Dnes je čtvrtek 29.07.2021  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 66

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2020/2021 Okresní přebor
1.kolo
odloženo z podnětu HFC Sokol UL "A"Klimax Bar "UL" :
31.08.20pondělí18:00UT SeverkaSampdoria MRV "A"Italové-Combix UL 6:3Šmid
Kresta
01.09.20úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czTJ ČSAD Libouchec 8:4Mollinger
Kresta
02.09.20středa18:00LibouchecFC Lokomotif "UL"USK Slávie UL10:5Šmid
Mollinger
02.09.20středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"Oranjes Ústí n. L. 5:2Tuček
Sůra
19.11.20čtvrtek21:00KrupkaFC Sheriffs TepliceFC NY Tiradores "B" :
2.kolo
07.09.20pondělí20:00KrupkaFC Sheriffs TepliceFC Rapid UL "C" 8:3Šmid
Hanzlík
07.09.20pondělí19:00UT SNPKlimax Bar "UL"Sampdoria MRV "A" 0:4Šmid
Kalina
07.09.20pondělí17:00UT SeverkaItalové-Combix ULFC Kolbenschmidt cz 5:2Lutka
Nový
09.09.20středa21:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Sokol UL "A" 0:7Kamínek
Lutka
09.09.20středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULTJ ČSAD Libouchec 0:6Lutka
Kamínek
09.09.20středa18:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FC NY Tiradores "B" 8:7Mollinger
Šmid
3.kolo
odloženo z podnětu HTJ ČSAD LibouchecItalové-Combix UL :
odloženo z podnětu HFC Sokol UL "A"FC Sheriffs Teplice :
14.09.20pondělí20:15SlunetaSampdoria MRV "A"Oranjes Ústí n. L. 5:2Šmid
Pašek
15.09.20úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czKlimax Bar "UL" 4:7Košťál
Kalina
16.09.20středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Lokomotif "UL" 3:5Tuček
Řízek
18.09.20pátek17:45UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"USK Slávie UL 6:2Lutka
Hanzlík
4.kolo
nezpůsobilá HPUSK Slávie ULItalové-Combix UL :
21.09.20pondělí19:00UT SNPKlimax Bar "UL"TJ ČSAD Libouchec 4:4Hanzlík
Lutka
21.09.20pondělí20:00KrupkaFC Sheriffs TepliceSampdoria MRV "A" 4:3Košťál
Kalina
23.09.20středa18:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FC Sokol UL "A" 5:7Košťál
Macháček
25.09.20pátek17:45UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Rapid UL "C" 7:1Hanzlík
Kalina
18.11.20středa19:00UT SeverkaOranjes Ústí n. L.FC Kolbenschmidt cz :
5.kolo
28.09.20pondělí17:00UT SeverkaItalové-Combix ULKlimax Bar "UL" 2:8Tuček
Lutka
28.09.20pondělí19:00WHC KBFC Sokol UL "A"FC NY Tiradores "B" 1:4Tuček
laik
28.09.20pondělí19:00UT SeverkaSampdoria MRV "A"FC Lokomotif "UL" 4:10Macháček
laik
29.09.20úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Sheriffs Teplice 1:0Rouče
laik
30.09.20středa18:00LibouchecTJ ČSAD LibouchecOranjes Ústí n. L.11:1Hanzlík
Kalina
30.09.20středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"USK Slávie UL 2:3Košťál
Řízek
6.kolo
odloženo z podnětu HFC NY Tiradores "B"Sampdoria MRV "A" :Sůra
Řízek
05.10.20pondělí20:00KrupkaFC Sheriffs TepliceTJ ČSAD Libouchec 5:5Faigl
Lutka
07.10.20středa21:10WHC KBFC Rapid UL "C"FC Sokol UL "A" 4:6Lutka
Nauš
07.10.20středa18:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FC Kolbenschmidt cz13:5Šmid
Pašek
07.10.20středa19:00UT SeverkaOranjes Ústí n. L.Italové-Combix UL 2:6Košťál
Macháček
08.10.20čtvrtek19:00UT SeverkaUSK Slávie ULKlimax Bar "UL" 1:4Pašek
Rouče
7.kolo
odloženo vládou ČRKlimax Bar "UL"Oranjes Ústí n. L. :
odloženo vládou ČRItalové-Combix ULFC Sheriffs Teplice :
odloženo vládou ČRTJ ČSAD LibouchecFC Lokomotif "UL" :
odloženo vládou ČRFC Kolbenschmidt czFC NY Tiradores "B" :
odloženo vládou ČRSampdoria MRV "A"FC Rapid UL "C" :
odloženo vládou ČRFC Sokol UL "A"USK Slávie UL :
8.kolo
odloženo vládou ČRFC Sokol UL "A"Sampdoria MRV "A" :
odloženo vládou ČRFC Rapid UL "C"FC Kolbenschmidt cz :
odloženo vládou ČRFC NY Tiradores "B"TJ ČSAD Libouchec :
odloženo vládou ČRFC Lokomotif "UL"Italové-Combix UL :
odloženo vládou ČRFC Sheriffs TepliceKlimax Bar "UL" :
odloženo vládou ČRUSK Slávie ULOranjes Ústí n. L. :
9.kolo
odloženo vládou ČROranjes Ústí n. L.FC Sheriffs Teplice :
odloženo vládou ČRKlimax Bar "UL"FC Lokomotif "UL" :
odloženo vládou ČRItalové-Combix ULFC NY Tiradores "B" :
odloženo vládou ČRTJ ČSAD LibouchecFC Rapid UL "C" :
odloženo vládou ČRFC Kolbenschmidt czFC Sokol UL "A" :
odloženo vládou ČRSampdoria MRV "A"USK Slávie UL :
10.kolo
odloženo vládou ČRSampdoria MRV "A"FC Kolbenschmidt cz :
odloženo vládou ČRFC Sokol UL "A"TJ ČSAD Libouchec :
odloženo vládou ČRFC Rapid UL "C"Italové-Combix UL :
odloženo vládou ČRFC NY Tiradores "B"Klimax Bar "UL" :
odloženo vládou ČRFC Lokomotif "UL"Oranjes Ústí n. L. :
odloženo vládou ČRUSK Slávie ULFC Sheriffs Teplice :
11.kolo
odloženo vládou ČRFC Kolbenschmidt czUSK Slávie UL :
odloženo vládou ČRTJ ČSAD LibouchecSampdoria MRV "A" :
odloženo vládou ČRItalové-Combix ULFC Sokol UL "A" :
odloženo vládou ČRKlimax Bar "UL"FC Rapid UL "C" :
odloženo vládou ČROranjes Ústí n. L.FC NY Tiradores "B" :
odloženo vládou ČRFC Sheriffs TepliceFC Lokomotif "UL" :

celkem záznamů: 66

generováno za 0.05 sekund