Dnes je čtvrtek 07.07.2022  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 61

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2021/2022 3.třída
13.kolo
21.03.22pondělí19:00KrupkaMorgan Commando TP "B"VĚTRUŠE 9:3Hanzlík
Košťál
duel
21.03.22pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFC Rapid UL "E" 8:6Košťál
Hanzlík
duel
22.03.22úterý18:30UT SNPFC Chmelaři ULFSC Tygříci "B" 4:6Nový
Macháček
duel
23.03.22středa18:00UT SeverkaPink Panthers Ústí n.L.Patriots UL "B" 4:9Faigl st.
Faigl ml.
duel
19.04.22úterý18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Všebronx Ústí n.L. 9:1Hanzlík
Nový
duel
14.kolo
21.03.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Patriots UL "B" 6:7Macháček
Matys
duel
30.03.22středa18:00UT Stad.mlFC Všebronx Ústí n.L.FC Gamers Teplice 4:7Faigl st.
Faigl ml.
duel
30.03.22středa17:30UT SNPVĚTRUŠEFC NY Tiradores "C" 2:10Hanzlík
Lutka
duel
30.03.22středa20:45hala UJEPOranjes Ústí n. L.Morgan Commando TP "B" 6:8Hanzlík
Lutka
duel
31.03.22čtvrtek20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FK Albion Ústí 9:0Faigl st.
Tuček
duel
15.kolo
odloženo z podnětu DPatriots UL "B"FC Chmelaři UL :duel
04.04.22pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceVĚTRUŠE15:3Košťál
laik
duel
05.04.22úterý18:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Všebronx Ústí n.L. 2:2Hanzlík
Lutka
duel
06.04.22středa20:45hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC NY Tiradores "C" 5:6Kamínek
Mollinger
duel
06.04.22středa18:00UT SeverkaPink Panthers Ústí n.L.Morgan Commando TP "B" 2:4Košťál
Nový
duel
16.kolo
11.04.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Morgan Commando TP "B" 3:3Lutka
Macháček
duel
11.04.22pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceOranjes Ústí n. L. 8:2Hanzlík
Nový
duel
13.04.22středa18:15UT Stad.mlPink Panthers Ústí n.L.FC NY Tiradores "C" 3:7Nový
Košťál
duel
13.04.22středa18:00UT SeverkaFC Všebronx Ústí n.L.FC Rapid UL "E" 0:8Lutka
Řízek
duel
15.04.22pátek17:00UT SNPVĚTRUŠEFK Albion Ústí 5:4Kalina
Hanzlík
duel
17.kolo
odloženo z podnětu DMorgan Commando TP "B"FC Chmelaři UL :duel
18.04.22pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"VĚTRUŠE11:1Řízek
Macháček
duel
20.04.22středa18:00UT SeverkaPink Panthers Ústí n.L.FC Gamers Teplice 3:12Faigl ml.
Faigl st.
duel
21.04.22čtvrtek20:00UT SeverkaFK Albion ÚstíOranjes Ústí n. L. 1:5Košťál
Faigl st.
duel
22.04.22pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FSC Tygříci "B"11:0Macháček
Mollinger
duel
18.kolo
25.04.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Gamers Teplice 3:6Lutka
Kalina
duel
25.04.22pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"Oranjes Ústí n. L. 6:8Macháček
Nový
duel
26.04.22úterý18:30UT SNPFC Chmelaři ULFC NY Tiradores "C" 6:5Kamínek
Faigl st.
duel
27.04.22středa20:00UT MojžířPatriots UL "B"Morgan Commando TP "B" 4:5Faigl st.
Faigl ml.
duel
27.04.22středa18:00UT SeverkaPink Panthers Ústí n.L.FK Albion Ústí 1:1Košťál
