Dnes je středa 05.10.2022  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 66

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2022/2023 2.třída
1.kolo
kontumaceFC Chmelaři ULPink Panthers Ústí n.L. :duel
05.09.22pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Korado Slovanka DC 4:4Košťál
Řízek
duel
05.09.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC NY Tiradores "C" 2:1Nový
Lutka
duel
05.09.22pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FC Všebronx Ústí n.L. 7:4Lutka
Nový
duel
06.09.22úterý20:00UT MojžířPatriots UL "B"VĚTRUŠE19:0Kresta
Macháček
duel
07.09.22středa19:15hala UJEPOranjes Ústí n. L.Old School UL "C" 7:3Faigl st.
Faigl ml.
duel
2.kolo
13.09.22úterý19:00UT MojžířKorado Slovanka DCPink Panthers Ústí n.L. 7:3Hanzlík
Sůra
duel
14.09.22středa17:30UT SNPKozlos Ústí n.L.Patriots UL "B" 4:3Lutka
Hanzlík
duel
14.09.22středa18:00UT Stad.mlFC Všebronx Ústí n.L.Oranjes Ústí n. L. 3:4Matys
Tuček
duel
15.09.22čtvrtek17:00UT SNPVĚTRUŠEFC Rapid UL "E" 4:14Hanzlík
Matys
duel
15.09.22čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "C"FSC Tygříci "B" 4:8Rouče
Hanzlík
duel
15.09.22čtvrtek17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Chmelaři UL 8:4Tuček
Šmid
duel
3.kolo
odloženo z podnětu DPink Panthers Ústí n.L.FC NY Tiradores "C" :duel
19.09.22pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"Kozlos Ústí n.L.10:4Lutka
Macháček
duel
20.09.22úterý18:30UT SNPFC Chmelaři ULOld School UL "C"13:7Košťál
Nový
duel
20.09.22úterý20:00UT MojžířPatriots UL "B"Korado Slovanka DC 8:3Sůra
Řízek
duel
21.09.22středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Všebronx Ústí n.L.10:1Řízek
Lutka
duel
21.09.22středa19:15hala UJEPOranjes Ústí n. L.VĚTRUŠE16:3Tuček
Šmid
duel
4.kolo
odloženo z podnětu DFC Všebronx Ústí n.L.FC Chmelaři UL :duel
26.09.22pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Oranjes Ústí n. L. 1:4Lutka
Rouče
duel
27.09.22úterý20:00UT MojžířPatriots UL "B"FC Rapid UL "E" 4:4Košťál
Macháček
duel
27.09.22úterý19:00UT MojžířKorado Slovanka DCFC NY Tiradores "C" 3:3Macháček
Košťál
duel
29.09.22čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "C"Pink Panthers Ústí n.L. 5:2Řízek
Macháček
duel
30.09.22pátek19:00UT SeverkaVĚTRUŠEFSC Tygříci "B" 0:12Faigl ml.
Faigl st.
duel
5.kolo
03.10.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Kozlos Ústí n.L. 4:4Šmid
Nový
duel
03.10.22pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"Korado Slovanka DC 2:5Nový
Řízek
duel
04.10.22úterý18:30UT SNPFC Chmelaři ULVĚTRUŠE :Řízek
Rouče
duel
05.10.22středa19:15hala UJEPOranjes Ústí n. L.Patriots UL "B" :Matys
Nový
duel
07.10.22pátek18:00UT NeštěmicePink Panthers Ústí n.L.FC Všebronx Ústí n.L. :Hanzlík
Macháček
duel
07.10.22pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "C"Old School UL "C" :Macháček
Hanzlík
duel
6.kolo
10.10.22pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"Oranjes Ústí n. L. :duel
10.10.22pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Chmelaři UL :duel
11.10.22úterý20:00UT MojžířPatriots UL "B"FSC Tygříci "B" :duel
11.10.22úterý19:00UT MojžířKorado Slovanka DCOld School UL "C" :duel
12.10.22středa17:00UT SNPVĚTRUŠEPink Panthers Ústí n.L. :duel
12.10.22středa18:00UT Stad.mlFC Všebronx Ústí n.L.FC NY Tiradores "C" :duel
7.kolo
17.10.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Rapid UL "E" :duel
18.10.22úterý18:30UT SNPFC Chmelaři ULPatriots UL "B" :duel
19.10.22středa19:15hala UJEPOranjes Ústí n. L.Korado Slovanka DC :duel
20.10.22čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "C"FC Všebronx Ústí n.L. :duel
21.10.22pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "C"VĚTRUŠE :duel
21.10.22pátek18:00UT NeštěmicePink Panthers Ústí n.L.Kozlos Ústí n.L. :duel
8.kolo
24.10.22pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC NY Tiradores "C" :duel
24.10.22pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FC Chmelaři UL :duel
25.10.22úterý19:00UT MojžířKorado Slovanka DCFC Všebronx Ústí n.L. :duel
25.10.22úterý20:00UT MojžířPatriots UL "B"Pink Panthers Ústí n.L. :duel
26.10.22středaUT SNPVĚTRUŠEOld School UL "C" :duel
26.10.22středa19:15hala UJEPOranjes Ústí n. L.FSC Tygříci "B" :duel
9.kolo
31.10.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Korado Slovanka DC :duel
01.11.22úterý18:30UT SNPFC Chmelaři ULOranjes Ústí n. L. :duel
02.11.22středa20:00UT SeverkaFC Všebronx Ústí n.L.VĚTRUŠE :duel
03.11.22čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "C"Kozlos Ústí n.L. :duel
04.11.22pátek18:00UT NeštěmicePink Panthers Ústí n.L.FC Rapid UL "E" :duel
04.11.22pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "C"Patriots UL "B" :duel
10.kolo
07.11.22pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Všebronx Ústí n.L. :duel
07.11.22pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FC NY Tiradores "C" :duel
07.11.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Chmelaři UL :duel
08.11.22úterý19:00UT MojžířKorado Slovanka DCVĚTRUŠE :duel
08.11.22úterý20:00UT MojžířPatriots UL "B"Old School UL "C" :duel
09.11.22středa19:15hala UJEPOranjes Ústí n. L.Pink Panthers Ústí n.L. :duel
11.kolo
15.11.22úterý18:30UT SNPFC Chmelaři ULKorado Slovanka DC :duel
16.11.22středa20:00UT SeverkaFC Všebronx Ústí n.L.Patriots UL "B" :duel
16.11.22středa17:00UT SNPVĚTRUŠEKozlos Ústí n.L. :duel
17.11.22čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "C"FC Rapid UL "E" :duel
18.11.22pátek18:00UT NeštěmicePink Panthers Ústí n.L.FSC Tygříci "B" :duel
18.11.22pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "C"Oranjes Ústí n. L. :duel

celkem záznamů: 66

generováno za 0.03 sekund