Dnes je pondělí 23.05.2022  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2021/2022 Krajský přebor UK
1.kolo
FC NY Tiradores "UL"volný los :duel
03.10.21neděle19:00KadaňFC Betis Kadaň "B"Svarog FC Teplice "B" 4:2Hanzlík
Lutka
duel
04.10.21pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceSK Roudnice n.L. 1:1Vlašič
Vlašič
duel
05.10.21úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovTJ Oldřichov 2:2Pašek
Macháček
duel
06.10.21středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"Futsal Děčín 7:2Šmid
Hanzlík
duel
06.03.22neděle20:00ChomutovFC Baník Chomutov "B"FŠ Litvínov 5:2Hanzlík
Mollinger
duel
2.kolo
SK Roudnice n.L.volný los :duel
11.10.21pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFC Betis Kadaň "B" 6:1Vlašič
Macháček
duel
11.10.21pondělí20:30KrupkaSvarog FC Teplice "B"FC Rapid UL "B" 2:6Hanzlík
Řízek
duel
11.10.21pondělí18:00KrupkaTJ OldřichovFC Baník Chomutov "B" 6:1Šmid
Hanzlík
duel
13.10.21středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovFC NY Tiradores "UL" 1:3Pašek
Lutka
duel
14.10.21čtvrtek19:00LibouchecFutsal DěčínSK Ervěnice-Jirkov 8:3Hanzlík
Nový
duel
3.kolo
volný losFŠ Litvínov :duel
18.10.21pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "UL"TJ Oldřichov 6:0Lutka
Macháček
duel
19.10.21úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovSvarog FC Teplice "B" 2:2Košťál
Macháček
duel
20.10.21středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FC Killers Lovosice 3:1Košťál
Tuček
duel
22.10.21pátek19:30KadaňFC Betis Kadaň "B"SK Roudnice n.L. 3:7Pašek
Menšík
duel
24.10.21neděle20:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"Futsal Děčín 2:10Hanzlík
Pašek
duel
4.kolo
TJ Oldřichovvolný los :duel
25.10.21pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L.FŠ Litvínov 8:1Šmid
Mollinger
duel
25.10.21pondělí20:30WHC KBFutsal DěčínFC NY Tiradores "UL" 4:9Košťál
Faigl st.
duel
25.10.21pondělí20:30KrupkaSvarog FC Teplice "B"FC Baník Chomutov "B" 3:4Lutka
Kamínek
duel
27.10.21středa21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceSK Ervěnice-Jirkov 5:1Hanzlík
Vlašič
duel
29.10.21pátek19:30KadaňFC Betis Kadaň "B"FC Rapid UL "B" 4:5Vlašič
Vlašič
duel
5.kolo
volný losFutsal Děčín :duel
01.11.21pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "UL"Svarog FC Teplice "B" 6:2Hanzlík
Lutka
duel
02.11.21úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFC Betis Kadaň "B" 6:10Macháček
Košťál
duel
03.11.21středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovTJ Oldřichov 1:7Hanzlík
Kalina
duel
03.11.21středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"SK Roudnice n.L. 4:2Mollinger
Macháček
duel
07.11.21neděle20:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"FC Killers Lovosice 5:3Šmid
Mollinger
duel
6.kolo
Svarog FC Teplice "B"volný los :duel
08.11.21pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFC NY Tiradores "UL" 2:2Hanzlík
Nový
duel
08.11.21pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L.TJ Oldřichov 5:6Prágl
Vlašič
duel
10.11.21středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"SK Ervěnice-Jirkov 4:8Faigl st.
Lutka
duel
12.11.21pátek19:30KadaňFC Betis Kadaň "B"FC Baník Chomutov "B" 4:5Hanzlík
Pašek
duel
25.11.21čtvrtek20:00LibouchecFutsal DěčínFŠ Litvínov 9:5Faigl st.
Nový
duel
7.kolo
volný losFC Killers Lovosice :duel
09.10.21sobota20:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"FC Rapid UL "B" 3:8Milner
Lasch
duel
16.11.21úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovSK Roudnice n.L. 4:4Mollinger
Nový
duel
17.11.21středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovSvarog FC Teplice "B" 5:2Šmid
Hanzlík
duel
21.11.21neděle18:00KrupkaTJ OldřichovFutsal Děčín 8:0Lutka
Hanzlík
duel
21.03.22pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Betis Kadaň "B" 5:0Košťál
Mollinger
duel
8.kolo
FC Betis Kadaň "B"volný los :duel
22.11.21pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L.Futsal Děčín 3:4Hanzlík
Macháček
duel
23.11.21úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFC Baník Chomutov "B" 8:4Mollinger
Hanzlík
duel
24.11.21středa21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFŠ Litvínov 7:3Vlašič
Prágl
duel
28.11.21neděle17:00KrupkaSvarog FC Teplice "B"TJ Oldřichov 0:14Faigl st.
