UL" 5:0Hanzlík
08.04.10čtvrtek20:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"FC Bumerang-modrý 9:4Košťál
07.05.10pátek17:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Centurions Teplice 2:13Lutka
15.kolo
12.04.10pondělí20:00TepliceCenturions TepliceSampdoria MRV "B"13:1Hanzlík
14.04.10středa20:30WHC KBFC RumíciTutti Pizza UL 4:6Řízek
14.04.10středa18:00UT MojžířVítovská LegieFC Incredibles 1:15Kadeřábek
15.04.10čtvrtek18:00UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"FC Lokomotiv "UL" 9:3Řízek
16.04.10pátek19:00UT MojžířFC Bumerang-modrýVesničani 1:20Řízek
21.04.10středa17:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"HC Slovan garda 8:3Nový
16.kolo
19.04.10pondělí20:00WHC KBTutti Pizza ULZD Hospoddáři "UL" 8:4Šmid
20.04.10úterý17:00UT SeverkaVesničaniCenturions Teplice 1:13Mošnička
21.04.10středa20:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"1. FC Kostelníci "UL" 2:13Lutka
21.04.10středa18:00UT MojžířVítovská LegieFC Bumerang-modrý 4:1Šmid
22.04.10čtvrtek19:30UT 26.ZŠHC Slovan gardaFC Incredibles 2:3Mošnička
23.04.10pátek17:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Rumíci 2:3Košťál
17.kolo
28.04.10středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesZD Hospoddáři "UL"14:3Lutka
28.04.10středa20:30WHC KBFC RumíciSampdoria MRV "B"10:1Mošnička
28.04.10středa18:00UT MojžířVítovská LegieCenturions Teplice 1:24Matějka
29.04.10čtvrtek18:00UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"Vesničani 8:3Mošnička
30.04.10pátek19:00UT MojžířFC Bumerang-modrýHC Slovan garda 0:15Nový
30.04.10pátek17:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Tutti Pizza UL 4:12Matějka
18.kolo
03.05.10pondělí20:00WHC KBTutti Pizza ULFC Incredibles 3:2Kresta
03.05.10pondělí20:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"FC Lokomotiv "UL" 4:6Matějka
04.05.10úterý17:00UT SeverkaVesničaniFC Rumíci 2:1Doubrava
05.05.10středa18:00UT MojžířVítovská Legie1. FC Kostelníci "UL" 3:13Majer
06.05.10čtvrtek19:30UT 26.ZŠHC Slovan gardaCenturions Teplice 2:13Hanzlík
11.05.10úterý17:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"FC Bumerang-modrý10:1Šmid
19.kolo
10.05.10pondělí20:00TepliceCenturions TepliceZD Hospoddáři "UL"18:0Hanzlík
12.05.10středa20:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"Tutti Pizza UL 4:19Matějka
12.05.10středa18:00UT MojžířVítovská LegieFC Rumíci 5:7Šmid
13.05.10čtvrtek18:00UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"HC Slovan garda11:6Řízek
14.05.10pátek19:00UT MojžířFC Bumerang-modrýFC Incredibles 4:18Lutka
14.05.10pátek17:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Vesničani 8:0Šmid
20.kolo
17.05.10pondělí20:00WHC KBTutti Pizza ULFC Bumerang-modrý15:5Tokoš
18.05.10úterý17:00UT SeverkaVesničaniSampdoria MRV "B" 6:1Hanzlík
19.05.10středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesCenturions Teplice 0:19Lutka
19.05.10středa18:00UT MojžířVítovská LegieFC Lokomotiv "UL" 4:17Řízek
20.05.10čtvrtek19:30UT 26.ZŠHC Slovan gardaFC Rumíci 7:2Lutka
20.05.10čtvrtek17:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"1. FC Kostelníci "UL" 2:9
21.kolo
24.05.10pondělí17:30KrupkaCenturions TepliceFC Bumerang-modrý19:1laik
25.05.10úterý17:00UT SeverkaVesničaniTutti Pizza UL 5:12Nový
26.05.10středa20:30WHC KBFC RumíciZD Hospoddáři "UL" 3:8Řízek
26.05.10středa18:00UT MojžířVítovská LegieSampdoria MRV "B" 9:9Lutka
27.05.10čtvrtek18:00UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"FC Incredibles 4:7Kalina
28.05.10pátek17:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"HC Slovan garda 4:2Košťál
22.kolo
31.05.10pondělí20:00WHC KBTutti Pizza ULCenturions Teplice 6:4Šmid
02.06.10středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Rumíci 2:6Košťál
02.06.10středa18:00UT MojžířVítovská LegieVesničani 2:4Lutka
03.06.10čtvrtek19:30UT 26.ZŠHC Slovan gardaSampdoria MRV "B" 6:7Nový
04.06.10pátek17:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"FC Lokomotiv "UL" 6:2Lutka
