Dnes je úterý 07.12.2021  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 66

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2021/2022 3.třída
1.kolo
odloženo z podnětu DPatriots UL "B"FC Všebronx Ústí n.L. :duel
30.08.21pondělí20:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FK Albion Ústí 8:3Lutka
Hanzlík
duel
31.08.21úterý18:00UT SNPFC Chmelaři ULVĚTRUŠE 4:4Šmid
Rouče
duel
02.09.21čtvrtek18:30UT 26.ZŠFC Hunters ULFC Rapid UL "E" 1:8Košťál
Řízek
duel
02.09.21čtvrtek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Gamers Teplice14:5Hanzlík
Kalina
duel
17.11.21středa20:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.FSC Tygříci "B" 8:3Nový
Řízek
duel
2.kolo
odloženo z podnětu HFC Všebronx Ústí n.L.FC Hunters UL :duel
06.09.21pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"Morgan Commando TP "B" 6:6Faigl
Lutka
duel
06.09.21pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Chmelaři UL 9:5Lutka
Kalina
duel
07.09.21úterý18:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC NY Tiradores "C" 0:12Mollinger
laik
duel
08.09.21středa17:30UT SNPVĚTRUŠEPatriots UL "B" 5:8Macháček
Lutka
duel
08.09.21středa20:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Gamers Teplice 2:11Hanzlík
Faigl
duel
3.kolo
13.09.21pondělí17:00KrupkaFC Gamers TepliceFK Albion Ústí 3:2Šmid
laik
duel
14.09.21úterý18:00UT SNPFC Chmelaři ULOranjes Ústí n. L. 4:6Sůra
Šmid
duel
16.09.21čtvrtek18:30UT 26.ZŠFC Hunters ULVĚTRUŠE 3:2Hanzlík
Rouče
duel
17.09.21pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Rapid UL "E" 7:8Hanzlík
laik
duel
17.09.21pátek20:00hala UJEPPatriots UL "B"FSC Tygříci "B" 6:1Šmid
Sůra
duel
07.11.21neděle18:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FC Všebronx Ústí n.L.10:2Lutka
Macháček
duel
4.kolo
20.09.21pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FC Gamers Teplice 2:9Lutka
Macháček
duel
21.09.21úterý18:00UT SNPFC Chmelaři ULPatriots UL "B" 4:10Macháček
Řízek
duel
22.09.21středa17:30UT SNPVĚTRUŠEMorgan Commando TP "B" 2:13Šmid
Faigl
duel
22.09.21středa20:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.FK Albion Ústí 1:4Řízek
Hanzlík
duel
23.09.21čtvrtek17:30UT Stad.mlFC Všebronx Ústí n.L.FC NY Tiradores "C" 1:16Šmid
Kalina
duel
13.10.21středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Hunters UL11:3Nový
Faigl
duel
5.kolo
27.09.21pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFC Všebronx Ústí n.L.13:2Lutka
Hanzlík
duel
27.09.21pondělí17:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FSC Tygříci "B"10:5Hanzlík
Lutka
duel
28.09.21úterý18:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Rapid UL "E" 3:4Macháček
Hanzlík
duel
30.09.21čtvrtek18:30UT 26.ZŠFC Hunters ULFC Chmelaři UL 4:9Tuček
Rouče
duel
30.09.21čtvrtek17:45UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"VĚTRUŠE 7:1Řízek
Šmid
duel
01.10.21pátek20:00hala UJEPPatriots UL "B"Oranjes Ústí n. L. 4:3Šmid
Kalina
duel
6.kolo
04.10.21pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC NY Tiradores "C" 2:2Lutka