Nový
duel
17.03.22čtvrtek20:30WHC KBFC Rapid UL "B"FC NY Tiradores "UL" 2:5Faigl st.
Hanzlík
duel
9.kolo
volný losFC Rapid UL "B" :duel
29.11.21pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "UL"SK Ervěnice-Jirkov 3:1Košťál
Macháček
duel
30.11.21úterý20:30KrupkaTJ OldřichovFC Killers Lovosice 7:3Hanzlík
Nový
duel
03.12.21pátek20:00LibouchecFutsal DěčínSvarog FC Teplice "B" 9:8Lutka
Macháček
duel
05.12.21neděle20:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"SK Roudnice n.L. 4:2Lutka
Hanzlík
duel
19.01.22středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovFC Betis Kadaň "B" 6:6Mollinger
Řízek
duel
10.kolo
SK Ervěnice-Jirkovvolný los :duel
06.12.21pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFutsal Děčín 4:4Lutka
Macháček
duel
06.12.21pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L.Svarog FC Teplice "B" 9:1Košťál
Faigl st.
duel
08.12.21středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FŠ Litvínov 3:3Hanzlík
Faigl st.
duel
11.12.21sobota20:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"FC NY Tiradores "UL" 4:4Stádník
Cílek
duel
15.03.22úterý20:30KadaňFC Betis Kadaň "B"TJ Oldřichov 4:4Macháček
Nový
duel
11.kolo
volný losFC Baník Chomutov "B" :duel
13.12.21pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L.FC NY Tiradores "UL" 4:1Prágl
Vlašič
duel
14.12.21úterý20:30KrupkaSvarog FC Teplice "B"FC Killers Lovosice 5:10Hanzlík
Košťál
duel
15.12.21středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovSK Ervěnice-Jirkov 3:4Lutka
Nový
duel
18.12.21sobota17:00KrupkaTJ OldřichovFC Rapid UL "B" 4:0Macháček
Faigl st.
duel
06.03.22neděle17:00KrupkaFutsal DěčínFC Betis Kadaň "B" 4:2Faigl st.
Lutka
duel
12.kolo
volný losFC NY Tiradores "UL" :duel
03.01.22pondělí20:30KrupkaSvarog FC Teplice "B"FC Betis Kadaň "B" 7:3Lutka
Macháček
duel
04.01.22úterý20:30KrupkaTJ OldřichovSK Ervěnice-Jirkov 5:4Faigl st.
Mollinger
duel
05.01.22středa18:00LibouchecFutsal DěčínFC Rapid UL "B" 6:2Košťál
Nový
duel
05.01.22středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovFC Baník Chomutov "B" 2:6Hanzlík
Mollinger
duel
10.01.22pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L.FC Killers Lovosice 6:3Mollinger
Šmid
duel
13.kolo
volný losSK Roudnice n.L. :duel
10.01.22pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "UL"FŠ Litvínov10:4Lutka
Nový
duel
11.01.22úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFutsal Děčín 2:4Hanzlík
Šmid
duel
12.01.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"Svarog FC Teplice "B" 6:2Šmid
Mollinger
duel
15.01.22sobota20:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"TJ Oldřichov 4:4Hanzlík
Lutka
duel
16.01.22neděle20:00KadaňFC Betis Kadaň "B"FC Killers Lovosice 5:5Mollinger
Šmid
duel
14.kolo
FŠ Litvínovvolný los :duel
17.01.22pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L.FC Betis Kadaň "B"10:2Šmid
Hanzlík
duel
18.01.22úterý20:30KrupkaSvarog FC Teplice "B"SK Ervěnice-Jirkov 5:5Hanzlík
Macháček
duel
19.01.22středa21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFC Rapid UL "B" 3:4Lutka
Gajarský
duel
21.01.22pátek20:00LibouchecFutsal DěčínFC Baník Chomutov "B" 9:3Gajarský
Nový
duel
23.01.22neděle18:00KrupkaTJ OldřichovFC NY Tiradores "UL" 4:2Lutka
Hanzlík
duel
15.kolo
volný losTJ Oldřichov :duel
22.01.22sobota20:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"Svarog FC Teplice "B"15:1Vlašič
Lafek
duel
25.01.22úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFC Killers Lovosice 1:5Hanzlík
Faigl st.
duel
26.01.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FC Betis Kadaň "B" 9:3Lutka
Nový
duel
26.01.22středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovSK Roudnice n.L. 4:11Macháček
Hanzlík
duel
28.01.22pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "UL"Futsal Děčín 0:2Faigl st.