07.06.10pondělí18:00UT MojžířFC Bumerang-modrý1. FC Kostelníci "UL" 5:22Hanzlík
2009/2010 Krajský přebor
1.kolo
31.08.09pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "A"Morgan Commando TP 4:7Matějka
Hanzlík
31.08.09pondělí19:00UT SNPFandaFK Pérovna UL 4:9Šmid
Lutka
31.08.09pondělí19:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFSC SKP Viktoria 5:9Hanzlík
Matějka
01.09.09úterý20:00UT SeverkaFlamengo ULSportbar 7:4Lutka
Šmid
02.09.09středa20:30SetuzaHop Trop ATeta 1:5Kresta
Doubrava
02.09.09středa19:30UT SNPKMF Úder "A"FK Snopek Bělá 1946 4:7Matějka
Nový
2.kolo
07.09.09pondělí19:30UT Slavoj DěčínFK Snopek Bělá 1946FC Kolbenschmidt cz 5:0Procházka
Dostál
07.09.09pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULHop Trop A 4:2Matějka
Nový
07.09.09pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "A"Fanda14:4Lutka
Šmid
09.09.09středa20:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPSportbar 3:3Košťál
Doubrava
10.09.09čtvrtek20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFlamengo UL12:3Šmid
Hanzlík
10.09.09čtvrtek18:00SetuzaTetaKMF Úder "A" 2:2Matějka
Nový
3.kolo
14.09.09pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czTeta 3:5Lutka
Kalina
14.09.09pondělí20:00UT SeverkaFlamengo ULFK Snopek Bělá 1946 3:7Lutka
Hanzlík
15.09.09úterý17:30UT SeverkaSportbarFSC SKP Viktoria10:1Hanzlík
Lutka
16.09.09středa20:30SetuzaHop Trop AGold Combix ÚL "A" 2:10Doubrava
Lutka
16.09.09středa19:30UT SNPKMF Úder "A"FK Pérovna UL 4:7Nový
Matějka
05.11.09čtvrtek20:00UT SeverkaFandaMorgan Commando TP 5:0Matějka
Lutka
4.kolo
21.09.09pondělí19:30UT Slavoj DěčínFK Snopek Bělá 1946Sportbar 6:3Procházka
Matějka
21.09.09pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFC Kolbenschmidt cz 9:2Šmid
Doubrava
21.09.09pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "A"KMF Úder "A" 8:3Matějka
Nový
21.09.09pondělí19:00UT SNPFandaHop Trop A 3:6Hanzlík
Kalina
23.09.09středa20:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFSC SKP Viktoria 5:6Matějka
Šmid
24.09.09čtvrtek18:00SetuzaTetaFlamengo UL 8:5Nový
Hanzlík
5.kolo
29.09.09úterý20:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czGold Combix ÚL "A" 4:11Matějka
Nový
29.09.09úterý17:30UT SeverkaSportbarTeta 5:4Hanzlík
Kadeřábek
30.09.09středa20:30SetuzaHop Trop AMorgan Commando TP 1:2Lutka
Doubrava
01.10.09čtvrtek20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFK Snopek Bělá 1946 4:11Nový
Hanzlík
06.10.09úterý20:00UT SeverkaFlamengo ULFK Pérovna UL 4:3Košťál
Doubrava
01.12.09úterý19:00UT SNPKMF Úder "A"Fanda 2:2Matějka
Košťál
6.kolo
05.10.09pondělí19:00UT SNPFandaFC Kolbenschmidt cz 6:4Matějka
Doubrava
07.10.09středa18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "A"Flamengo UL 5:2Hanzlík
Lutka
07.10.09středa20:30SetuzaHop Trop AKMF Úder "A" 3:6Matějka
Nový
08.10.09čtvrtek20:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFK Snopek Bělá 1946 0:2Lutka
Řízek
08.10.09čtvrtek18:00SetuzaTetaFSC SKP Viktoria 5:7Matějka
Nový
16.11.09pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULSportbar 0:2Šmid
Lutka
7.kolo
12.10.09pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czHop Trop A 1:9Šmid
Matějka
12.10.09pondělí19:30UT Slavoj DěčínFK Snopek Bělá 1946Teta 9:1Hanzlík
Procházka
13.10.09úterý17:30UT SeverkaSportbarGold Combix ÚL "A" 2:2Košťál
Blažej
14.10.09středa19:00UT SeverkaFlamengo ULFanda 4:7Matějka
Nový
26.10.09pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFSC SKP Viktoria 5:0Nový
Hanzlík
25.11.09středa21:00hala UJEPKMF Úder "A"Morgan Commando TP 3:6Matějka
Nový
8.kolo
19.10.09pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFK Snopek Bělá 1946 3:3Hanzlík
Blažej
19.10.09pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "A"FSC SKP Viktoria11:5Matějka
Doubrava
19.10.09pondělí19:00UT SNPFandaSportbar 7:7Košťál
Nový
21.10.09středa20:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPTeta 3:2Matějka
