Dnes je pondělí 23.05.2022  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 66

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2021/2022 Okresní přebor
12.kolo
nezpůsobilá HPKlimax Bar "UL"FC Rapid UL "C" :duel
28.03.22pondělí20:30KrupkaFC Sheriffs TepliceFC Kolbenschmidt cz 6:1Lutka
Matys
duel
28.03.22pondělí19:00UT SeverkaItalové-Combix ULSampdoria MRV 4:4Macháček
Košťál
duel
30.03.22středa19:30hala UJEPOld School "UL"FC Sokol UL "A" 3:4Lutka
Hanzlík
duel
30.03.22středa18:00LibouchecTJ LibouchecUSK Slávie UL 3:10Mollinger
Nový
duel
08.04.22pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Lokomotif "UL" 8:5Macháček
Hanzlík
duel
13.kolo
05.04.22úterý20:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Sheriffs Teplice 6:2Košťál
Nový
duel
06.04.22středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULItalové-Combix UL 4:2Mollinger
Kamínek
duel
06.04.22středa18:00LibouchecTJ LibouchecFC NY Tiradores "B" 2:11Macháček
Lutka
duel
07.04.22čtvrtek18:00LibouchecFC Sokol UL "A"Klimax Bar "UL" 8:5Kamínek
Nový
duel
07.04.22čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Lokomotif "UL" 4:7Hanzlík
Macháček
duel
08.04.22pátek19:30UT SNPSampdoria MRVOld School "UL" 4:6Hanzlík
Faigl ml.
duel
14.kolo
odloženo z podnětu HOld School "UL"USK Slávie UL :duel
11.04.22pondělí20:30KrupkaFC Sheriffs TepliceFC Sokol UL "A" 6:8Hanzlík
Nový
duel
13.04.22středa18:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FC Rapid UL "C" 4:4Faigl st.
Faigl ml.
duel
13.04.22středa20:00UT SeverkaItalové-Combix ULTJ Libouchec 5:7Lutka
Řízek
duel
14.04.22čtvrtek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Kolbenschmidt cz 7:3Hanzlík
Faigl st.
duel
15.04.22pátek19:30UT SNPKlimax Bar "UL"Sampdoria MRV 2:8Hanzlík
Kalina
duel
15.kolo
odloženo z podnětu HFC Rapid UL "C"FC Kolbenschmidt cz :duel
odloženo z podnětu HSampdoria MRVFC Sheriffs Teplice :duel
odloženo z podnětu HUSK Slávie ULKlimax Bar "UL" :duel
20.04.22středa20:30hala UJEPOld School "UL"TJ Libouchec 4:3Nový
Hanzlík
duel
21.04.22čtvrtek18:00LibouchecFC Sokol UL "A"FC Lokomotif "UL" 4:4Macháček
Šmid
duel
21.04.22čtvrtek18:00UT SeverkaItalové-Combix ULFC NY Tiradores "B" 1:14Košťál
Faigl st.
duel
16.kolo
odloženo z podnětu HKlimax Bar "UL"TJ Libouchec :duel
25.04.22pondělí20:30KrupkaFC Sheriffs TepliceUSK Slávie UL 2:8Kamínek
Matys
duel
27.04.22středa18:00LibouchecFC Lokomotif "UL"Sampdoria MRV 8:3Hanzlík
Lutka
duel
27.04.22středa20:30hala UJEPOld School "UL"Italové-Combix UL10:2Macháček
Nový
duel
28.04.22čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Sokol UL "A" 5:4Košťál
Matys
duel
29.04.22pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Rapid UL "C" 1:3Faigl st.
laik
duel
17.kolo
odloženo z podnětu DSampdoria MRVFC Kolbenschmidt cz :duel
04.05.22středa20:30hala UJEPOld School "UL"FC NY Tiradores "B" 3:5Lutka
Macháček
duel
04.05.22středa19:00UT SeverkaItalové-Combix ULKlimax Bar "UL" 1:7Šmid
Mollinger
duel
04.05.22středa18:00LibouchecTJ LibouchecFC Sheriffs Teplice 2:2Gajarský
Menšík
duel
04.05.22středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Lokomotif "UL" 4:5Macháček
Lutka
duel
05.05.22čtvrtek18:00LibouchecFC Sokol UL "A"FC Rapid UL "C" 0:9Hanzlík
Šmid
duel
18.kolo
09.05.22pondělí20:30KrupkaFC Sheriffs TepliceItalové-Combix UL16:1Hanzlík
Lutka
duel
11.05.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"Sampdoria MRV10:2Lutka
Mollinger
duel
11.05.22středa18:00LibouchecFC Lokomotif "UL"TJ Libouchec 7:3Hanzlík
Matys
duel
12.05.22čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czUSK Slávie UL 3:10Šmid
Řízek
duel
13.05.22pátek19:00UT SNPKlimax Bar "UL"Old School "UL" 0:7Kalina
Rouče
duel
13.05.22pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Sokol UL "A" 3:4Nový
Košťál
duel
19.kolo
18.05.22středa20:30hala UJEPOld School "UL"FC Sheriffs Teplice 7:1Mollinger
Hanzlík
duel
18.05.22středa19:00UT SeverkaItalové-Combix ULFC Lokomotif "UL" 0:10Lutka
Macháček
duel
18.05.22středa18:00LibouchecTJ LibouchecFC Kolbenschmidt cz 4:4Faigl st.
Faigl ml.
duel
18.05.22středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Rapid UL "C" 3:3Hanzlík
Mollinger
duel
20.05.22pátek18:00UT SNPSampdoria MRVFC Sokol UL "A" 4:5Macháček
Matys
duel
20.05.22pátek19:15UT SNPKlimax Bar "UL"FC NY Tiradores "B" 1:4Gajarský
Menšík
duel
20.kolo
23.05.22pondělí20:30KrupkaFC Sheriffs TepliceKlimax Bar "UL" :Košťál
Lutka
duel
25.05.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"TJ Libouchec :Lutka
Kamínek
duel
26.05.22čtvrtek18:00LibouchecFC Sokol UL "A"USK Slávie UL :Hanzlík
laik
duel
26.05.22čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czItalové-Combix UL :Faigl st.
Faigl ml.
duel
27.05.22pátek17:30LibouchecFC Lokomotif "UL"Old School "UL" :Faigl st.
Faigl ml.
duel
27.05.22pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Sampdoria MRV :Řízek
Kalina
duel
21.kolo
30.05.22pondělí20:30KrupkaFC Sheriffs TepliceFC NY Tiradores "B" :duel
01.06.22středa18:00LibouchecTJ LibouchecFC Sokol UL "A" :duel
01.06.22středa20:30hala UJEPOld School "UL"FC Kolbenschmidt cz :duel
02.06.22čtvrtek20:00UT SeverkaItalové-Combix ULFC Rapid UL "C" :duel
02.06.22čtvrtek19:00UT SNPSampdoria MRVUSK Slávie UL :duel
03.06.22pátek19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Lokomotif "UL" :duel
22.kolo
09.06.22čtvrtek18:00LibouchecFC Sokol UL "A"Italové-Combix UL :duel
09.06.22čtvrtek21:00WHC KBFC Rapid UL "C"Old School "UL" :duel
09.06.22čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czKlimax Bar "UL" :duel
10.06.22pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"USK Slávie UL :duel
10.06.22pátek19:00UT SNPSampdoria MRVTJ Libouchec :duel
10.06.22pátek17:30LibouchecFC Lokomotif "UL"FC Sheriffs Teplice :duel

celkem záznamů: 66

generováno za 0.02 sekund