Macháček
duel
05.10.21úterý17:30UT Stad.mlFC Všebronx Ústí n.L.FK Albion Ústí 1:8Nový
Rouče
duel
05.10.21úterý18:00UT SNPFC Chmelaři ULMorgan Commando TP "B" 0:13Sůra
laik
duel
06.10.21středa19:00hala UJEPPatriots UL "B"FC Hunters UL 1:2Nový
Lutka
duel
06.10.21středa17:30UT SNPVĚTRUŠEFC Gamers Teplice 2:16Lutka
Nový
duel
06.10.21středa20:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Rapid UL "E" 5:2Lutka
Nový
duel
7.kolo
11.10.21pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FC Všebronx Ústí n.L. 8:5Faigl
Kalina
duel
12.10.21úterý20:30KrupkaFC Gamers TepliceFSC Tygříci "B"14:4Košťál
laik
duel
12.10.21úterý18:00UT SeverkaFK Albion ÚstíVĚTRUŠE13:1Macháček
Nový
duel
14.10.21čtvrtek18:30UT 26.ZŠFC Hunters ULOranjes Ústí n. L. 6:5Tuček
Macháček
duel
15.10.21pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "C"FC Chmelaři UL 3:6Kalina
Faigl
duel
17.10.21neděle18:00KrupkaMorgan Commando TP "B"Patriots UL "B" 8:6Hanzlík
Lutka
duel
8.kolo
odloženo z podnětu DPatriots UL "B"FC NY Tiradores "C" :Košťál
Nový
duel
odloženo z podnětu DVĚTRUŠEFC Rapid UL "E" :duel
18.10.21pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Albion Ústí 5:3Lutka
Macháček
duel
19.10.21úterý18:00UT SNPFC Chmelaři ULFC Gamers Teplice 4:10Řízek
laik
duel
20.10.21středa20:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Všebronx Ústí n.L. 9:5Macháček
Rouče
duel
21.10.21čtvrtek18:30UT 26.ZŠFC Hunters ULMorgan Commando TP "B" 3:5Kamínek
Kalina
duel
9.kolo
25.10.21pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FSC Tygříci "B" 2:5Řízek
Macháček
duel
25.10.21pondělí17:00KrupkaMorgan Commando TP "B"Oranjes Ústí n. L. 4:2Hanzlík
Kamínek
duel
25.10.21pondělí18:00KrupkaFC Gamers TeplicePatriots UL "B" 2:5Kamínek
Hanzlík
duel
26.10.21úterý18:00kontumaceFK Albion ÚstíFC Chmelaři UL 5:0Faigl
Košťál
duel
29.10.21pátek20:30WHC KBFC NY Tiradores "C"FC Hunters UL17:5Řízek
Hanzlík
duel
28.11.21neděle20:00WHC KBFC Všebronx Ústí n.L.VĚTRUŠE :Faigl
Nový
duel
10.kolo
odloženo z podnětu DMorgan Commando TP "B"FC NY Tiradores "C" :duel
odloženo z podnětu DFC Hunters ULFC Gamers Teplice :Tuček
Řízek
duel
01.11.21pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Všebronx Ústí n.L. 6:4Macháček
Řízek
duel
02.11.21úterý18:00UT SNPFC Chmelaři ULFC Rapid UL "E" 9:5Kalina
Nový
duel
03.11.21středa20:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.VĚTRUŠE14:2Faigl
Rouče
duel
05.11.21pátek20:00hala UJEPPatriots UL "B"FK Albion Ústí 2:4Hanzlík
Lutka
duel
11.kolo
odloženo z podnětu DFC NY Tiradores "C"Oranjes Ústí n. L. :duel
08.11.21pondělí20:00kontumaceFC Rapid UL "E"Patriots UL "B" 5:0Řízek
Macháček
duel
09.11.21úterý18:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Hunters UL 1:6Faigl
Kalina
duel
10.11.21středa17:30UT SNPVĚTRUŠEFSC Tygříci "B" 2:11Macháček
Rouče
duel
13.11.21sobota18:00KrupkaFC Gamers TepliceMorgan Commando TP "B" 6:3Lutka
Hanzlík
duel
03.12.21pátek19:00UT SeverkaFC Všebronx Ústí n.L.FC Chmelaři UL 1:4Hanzlík
Kalina
duel

celkem záznamů: 66

generováno za 0.05 sekund