Šmid
21.10.09středa20:30SetuzaHop Trop AFlamengo UL 6:3Košťál
Doubrava
21.10.09středa19:30UT SNPKMF Úder "A"FC Kolbenschmidt cz 6:3Lutka
Nový
9.kolo
26.10.09pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czMorgan Commando TP 7:7Lutka
Doubrava
27.10.09úterý17:30UT SeverkaSportbarHop Trop A10:7Košťál
Lutka
27.10.09úterý19:30UT Slavoj DěčínFK Snopek Bělá 1946Gold Combix ÚL "A" 4:3Matějka
Hanzlík
28.10.09středa19:00UT SeverkaFlamengo ULKMF Úder "A" 2:2Matějka
Nový
29.10.09čtvrtek20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFanda 8:7Matějka
Doubrava
29.10.09čtvrtek18:00SetuzaTetaFK Pérovna UL 6:7Košťál
Hanzlík
10.kolo
02.11.09pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULMorgan Commando TP 3:1Šmid
Matějka
02.11.09pondělí20:00WHC KBFandaFK Snopek Bělá 1946 3:10Matějka
Šmid
04.11.09středa20:30SetuzaHop Trop AFSC SKP Viktoria 1:4Košťál
Matějka
04.11.09středa19:30UT SNPKMF Úder "A"Sportbar 4:3Lutka
Šmid
05.11.09čtvrtek18:00SetuzaTetaGold Combix ÚL "A" 2:3Matějka
Šmid
23.11.09pondělí19:00WHC KBFC Kolbenschmidt czFlamengo UL 4:11Šmid
Lutka
11.kolo
09.11.09pondělí18:00UT SeverkaFlamengo ULMorgan Commando TP 8:6Šmid
Lutka
09.11.09pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULGold Combix ÚL "A" 3:5Matějka
Hanzlík
10.11.09úterý17:30UT SeverkaSportbarFC Kolbenschmidt cz 5:3Matějka
Lutka
11.11.09středa20:30SetuzaHop Trop AFK Snopek Bělá 1946 3:12Hanzlík
Lutka
12.11.09čtvrtek20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaKMF Úder "A" 4:6Matějka
Šmid
12.11.09čtvrtek18:00SetuzaTetaFanda 4:3Košťál
Doubrava
12.kolo
29.03.10pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFanda 6:7Kresta
Hanzlík
29.03.10pondělí19:30UT Slavoj DěčínFK Snopek Bělá 1946KMF Úder "A"15:2Procházka
Uher
31.03.10středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPGold Combix ÚL "A" 6:3Košťál
Matějka
01.04.10čtvrtek18:00SetuzaTetaHop Trop A 7:1Matějka
Nový
01.04.10čtvrtek19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFC Kolbenschmidt cz12:5Košťál
Doubrava
08.06.10úterý17:00UT SeverkaSportbarFlamengo UL 3:3Lutka
Nový
13.kolo
05.04.10pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFK Snopek Bělá 1946 3:12Šmid
Lutka
06.04.10úterý17:30UT SNPHop Trop AFK Pérovna UL 3:5Hanzlík
Matějka
07.04.10středa17:00UT SeverkaSportbarMorgan Commando TP 5:4Šmid
Matějka
07.04.10středa18:00UT SeverkaFlamengo ULFSC SKP Viktoria 2:15Matějka
Šmid
07.04.10středa19:30UT SNPKMF Úder "A"Teta 4:2Doubrava
Nový
03.06.10čtvrtek18:00UT 26.ZŠFandaGold Combix ÚL "A" 5:3Matějka
Nový
14.kolo
12.04.10pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "A"Hop Trop A 8:1Matějka
Nový
12.04.10pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULKMF Úder "A" 6:5Lutka
Majer
14.04.10středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFanda 3:4Nový
Hanzlík
15.04.10čtvrtek18:00SetuzaTetaFC Kolbenschmidt cz 4:2Lutka
Nový
15.04.10čtvrtek19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaSportbar 5:2Matějka
Košťál
10.05.10pondělí18:00UT Slavoj DěčínFK Snopek Bělá 1946Flamengo UL 5:0Procházka
Uher
15.kolo
19.04.10pondělí19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaMorgan Commando TP 7:5Nový
Doubrava
19.04.10pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFK Pérovna UL 2:10Šmid
Matějka
19.04.10pondělí17:30UT SNPHop Trop AFanda 5:5Lutka
Procházka
21.04.10středa17:00UT SeverkaSportbarFK Snopek Bělá 1946 4:2Matějka
Hanzlík
21.04.10středa19:30UT SNPKMF Úder "A"Gold Combix ÚL "A" 6:6Šmid
Řízek
22.04.10čtvrtek18:00SetuzaFlamengo ULTeta 5:0Nový
Mošnička
16.kolo
26.04.10pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "A"FC Kolbenschmidt cz 9:4Košťál
Doubrava
26.04.10pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFlamengo UL14:6Matějka
Nový
26.04.10pondělí19:30UT Slavoj DěčínFK Snopek Bělá 1946FSC SKP Viktoria 7:3Lutka
Procházka
28.04.10středa19:00UT SeverkaFandaKMF Úder "A" 7:1Šmid
Lutka
29.04.10čtvrtek18:00SetuzaTetaSportbar 4:5Šmid
