Dnes je pátek 02.12.2022  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2022/2023 Krajský přebor UK
1.kolo
FC Rapid UL "B"volný los :duel
03.10.22pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFC Betis Kadaň "B" 1:2Vlašič
Tuček
duel
03.10.22pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L.TJ Oldřichov 4:4Mollinger
Macháček
duel
04.10.22úterý19:00LibouchecFutsal DěčínFK Krupka 4:5Tuček
Nový
duel
04.10.22úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovSK Dubí "A" 8:1Lutka
Macháček
duel
08.10.22sobota20:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"Old School "UL" 0:10Laštovička
Lafek
duel
2.kolo
volný losFC Baník Chomutov "B" :duel
10.10.22pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFC Rapid UL "B" 1:4Hanzlík
Vlašič
duel
12.10.22středa20:30hala UJEPOld School "UL"Futsal Děčín 6:7Kresta
Lutka
duel
14.10.22pátek20:00KrupkaFK KrupkaSK Ervěnice-Jirkov 5:4Matys
Nauš
duel
16.10.22neděle20:30KrupkaSK Dubí "A"SK Roudnice n.L. 0:8Lutka
Tuček
duel
16.10.22neděle20:00KadaňFC Betis Kadaň "B"TJ Oldřichov 4:5Macháček
Nový
duel
3.kolo
Futsal Děčínvolný los :duel
17.10.22pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L.FK Krupka 4:3Vlašič
Prágl
duel
18.10.22úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovOld School "UL" 2:2Lutka
Nový
duel
22.10.22sobota20:00KrupkaFC Rapid UL "B"FC Betis Kadaň "B" 3:3Hanzlík
Tuček
duel
22.10.22sobota20:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"FC Killers Lovosice 4:3Vlašič
Šmid
duel
23.10.22neděle18:00KrupkaTJ OldřichovSK Dubí "A"15:2Košťál
Nový
duel
4.kolo
volný losSK Ervěnice-Jirkov :duel
kontumaceFC Rapid UL "B"FC Baník Chomutov "B" 0:5duel
26.10.22středa20:30hala UJEPOld School "UL"SK Roudnice n.L. 4:6Hanzlík
Nový
duel
26.10.22středa21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFutsal Děčín 2:7Prágl
Vlašič
duel
28.10.22pátek20:00KrupkaFK KrupkaTJ Oldřichov 3:6Řízek
Nový
duel
30.10.22neděle20:00KadaňFC Betis Kadaň "B"SK Dubí "A" 5:6Lutka
Macháček
duel
5.kolo
SK Roudnice n.L.volný los :duel
31.10.22pondělí18:00KrupkaTJ OldřichovOld School "UL" 5:4Košťál
Nauš
duel
01.11.22úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFC Killers Lovosice 6:7Hanzlík
Lutka
duel
01.11.22úterý19:00LibouchecFutsal DěčínFC Rapid UL "B" 8:2Nový
Macháček
duel
02.11.22středa21:00ChomutovFC Baník Chomutov "B"FC Betis Kadaň "B" 4:6Hanzlík
Matys
duel
06.11.22neděle20:30KrupkaSK Dubí "A"FK Krupka 2:3Kamínek
Tuček
duel
6.kolo
volný losTJ Oldřichov :duel
odloženo z podnětu HFC Rapid UL "B"SK Ervěnice-Jirkov :Tuček
Nový
duel
07.11.22pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceSK Roudnice n.L. 2:2Vlašič
Prágl
duel
09.11.22středa20:30hala UJEPOld School "UL"SK Dubí "A" 8:3Tuček
Kamínek
duel
11.11.22pátek19:30KadaňFC Betis Kadaň "B"FK Krupka 5:7Macháček
Matys
duel
13.11.22neděle20:00ChomutovFC Baník Chomutov "B"Futsal Děčín 5:4Košťál
Nauš
duel
7.kolo
SK Dubí "A"volný los :duel
14.11.22pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L.FC Rapid UL "B" 6:1Prágl
Vlašič
duel
15.11.22úterý19:00LibouchecFutsal DěčínFC Betis Kadaň "B" 2:5Košťál
Sůra
duel
15.11.22úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFC Baník Chomutov "B" 2:4Macháček
Nový
duel
20.11.22neděle18:00KrupkaTJ OldřichovFC Killers Lovosice13:3Tuček
Nový
duel
21.11.22pondělí20:00KrupkaFK KrupkaOld School "UL" 4:7Lutka
Košťál
duel
8.kolo
kontumaceFutsal DěčínSK Ervěnice-Jirkov 5:0duel
volný losFK Krupka :duel
odloženo z podnětu HFC Betis Kadaň "B"Old School "UL" :duel
21.11.22pondělí21:00KrupkaFC Rapid UL "B"TJ Oldřichov 1:6Košťál
Lutka
duel
23.11.22středa21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceSK Dubí "A"12:2Košťál
Nauš
duel
27.11.22neděle20:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"SK Roudnice n.L. 5:6Šmid
Kresta
duel
9.kolo
Old School "UL"volný los :duel
28.11.22pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L.Futsal Děčín 8:5Vlašič
Prágl
duel
28.11.22pondělí19:00KrupkaTJ OldřichovFC Baník Chomutov "B" 9:6Faigl st.
