Dnes je sobota 19.09.2020  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 66

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2020/2021 Okresní přebor
1.kolo
odloženo z podnětu HFC Sokol UL "A"Klimax Bar "UL" :duel
31.08.20pondělí18:00UT SeverkaSampdoria MRV "A"Italové-Combix UL 6:3Šmid
Kresta
duel
01.09.20úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czTJ ČSAD Libouchec 8:4Mollinger
Kresta
duel
02.09.20středa18:00LibouchecFC Lokomotif "UL"USK Slávie UL10:5Šmid
Mollinger
duel
02.09.20středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"Oranjes Ústí n. L. 5:2Tuček
Sůra
duel
19.11.20čtvrtek21:00KrupkaFC Sheriffs TepliceFC NY Tiradores "B" :duel
2.kolo
07.09.20pondělí20:00KrupkaFC Sheriffs TepliceFC Rapid UL "C" 8:3Šmid
Hanzlík
duel
07.09.20pondělí19:00UT SNPKlimax Bar "UL"Sampdoria MRV "A" 0:4Šmid
Kalina
duel
07.09.20pondělí17:00UT SeverkaItalové-Combix ULFC Kolbenschmidt cz 5:2Lutka
Nový
duel
09.09.20středa21:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Sokol UL "A" 0:7Kamínek
Lutka
duel
09.09.20středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULTJ ČSAD Libouchec 0:6Lutka
Kamínek
duel
09.09.20středa18:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FC NY Tiradores "B" 8:7Mollinger
Šmid
duel
3.kolo
odloženo z podnětu HTJ ČSAD LibouchecItalové-Combix UL :duel
odloženo z podnětu HFC Sokol UL "A"FC Sheriffs Teplice :duel
14.09.20pondělí20:15SlunetaSampdoria MRV "A"Oranjes Ústí n. L. 5:2Šmid
Pašek
duel
15.09.20úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czKlimax Bar "UL" 4:7Košťál
Kalina
duel
16.09.20středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Lokomotif "UL" 3:5Tuček
Řízek
duel
18.09.20pátek17:45UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"USK Slávie UL 6:2Lutka
Hanzlík
duel
4.kolo
21.09.20pondělí19:00UT SNPKlimax Bar "UL"TJ ČSAD Libouchec :duel
21.09.20pondělí20:00KrupkaFC Sheriffs TepliceSampdoria MRV "A" :duel
23.09.20středa18:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FC Sokol UL "A" :duel
23.09.20středa21:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Kolbenschmidt cz :duel
23.09.20středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULItalové-Combix UL :duel
25.09.20pátek17:45UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Rapid UL "C" :duel
5.kolo
28.09.20pondělí17:00UT SeverkaItalové-Combix ULKlimax Bar "UL" :duel
28.09.20pondělí19:00WHC KBFC Sokol UL "A"FC NY Tiradores "B" :duel
28.09.20pondělí19:00UT SeverkaSampdoria MRV "A"FC Lokomotif "UL" :duel
29.09.20úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Sheriffs Teplice :duel
30.09.20středa18:00LibouchecTJ ČSAD LibouchecOranjes Ústí n. L. :duel
30.09.20středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"USK Slávie UL :duel
6.kolo
05.10.20pondělí20:00KrupkaFC Sheriffs TepliceTJ ČSAD Libouchec :duel
07.10.20středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Sokol UL "A" :duel
07.10.20středa18:00LibouchecFC Lokomotif "UL"FC Kolbenschmidt cz :duel
07.10.20středa21:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.Italové-Combix UL :duel
07.10.20středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULKlimax Bar "UL" :duel
09.10.20pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "B"Sampdoria MRV "A" :duel
7.kolo
Klimax Bar "UL"Oranjes Ústí n. L. :duel
12.10.20pondělí19:00WHC KBFC Sokol UL "A"USK Slávie UL :duel
12.10.20pondělí20:00UT SeverkaSampdoria MRV "A"FC Rapid UL "C" :duel
12.10.20pondělí17:00UT SeverkaItalové-Combix ULFC Sheriffs Teplice :duel
13.10.20úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC NY Tiradores "B" :duel
14.10.20středa18:00LibouchecTJ ČSAD LibouchecFC Lokomotif "UL" :duel
8.kolo
19.10.20pondělí19:00WHC KBFC Sokol UL "A"Sampdoria MRV "A" :duel
19.10.20pondělí20:00KrupkaFC Sheriffs TepliceKlimax Bar "UL" :duel
21.10.20středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Kolbenschmidt cz :duel
21.10.20středa18:00LibouchecFC Lokomotif "UL"Italové-Combix UL :duel
21.10.20středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULOranjes Ústí n. L. :duel
23.10.20pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "B"TJ ČSAD Libouchec :duel
9.kolo
Klimax Bar "UL"FC Lokomotif "UL" :duel
26.10.20pondělí20:00UT SeverkaSampdoria MRV "A"USK Slávie UL :duel
26.10.20pondělí17:00UT SeverkaItalové-Combix ULFC NY Tiradores "B" :duel
27.10.20úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Sokol UL "A" :duel
28.10.20středa18:00LibouchecTJ ČSAD LibouchecFC Rapid UL "C" :duel
28.10.20středa21:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Sheriffs Teplice :duel
10.kolo
02.11.20pondělí19:00UT SeverkaSampdoria MRV "A"FC Kolbenschmidt cz :duel
02.11.20pondělí19:00WHC KBFC Sokol UL "A"TJ ČSAD Libouchec :duel
04.11.20středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"Italové-Combix UL :duel
04.11.20středa18:00LibouchecFC Lokomotif "UL"Oranjes Ústí n. L. :duel
04.11.20středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Sheriffs Teplice :duel
06.11.20pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "B"Klimax Bar "UL" :duel
11.kolo
Klimax Bar "UL"FC Rapid UL "C" :duel
09.11.20pondělí17:00UT SeverkaItalové-Combix ULFC Sokol UL "A" :duel
10.11.20úterý21:00KrupkaFC Sheriffs TepliceFC Lokomotif "UL" :duel
10.11.20úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czUSK Slávie UL :duel
11.11.20středa21:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC NY Tiradores "B" :duel
11.11.20středa18:00LibouchecTJ ČSAD LibouchecSampdoria MRV "A" :duel

celkem záznamů: 66

generováno za 0.01 sekund