Řízek
19.05.10středa19:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPHop Trop A 4:2Košťál
Nový
17.kolo
03.05.10pondělí19:30UT Slavoj DěčínFK Snopek Bělá 1946Morgan Commando TP 5:1Lutka
Uher
03.05.10pondělí19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaTeta 2:7Hanzlík
Nový
03.05.10pondělí19:00UT SeverkaFlamengo ULGold Combix ÚL "A" 3:5Doubrava
Matějka
03.05.10pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFanda 5:0Matějka
Doubrava
05.05.10středa17:00UT SeverkaSportbarFK Pérovna UL 6:6Lutka
Matějka
05.05.10středa19:30UT SNPKMF Úder "A"Hop Trop A 2:4Nový
Hanzlík
18.kolo
12.05.10středa19:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPKMF Úder "A" 2:5Šmid
Kalina
12.05.10středa18:00UT SeverkaHop Trop AFC Kolbenschmidt cz 5:3Matějka
Doubrava
12.05.10středa19:00UT SeverkaFandaFlamengo UL 9:3Doubrava
Matějka
13.05.10čtvrtek19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFK Pérovna UL 5:7Matějka
Lutka
13.05.10čtvrtek18:00SetuzaTetaFK Snopek Bělá 1946 5:8Hanzlík
Nový
25.05.10úterý18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "A"Sportbar 1:3Matějka
Nový
19.kolo
17.05.10pondělí19:30UT Slavoj DěčínFK Snopek Bělá 1946FK Pérovna UL 1:6Matějka
Hanzlík
17.05.10pondělí19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaGold Combix ÚL "A"12:3Lutka
Nový
17.05.10pondělí19:00UT SeverkaFlamengo ULHop Trop A 6:4Košťál
Šmid
17.05.10pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czKMF Úder "A" 7:4Šmid
Košťál
19.05.10středa17:00UT SeverkaSportbarFanda 6:6Matějka
laik
27.05.10čtvrtek18:00SetuzaTetaMorgan Commando TP 6:4Nový
Mošnička
20.kolo
24.05.10pondělí19:00UT SeverkaHop Trop ASportbar 2:8Lutka
Šmid
24.05.10pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "A"FK Snopek Bělá 1946 1:2Šmid
Lutka
24.05.10pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULTeta 7:4Matějka
Nový
26.05.10středa19:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Kolbenschmidt cz10:5Hanzlík
Kadeřábek
26.05.10středa19:30UT SNPKMF Úder "A"Flamengo UL 2:5Lutka
Doubrava
26.05.10středa19:00UT SeverkaFandaFSC SKP Viktoria14:8Matějka
Košťál
21.kolo
31.05.10pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "A"Teta 3:3Lutka
Kalina
31.05.10pondělí19:30UT Slavoj DěčínFK Snopek Bělá 1946Fanda 4:3Matějka
Uher
31.05.10pondělí19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaHop Trop A 7:4Doubrava
Nový
31.05.10pondělí19:00UT SeverkaFlamengo ULFC Kolbenschmidt cz12:6Lutka
Kalina
02.06.10středa19:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPFK Pérovna UL 4:4Matějka
Řízek
02.06.10středa17:00UT SeverkaSportbarKMF Úder "A" 5:3Nový
Kadeřábek
22.kolo
07.06.10pondělí19:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czSportbar 1:13Lutka
Matějka
07.06.10pondělí19:30UT Slavoj DěčínFK Snopek Bělá 1946Hop Trop A 8:1Hanzlík
Dostál
07.06.10pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "A"FK Pérovna UL 3:6Matějka
Lutka
09.06.10středa19:40UT 26.ZŠMorgan Commando TPFlamengo UL 6:4Hanzlík
Kalina
09.06.10středa19:30UT SNPKMF Úder "A"FSC SKP Viktoria 4:6Šmid
Doubrava
09.06.10středa19:00UT SeverkaFandaTeta 6:3Lutka
Matějka
2009/2010 Okresní přebor
1.kolo
31.08.09pondělí20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"AS - Comp 6:3Matějka
Hanzlík
02.09.09středa18:45SKPPupkinsHop Trop - "B" 7:6Košťál
Doubrava
02.09.09středa18:30LibouchecFC LibouchecAkord 4:6Hanzlík
Kalina
03.09.09čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.FS Severka "A" 4:4Lutka
Košťál
04.09.09pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Odpadlíci 4:2Lutka
Doubrava
04.09.09pátek18:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"Dynamo Kameňák 3:6Hanzlík
Řízek
2.kolo
09.09.09středa20:30SetuzaHop Trop - "B"KMK Tornádo "UL" 6:4Hanzlík
Kalina
11.09.09pátek19:00UT 26.ZŠLesná PesDynamo Kameňák 5:2Lutka
Nový
11.09.09pátek20:00UT SeverkaFS Severka "A"Gold Combix ÚL "B" 9:1Šmid
Hovorka
11.09.09pátek20:00KrupkaAS - CompRelax Ústí n.L. 7:8Nový