Faigl ml.
duel
29.11.22úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFC Betis Kadaň "B" 5:6Košťál
Lutka
duel
02.12.22pátek20:00KrupkaFK KrupkaFC Killers Lovosice :Hanzlík
Macháček
duel
04.12.22neděle20:30KrupkaSK Dubí "A"FC Rapid UL "B" :Hanzlík
Tuček
duel
10.kolo
FC Betis Kadaň "B"volný los :duel
05.12.22pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceOld School "UL" :duel
06.12.22úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovSK Roudnice n.L. :duel
07.12.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FK Krupka :duel
08.12.22čtvrtek18:00LibouchecFutsal DěčínTJ Oldřichov :duel
18.12.22neděle20:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"SK Dubí "A" :duel
11.kolo
volný losFC Killers Lovosice :duel
12.12.22pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L.FC Betis Kadaň "B" :duel
14.12.22středa20:30hala UJEPOld School "UL"FC Rapid UL "B" :duel
15.12.22čtvrtek20:00KrupkaTJ OldřichovSK Ervěnice-Jirkov :duel
16.12.22pátek20:00KrupkaFK KrupkaFC Baník Chomutov "B" :duel
18.12.22neděle20:30KrupkaSK Dubí "A"Futsal Děčín :duel
12.kolo
FK KrupkaFutsal Děčín :duel
Old School "UL"FC Baník Chomutov "B" :duel
volný losFC Rapid UL "B" :duel
TJ OldřichovSK Roudnice n.L. :duel
08.01.22sobota20:30KrupkaSK Dubí "A"SK Ervěnice-Jirkov :duel
08.01.23neděle19:00KadaňFC Betis Kadaň "B"FC Killers Lovosice :duel
13.kolo
FC Rapid UL "B"FC Killers Lovosice :duel
FC Baník Chomutov "B"volný los :duel
Futsal DěčínOld School "UL" :duel
SK Ervěnice-JirkovFK Krupka :duel
SK Roudnice n.L.SK Dubí "A" :duel
TJ OldřichovFC Betis Kadaň "B" :duel
14.kolo
volný losFutsal Děčín :duel
Old School "UL"SK Ervěnice-Jirkov :duel
FK KrupkaSK Roudnice n.L. :duel
22.01.22sobota20:30KrupkaSK Dubí "A"TJ Oldřichov :duel
18.01.23středa21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFC Baník Chomutov "B" :duel
22.01.23neděle19:00KadaňFC Betis Kadaň "B"FC Rapid UL "B" :duel
15.kolo
Futsal DěčínFC Killers Lovosice :duel
SK Ervěnice-Jirkovvolný los :duel
SK Roudnice n.L.Old School "UL" :duel
TJ OldřichovFK Krupka :duel
29.01.22sobota20:30KrupkaSK Dubí "A"FC Betis Kadaň "B" :duel
28.01.23sobota20:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"FC Rapid UL "B" :duel
16.kolo
FK KrupkaSK Dubí "A" :duel
Old School "UL"TJ Oldřichov :duel
volný losSK Roudnice n.L. :duel
FC Rapid UL "B"Futsal Děčín :duel
30.01.23pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceSK Ervěnice-Jirkov :duel
05.02.23neděle19:00KadaňFC Betis Kadaň "B"FC Baník Chomutov "B" :duel
17.kolo
Futsal DěčínFC Baník Chomutov "B" :duel
SK Ervěnice-JirkovFC Rapid UL "B" :duel
SK Roudnice n.L.FC Killers Lovosice :duel
TJ Oldřichovvolný los :duel
FK KrupkaFC Betis Kadaň "B" :duel
12.02.22sobota20:30KrupkaSK Dubí "A"Old School "UL" :duel
18.kolo
Old School "UL"FK Krupka :duel
volný losSK Dubí "A" :duel
FC Rapid UL "B"SK Roudnice n.L. :duel
15.02.23středa21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceTJ Oldřichov :duel
18.02.23sobota20:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"SK Ervěnice-Jirkov :duel
19.02.23neděle20:00KadaňFC Betis Kadaň "B"Futsal Děčín :duel
19.kolo
Old School "UL"FC Betis Kadaň "B" :duel
FK Krupkavolný los :duel
SK Ervěnice-JirkovFutsal Děčín :duel
TJ OldřichovFC Rapid UL "B" :duel
SK Roudnice n.L.FC Baník Chomutov "B" :duel
26.02.22sobota20:30KrupkaSK Dubí "A"FC Killers Lovosice :duel
20.kolo
volný losOld School "UL" :duel
FC Rapid UL "B"SK Dubí "A" :duel
Futsal DěčínSK Roudnice n.L. :duel
27.02.23pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFK Krupka :duel
03.03.23pátek19:30KadaňFC Betis Kadaň "B"SK Ervěnice-Jirkov :duel
04.03.23sobota20:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"TJ Oldřichov :duel
21.kolo
SK Roudnice n.L.SK Ervěnice-Jirkov :duel
TJ OldřichovFutsal Děčín :duel
FK KrupkaFC Rapid UL "B" :duel
Old School "UL"FC Killers Lovosice :duel
volný losFC Betis Kadaň "B" :duel
12.03.22sobota20:30KrupkaSK Dubí "A"FC Baník Chomutov "B" :duel
22.kolo
SK Ervěnice-JirkovTJ Oldřichov :duel
Futsal DěčínSK Dubí "A" :duel
FC Rapid UL "B"Old School "UL" :duel
FC Killers Lovosicevolný los :duel
24.09.22sobota20:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"FK Krupka 3:7Mollinger
Šmid
duel
06.11.22neděle20:00KadaňFC Betis Kadaň "B"SK Roudnice n.L. 2:2Mollinger
Hanzlík
duel

celkem záznamů: 132

generováno za 0.14 sekund