Lutka
duel
16.kolo
Futsal Děčínvolný los :duel
31.01.22pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L.FC Rapid UL "B" 4:2Hanzlík
Lutka
duel
31.01.22pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFC Baník Chomutov "B" 5:2Faigl st.
Nový
duel
01.02.22úterý20:30KrupkaSvarog FC Teplice "B"FC NY Tiradores "UL" 1:7Košťál
Hanzlík
duel
04.02.22pátek19:30KadaňFC Betis Kadaň "B"SK Ervěnice-Jirkov 2:4Lutka
Nový
duel
06.02.22neděle18:00KrupkaTJ OldřichovFŠ Litvínov 6:7Hanzlík
Šmid
duel
17.kolo
volný losSvarog FC Teplice "B" :duel
06.02.22neděle20:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"FC Betis Kadaň "B" 2:5Pelikán
Chládek
duel
07.02.22pondělí20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Killers Lovosice 2:0Košťál
Macháček
duel
08.02.22úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFC Rapid UL "B" 4:2Lutka
Hanzlík
duel
09.02.22středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovFutsal Děčín 3:6Mollinger
Šmid
duel
13.02.22neděle18:00KrupkaTJ OldřichovSK Roudnice n.L. 4:3Šmid
Mollinger
duel
18.kolo
FC Killers Lovosicevolný los :duel
14.02.22pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L.SK Ervěnice-Jirkov 5:0Košťál
Faigl st.
duel
15.02.22úterý20:30KrupkaSvarog FC Teplice "B"FŠ Litvínov 5:3Faigl st.
Nový
duel
16.02.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FC Baník Chomutov "B" 4:8Mollinger
Faigl st.
duel
17.02.22čtvrtek20:00LibouchecFutsal DěčínTJ Oldřichov 6:5Košťál
Nový
duel
18.02.22pátek19:30KadaňFC Betis Kadaň "B"FC NY Tiradores "UL" 2:7Faigl st.
Nový
duel
19.kolo
volný losFC Betis Kadaň "B" :duel
19.02.22sobota20:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"SK Ervěnice-Jirkov 3:3Šmid
Mollinger
duel
21.02.22pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Rapid UL "B" 4:0Mollinger
Šmid
duel
23.02.22středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovFC Killers Lovosice 3:5Hanzlík
Macháček
duel
27.02.22neděle17:00KrupkaTJ OldřichovSvarog FC Teplice "B"13:1Hanzlík
Faigl st.
duel
03.03.22čtvrtek18:00LibouchecFutsal DěčínSK Roudnice n.L. 9:5Mollinger
Šmid
duel
20.kolo
FC Rapid UL "B"volný los :duel
21.02.22pondělí20:00Roudnice SK Roudnice n.L.FC Baník Chomutov "B"11:2Prágl
Vlašič
duel
22.02.22úterý20:30KrupkaSvarog FC Teplice "B"Futsal Děčín 2:7Košťál
Nový
duel
28.02.22pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceTJ Oldřichov 6:4Lutka
Macháček
duel
01.03.22úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFC NY Tiradores "UL" 2:4Hanzlík
Matys
duel
04.03.22pátek19:30KadaňFC Betis Kadaň "B"FŠ Litvínov 2:2Lutka
Nový
duel
21.kolo
volný losSK Ervěnice-Jirkov :duel
01.03.22úterý20:30KrupkaSvarog FC Teplice "B"SK Roudnice n.L. 1:4Faigl st.
Nový
duel
07.03.22pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Baník Chomutov "B" 5:0Hanzlík
Gajarský
duel
09.03.22středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovFC Rapid UL "B" 5:4Lutka
Hanzlík
duel
10.03.22čtvrtek18:00LibouchecFutsal DěčínFC Killers Lovosice11:3Košťál
Matys
duel
12.03.22sobota18:00KrupkaTJ OldřichovFC Betis Kadaň "B" 7:2Košťál
Nový
duel
22.kolo
FC Baník Chomutov "B"volný los :duel
14.03.22pondělí20:30WHC KBFC NY Tiradores "UL"SK Roudnice n.L. 5:2Mollinger
Faigl st.
duel
15.03.22úterý19:30SH JirkovSK Ervěnice-JirkovFŠ Litvínov10:1Hanzlík
Faigl st.
duel
16.03.22středa21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceSvarog FC Teplice "B" 7:5Macháček
Mollinger
duel
16.03.22středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"TJ Oldřichov 4:10Kamínek
Nový
duel
18.03.22pátek19:30KadaňFC Betis Kadaň "B"Futsal Děčín 3:2Hanzlík
Procházka
duel

celkem záznamů: 132

generováno za 0.1 sekund