Lutka
11.09.09pátek17:00UT A.ČeskéAkordFC Sokol UL "A" 1:1Lutka
Nový
11.09.09pátek17:30UT SNPOdpadlíciFC Libouchec 5:0Doubrava
3.kolo
14.09.09pondělí19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Odpadlíci 2:4Hanzlík
Lutka
14.09.09pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákFS Severka "A" 2:5Hovorka
Nový
16.09.09středa18:45SKPPupkinsLesná Pes 5:8Lutka
Doubrava
16.09.09středa18:30LibouchecFC LibouchecHop Trop - "B"17:4Hanzlík
17.09.09čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.Akord 4:6Hanzlík
Nový
18.09.09pátek18:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"AS - Comp 5:6Lutka
Doubrava
4.kolo
23.09.09středa20:30SetuzaHop Trop - "B"FC Sokol UL "A" 9:4Nový
Blažej
23.09.09středa18:45SKPPupkinsKMK Tornádo "UL" 5:7Hovorka
Řízek
25.09.09pátek20:00UT 26.ZŠLesná PesFS Severka "A" 5:10Lutka
Doubrava
25.09.09pátek20:00KrupkaAS - CompDynamo Kameňák 3:2Matějka
Řízek
25.09.09pátek17:00UT A.ČeskéAkordGold Combix ÚL "B" 8:5Hanzlík
Košťál
25.09.09pátek17:30UT SNPOdpadlíciRelax Ústí n.L. 3:3Nový
Matějka
5.kolo
28.09.09pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákAkord 6:1Šmid
Hanzlík
28.09.09pondělí20:00UT SeverkaFS Severka "A"AS - Comp 9:6Doubrava
Řízek
30.09.09středa18:30LibouchecFC LibouchecPupkins 8:14Řízek
Lutka
01.10.09čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.Hop Trop - "B" 3:4Matějka
Kadeřábek
02.10.09pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Lesná Pes 8:2Doubrava
Kadeřábek
02.10.09pátek18:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"Odpadlíci 4:10Hanzlík
laik
6.kolo
07.10.09středa18:45SKPPupkinsFC Sokol UL "A" 3:12Nový
Matějka
09.10.09pátek19:00UT 26.ZŠLesná PesAS - Comp 4:5Řízek
Blažej
09.10.09pátek17:00UT A.ČeskéAkordFS Severka "A" 2:5Matějka
Řízek
09.10.09pátek17:30UT SNPOdpadlíciDynamo Kameňák 2:4Doubrava
Kadeřábek
09.10.09pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"FC Libouchec 4:7Doubrava
Kadeřábek
14.10.09středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Gold Combix ÚL "B" 8:6Lutka
Řízek
7.kolo
12.10.09pondělí19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"KMK Tornádo "UL" 5:4Matějka
Šmid
12.10.09pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákHop Trop - "B" 1:3Košťál
Doubrava
14.10.09středa18:30LibouchecFC LibouchecLesná Pes 4:4Košťál
Doubrava
15.10.09čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.Pupkins 7:12Hanzlík
Kalina
16.10.09pátek20:00UT SeverkaFS Severka "A"Odpadlíci 7:4Nový
Doubrava
16.10.09pátek19:00KrupkaAS - CompAkord 8:4Matějka
Kalina
8.kolo
21.10.09středa18:45SKPPupkinsGold Combix ÚL "B" 6:5Šmid
Matějka
21.10.09středa18:30LibouchecFC LibouchecFC Sokol UL "A" 7:6Nový
Lutka
23.10.09pátek19:00UT 26.ZŠLesná PesAkord 3:6Nový
Doubrava
23.10.09pátek17:00UT SeverkaFS Severka "A"Hop Trop - "B" 7:3Řízek
Kalina
23.10.09pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Relax Ústí n.L. 8:4Matějka
Hanzlík
10.11.09úterý20:30SetuzaAS - CompOdpadlíci 2:13Lutka
Matějka
9.kolo
26.10.09pondělí19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Lesná Pes 7:6Doubrava
Lutka
26.10.09pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákPupkins 6:10Matějka
Blažej
29.10.09čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.FC Libouchec 8:6Nový
Košťál
30.10.09pátek18:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"KMK Tornádo "UL" 4:1Nový
Kadeřábek
30.10.09pátek19:00KrupkaAS - CompHop Trop - "B" 6:9Matějka
Hanzlík
30.10.09pátek16:00UT A.ČeskéAkordOdpadlíci 8:0Hanzlík
Kadeřábek
10.kolo
28.10.09středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Akord 2:6Lutka
Hanzlík
04.11.09středa18:45SKPPupkinsFS Severka "A" 6:6Matějka
Nový
04.11.09středa18:30LibouchecFC LibouchecGold Combix ÚL "B" 3:4Košťál
Kalina
06.11.09pátek20:00SetuzaKMK Tornádo "UL"Dynamo Kameňák 7:6Doubrava
Nový
23.11.09pondělí20:00WHC KBLesná PesOdpadlíci 2:4Lutka
Šmid
03.12.09čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.FC Sokol UL "A" 6:3Šmid