Nový
duel
27.04.22středa17:30UT SNPVĚTRUŠEFC Všebronx Ústí n.L. 6:4Faigl st.
Faigl ml.
duel
19.kolo
02.05.22pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFC Chmelaři UL12:5Hanzlík
Šmid
duel
04.05.22středa18:00UT SeverkaPink Panthers Ústí n.L.FC Rapid UL "E" 6:3Mollinger
Šmid
duel
04.05.22středa18:00UT Stad.mlFC Všebronx Ústí n.L.Oranjes Ústí n. L. 6:3Faigl st.
Faigl ml.
duel
05.05.22čtvrtek18:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFSC Tygříci "B" 2:8Macháček
Faigl ml.
duel
06.05.22pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Patriots UL "B"11:1Macháček
Lutka
duel
20.kolo
09.05.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Rapid UL "E" 3:3Řízek
Kalina
duel
10.05.22úterý18:30UT SNPFC Chmelaři ULFK Albion Ústí 4:6Faigl st.
Faigl ml.
duel
11.05.22středa17:30UT SNPVĚTRUŠEOranjes Ústí n. L. 2:11Šmid
Macháček
duel
11.05.22středa20:00UT MojžířPatriots UL "B"FC Gamers Teplice 9:9Matys
Hanzlík
duel
11.05.22středa18:00UT SeverkaPink Panthers Ústí n.L.FC Všebronx Ústí n.L. 3:2Faigl st.
Faigl ml.
duel
21.kolo
16.05.22pondělí20:00UT SeverkaFC Rapid UL "E"FC Chmelaři UL 5:6Lutka
Macháček
duel
18.05.22středa18:00UT SeverkaPink Panthers Ústí n.L.VĚTRUŠE11:1Macháček
Lutka
duel
18.05.22středa18:00UT Stad.mlFC Všebronx Ústí n.L.FSC Tygříci "B" 2:7Nový
Rouče
duel
20.05.22pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Morgan Commando TP "B" 6:5Tuček
Rouče
duel
20.05.22pátek17:00UT SeverkaFK Albion ÚstíPatriots UL "B" 5:10Faigl st.
Faigl ml.
duel
22.kolo
23.05.22pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"VĚTRUŠE12:5Řízek
Hanzlík
duel
24.05.22úterý18:30UT SNPFC Chmelaři ULFC Všebronx Ústí n.L.10:2Matys
Macháček
duel
25.05.22středa18:00UT SeverkaPink Panthers Ústí n.L.Oranjes Ústí n. L. 5:5Šmid
Matys
duel
25.05.22středa20:00UT MojžířPatriots UL "B"FC Rapid UL "E" 7:7Hanzlík
Macháček
duel
10.06.22pátek19:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FC Gamers Teplice 6:5Hanzlík
laik
duel
23.kolo
31.05.22úterý20:30KrupkaFC Gamers TepliceFC NY Tiradores "C" 6:4Hanzlík
Macháček
duel
31.05.22úterý18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Oranjes Ústí n. L. 6:3Řízek
Rouče
duel
01.06.22středa17:30UT SNPVĚTRUŠEFC Chmelaři UL 5:16Macháček
Kalina
duel
01.06.22středa18:00UT Stad.mlFC Všebronx Ústí n.L.Patriots UL "B" 9:4Faigl st.
Faigl ml.
duel
02.06.22čtvrtek18:00UT SeverkaFK Albion ÚstíMorgan Commando TP "B" 2:7Macháček
Hanzlík
duel
24.kolo
06.06.22pondělí18:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FC Rapid UL "E" 5:6Hanzlík
Košťál
duel
07.06.22úterý18:00UT SeverkaPink Panthers Ústí n.L.FSC Tygříci "B" 3:6Hanzlík
laik
duel
08.06.22středa20:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Chmelaři UL 7:7Tuček
laik
duel
08.06.22středa20:00UT MojžířPatriots UL "B"VĚTRUŠE15:1Řízek
laik
duel
09.06.22čtvrtek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FK Albion Ústí 9:1Faigl ml.
Košťál
duel

celkem záznamů: 61

generováno za 0.11 sekund