Řízek
11.kolo
09.11.09pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákFC Libouchec 4:5Matějka
Nový
12.11.09čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.Lesná Pes 6:4Doubrava
Košťál
13.11.09pátek18:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"FC Sokol UL "A" 3:7Lutka
Nový
13.11.09pátek17:30UT SNPOdpadlíciHop Trop - "B" 4:2Hanzlík
Kalina
23.11.09pondělí20:00UT SeverkaFS Severka "A"KMK Tornádo "UL"11:4Košťál
Doubrava
24.11.09úterý20:30SetuzaAS - CompPupkins10:5Doubrava
Hanzlík
12.kolo
16.11.09pondělí18:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Dynamo Kameňák 7:1Matějka
Nový
18.11.09středa18:30LibouchecFC LibouchecFS Severka "A" 5:8Hanzlík
Řízek
19.11.09čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.Gold Combix ÚL "B" 2:1Matějka
Polívka
20.11.09pátek19:00UT 26.ZŠLesná PesHop Trop - "B" 5:5Nový
Kalina
20.11.09pátek20:00SetuzaKMK Tornádo "UL"AS - Comp 5:5Lutka
Hovorka
10.12.09čtvrtek18:45SKPPupkinsAkord 7:8Hanzlík
Kadeřábek
13.kolo
23.11.09pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákRelax Ústí n.L. 3:6Matějka
Nový
25.11.09středa18:30SKPAkordKMK Tornádo "UL" 5:3Hanzlík
Šmid
27.11.09pátek18:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"Lesná Pes 8:1Doubrava
Lutka
27.11.09pátek19:00UT SeverkaFS Severka "A"FC Sokol UL "A" 4:4Hanzlík
Řízek
27.11.09pátek20:00KrupkaAS - CompFC Libouchec10:12Matějka
Nový
27.11.09pátek17:30UT SNPOdpadlíciPupkins11:4Řízek
Hanzlík
14.kolo
15.03.10pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákGold Combix ÚL "B" 3:5Lutka
Kalina
16.03.10úterý20:30SetuzaAS - CompFC Sokol UL "A" 4:7Hanzlík
Lutka
19.03.10pátek17:00UT SeverkaHop Trop - "B"Pupkins 9:2Matějka
Doubrava
19.03.10pátek19:00UT SNPOdpadlíciKMK Tornádo "UL" 7:4Nový
Kalina
19.03.10pátek17:00UT A.ČeskéAkordFC Libouchec 7:4Hanzlík
Nový
19.03.10pátek20:00UT SeverkaFS Severka "A"Relax Ústí n.L. 4:3Matějka
Doubrava
15.kolo
22.03.10pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákLesná Pes 5:3Šmid
Nový
24.03.10středa18:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Akord 6:5Nový
Kadeřábek
24.03.10středa18:30LibouchecFC LibouchecOdpadlíci 4:9Hanzlík
Mošnička
25.03.10čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.AS - Comp 5:5Matějka
Doubrava
26.03.10pátek18:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"FS Severka "A" 2:5Lutka
Kalina
26.03.10pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Hop Trop - "B" 4:2Lutka
Řízek
16.kolo
29.03.10pondělí19:00UT 26.ZŠLesná PesPupkins 9:1Matějka
Nový
30.03.10úterý20:00UT SNPOdpadlíciFC Sokol UL "A" 4:3Kresta
Mošnička
30.03.10úterý20:30SetuzaAS - CompGold Combix ÚL "B" 7:4Hanzlík
Majer
01.04.10čtvrtek20:00SetuzaAkordRelax Ústí n.L. 2:6Řízek
Lutka
02.04.10pátek18:00UT SeverkaHop Trop - "B"FC Libouchec 7:11Matějka
Doubrava
02.04.10pátek20:00UT SeverkaFS Severka "A"Dynamo Kameňák11:2Řízek
Lutka
17.kolo
05.04.10pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákAS - Comp 6:8Lutka
Nový
07.04.10středa20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Hop Trop - "B" 9:7Lutka
Majer
08.04.10čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.Odpadlíci 4:9Lutka
Šmid
09.04.10pátek20:00UT SeverkaFS Severka "A"Lesná Pes 6:3Lutka
Kadeřábek
09.04.10pátek18:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"Akord 2:1Nový
Řízek
09.04.10pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Pupkins 2:4Doubrava
Mošnička
18.kolo
12.04.10pondělí19:00UT 26.ZŠLesná PesKMK Tornádo "UL" 4:6Mošnička
Kadeřábek
13.04.10úterý20:30SetuzaAS - CompFS Severka "A" 4:5Hanzlík
Mošnička
14.04.10středa18:00UT SeverkaHop Trop - "B"Relax Ústí n.L. 5:10Matějka
Kalina
16.04.10pátek20:30UT SNPOdpadlíciGold Combix ÚL "B" 8:4Košťál
Kalina
16.04.10pátek17:00UT A.ČeskéAkordDynamo Kameňák 1:3Hanzlík
Nový
19.05.10středa18:45SKPPupkinsFC Libouchec 7:7Kresta
Hanzlík
19.kolo
19.04.10pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákOdpadlíci 2:9Mošnička
Řízek
20.04.10úterý20:30SetuzaAS - CompLesná Pes 5:8Kresta
Hanzlík
21.04.10středa18:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Pupkins 5:5Hanzlík
Matějka
21.04.10středa18:30LibouchecFC LibouchecKMK Tornádo "UL"13:7Lutka
23.04.10pátek20:00UT SeverkaFS Severka "A"Akord 5:6Lutka
Doubrava
23.04.10pátek18:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"Hop Trop - "B" 6:4Matějka
Řízek
20.kolo
26.04.10pondělí19:00UT 26.ZŠLesná PesFC Libouchec 1:4Kadeřábek
Řízek
26.04.10pondělí19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"FC Sokol UL "A" 1:5Šmid
Kalina
26.04.10pondělí19:00UT SeverkaHop Trop - "B"Dynamo Kameňák 4:4Doubrava
Košťál
28.04.10středa18:45SKPPupkinsRelax Ústí n.L.14:10Hanzlík
Doubrava
30.04.10pátek17:00UT A.ČeskéAkordAS - Comp 4:2Nový
Majer
11.06.10pátek20:00UT SeverkaOdpadlíciFS Severka "A" 6:2Košťál
Majer
21.kolo
05.05.10středa18:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FC Libouchec 7:9Matějka
Lutka
06.05.10čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.KMK Tornádo "UL" 1:8Matějka
Kalina
07.05.10pátek17:00UT A.ČeskéAkordLesná Pes 0:3Nový
Doubrava
07.05.10pátek18:00UT SeverkaHop Trop - "B"FS Severka "A" 4:8Lutka
Matějka
07.05.10pátek18:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"Pupkins 2:5Nový
Řízek
04.06.10pátek19:00UT SNPOdpadlíciAS - Comp10:6Hanzlík
Mošnička
22.kolo
10.05.10pondělí19:00UT 26.ZŠLesná PesFC Sokol UL "A" 3:3Nový
Matějka
12.05.10středa18:30LibouchecFC LibouchecRelax Ústí n.L. 5:8Hanzlík
Tokoš
12.05.10středa18:45SKPPupkinsDynamo Kameňák10:8Lutka
Nový
14.05.10pátek19:00UT SeverkaHop Trop - "B"AS - Comp 5:1Matějka
Řízek
14.05.10pátek20:30UT SNPOdpadlíciAkord 2:2Lutka
Doubrava
27.05.10čtvrtek19:30UT 26.ZŠKMK Tornádo "UL"Gold Combix ÚL "B" 3:9Mošnička
Nový
23.kolo
17.05.10pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákKMK Tornádo "UL" 1:3Hanzlík
Řízek
19.05.10středa18:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Relax Ústí n.L. 2:3Doubrava
Matějka
21.05.10pátek19:00UT SNPOdpadlíciLesná Pes 0:3Doubrava
Matějka
21.05.10pátek17:00UT A.ČeskéAkordHop Trop - "B" 8:8Matějka
Doubrava
21.05.10pátek20:00UT SeverkaFS Severka "A"Pupkins13:1Lutka
Hanzlík
21.05.10pátek19:30UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"FC Libouchec 5:8Mošnička
24.kolo
24.05.10pondělí19:00UT 26.ZŠLesná PesRelax Ústí n.L. 1:5Doubrava
Kalina
26.05.10středa18:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Gold Combix ÚL "B" 3:0Košťál
Matějka
26.05.10středa18:30LibouchecFC LibouchecDynamo Kameňák 8:5Kadeřábek
Hanzlík
26.05.10středa18:45SKPPupkinsAS - Comp13:9Nový
Tokoš
28.05.10pátek19:00UT SeverkaHop Trop - "B"Odpadlíci 6:9Matějka
Košťál
08.06.10úterý20:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FS Severka "A" 5:5Šmid
Hanzlík
25.kolo
31.05.10pondělí17:00UT A.ČeskéAkordPupkins 7:6laik
laik
31.05.10pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákFC Sokol UL "A" 4:2Hanzlík
Řízek
01.06.10úterý20:30SetuzaAS - CompKMK Tornádo "UL"10:5Mošnička
Hanzlík
04.06.10pátek18:00UT SeverkaHop Trop - "B"Lesná Pes 3:6Lutka
Doubrava
04.06.10pátek20:00UT SeverkaFS Severka "A"FC Libouchec 4:3Doubrava
Matějka
04.06.10pátek19:30UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"Relax Ústí n.L. 3:6Kadeřábek
laik
26.kolo
07.06.10pondělí19:15UT 26.ZŠLesná PesGold Combix ÚL "B" 6:8Nový
Šmid
07.06.10pondělí19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Akord 2:3Doubrava
Řízek
09.06.10středa18:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FS Severka "A" 5:1Matějka
Lutka
09.06.10středa18:30LibouchecFC LibouchecAS - Comp 6:6Hanzlík
Kalina
09.06.10středa18:45SKPPupkinsOdpadlíci 5:4Nový
Kadeřábek
10.06.10čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.Dynamo Kameňák 3:2Košťál
Hanzlík
2009/2010 Pohár A
1.kolo
30.11.09pondělí20:00WHC KBTutti Pizza ULFS Severka "A" 5:6Šmid
Matějka
02.12.09středa17:00T-MobileGold Combix ÚL "A"1. FC Kostelníci "UL"13:8Řízek
Kadeřábek
2.kolo
07.12.09pondělí20:00WHC KBFS Severka "A"FK Jamajka 8:2Matějka
Košťál
11.12.09pátek19:30WHC KBTutti Pizza ULGold Combix ÚL "A" 5:2Hanzlík
Matějka
3.kolo
15.12.09úterý20:30Setuza1. FC Kostelníci "UL"Tutti Pizza UL 5:15Šmid
Doubrava
18.12.09pátek20:30WHC KBFK JamajkaGold Combix ÚL "A" 3:5Doubrava
Matějka
4.kolo
04.01.10pondělí20:00WHC KBFS Severka "A"1. FC Kostelníci "UL"11:2Nový
Lutka
05.01.10úterý20:30SetuzaFK JamajkaTutti Pizza UL 3:12Hanzlík
Šmid
5.kolo
13.01.10středa17:00T-MobileGold Combix ÚL "A"FS Severka "A" 3:6Lutka
Hanzlík
19.01.10úterý20:30Setuza1. FC Kostelníci "UL"FK Jamajka 4:3Kadeřábek
Kalina
2009/2010 Pohár B
1.kolo
30.11.09pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULSampdoria MRV ÚL "B"16:2Matějka
Šmid
02.12.09středa20:00WHC KBZD Hospoddáři "UL"Flamengo UL 4:6Hanzlík
Lutka
2.kolo
07.12.09pondělí19:00WHC KBZD Hospoddáři "UL"FK Pérovna UL 3:13Košťál
Matějka
09.12.09středa20:30SetuzaFlamengo ULLesná Pes 5:3Košťál
Doubrava
3.kolo
14.12.09pondělí19:00WHC KBLesná PesFK Pérovna UL 7:12Doubrava
Hanzlík
14.12.09pondělí20:00WHC KBSampdoria MRV ÚL "B"ZD Hospoddáři "UL" 4:7Nový
4.kolo
04.01.10pondělí19:00WHC KBFlamengo ULSampdoria MRV ÚL "B" 9:2Lutka
Nový
05.01.10úterý19:00LibouchecLesná PesZD Hospoddáři "UL" 8:7Šmid
Hanzlík
5.kolo
11.01.10pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFlamengo UL 7:3Šmid
Lutka
12.01.10úterý20:30SetuzaSampdoria MRV ÚL "B"Lesná Pes 6:15Hanzlík
Kalina
2009/2010 Pohár C
1.kolo
02.12.09středa21:00WHC KBFSC SKP ViktoriaFC Rumíci 5:3Lutka
Hanzlík
04.12.09pátek20:00KrupkaCenturions TepliceOdpadlíci 4:5Matějka
Hanzlík
2.kolo
11.12.09pátek20:00KrupkaCenturions TepliceFSC SKP Viktoria 7:4Lutka
Nový
11.12.09pátek18:30T-MobileOdpadlíciFSC Tygříci "UL"11:3Kadeřábek
Řízek
3.kolo
16.12.09středa21:00WHC KBFC RumíciCenturions Teplice 6:4Řízek
Kadeřábek
18.12.09pátek18:30WHC KBFSC Tygříci "UL"FSC SKP Viktoria 1:19Lutka
Šmid
4.kolo
11.01.10pondělí22:00WHC KBFSC Tygříci "UL"Centurions Teplice 1:14Kadeřábek
Doubrava
20.01.10středa21:00WHC KBOdpadlíciFC Rumíci 0:5Nový
Kalina
5.kolo
12.01.10úterý21:00SetuzaFSC SKP ViktoriaOdpadlíci 4:6Hanzlík
Doubrava
13.01.10středa21:00WHC KBFC RumíciFSC Tygříci "UL" 2:4Doubrava
Nový
2009/2010 Pohár D
1.kolo
03.12.09čtvrtek18:00SetuzaTetaSK Kronen-Labe17:2Šmid
Řízek
14.12.09pondělí21:00SetuzaFlamengo "B"Dynamo Kameňák 5:5Nový
Hanzlík
2.kolo
07.12.09pondělí18:30T-MobileFlamengo "B"Teta 0:7Řízek
Kalina
07.12.09pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákKozlos Ústí n.L. 4:1Nový
Lutka
3.kolo
14.12.09pondělí21:10WHC KBKozlos Ústí n.L.Teta 0:5laik
laik
15.12.09úterý21:00SlunetaSK Kronen-LabeFlamengo "B" 2:2Lutka
Kalina
4.kolo
04.01.10pondělí21:00WHC KBKozlos Ústí n.L.Flamengo "B" 5:3Lutka
Nový
04.01.10pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákSK Kronen-Labe 8:5Šmid
Řízek
5.kolo
12.01.10úterý21:00SlunetaSK Kronen-LabeKozlos Ústí n.L. 8:4Nový
Kadeřábek
14.01.10čtvrtek18:00SetuzaTetaDynamo Kameňák 6:2Šmid
Košťál
2009/2010 Pohár E
1.kolo
30.11.09pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaKMK Tornádo "UL" 4:3Hanzlík
Nový
03.12.09čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "A"FC Bumerang-modrý13:4Nový
Matějka
2.kolo
07.12.09pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaKMF Úder "A" 3:6Kadeřábek
Hanzlík
10.12.09čtvrtek20:00SetuzaKMK Tornádo "UL"Relax Ústí n.L. 3:4Nový
Doubrava
3.kolo
18.12.09pátek19:30WHC KBFC Bumerang-modrýUSK Slávie Domina 5:12Matějka
Doubrava
04.01.10pondělí21:00hala UJEPRelax Ústí n.L.KMF Úder "A" 3:3Hanzlík
Kadeřábek
4.kolo
07.01.10čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.USK Slávie Domina 8:4Košťál
Kadeřábek
08.01.10pátek20:00SetuzaKMK Tornádo "UL"FC Bumerang-modrý13:4Lutka
Řízek
5.kolo
14.01.10čtvrtek20:00SetuzaFC Bumerang-modrýRelax Ústí n.L. 0:5Hanzlík
Šmid
14.01.10čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "A"KMK Tornádo "UL"13:4Lutka
Nový

celkem záznamů: 747

generováno za 0.51 sekund