Dnes je sobota 19.09.2020  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2020/2021 Krajský přebor UK
1.kolo
FC Rapid UL "B"volný los :duel
12.10.20pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFK Jirkov :duel
12.10.20pondělí19:00KrupkaSvarog FC Tpc "B"FŠ Litvínov :duel
15.10.20čtvrtek20:00KrupkaFK Sambular "UL"FC NY Tiradores "UL" :duel
18.10.20neděle20:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"Boca Juniors Kr."B" :duel
18.10.20neděle20:00KadaňFC Betis Kadaň "B"FC Atletico Chomutov "B" :duel
2.kolo
FK JirkovFC Rapid UL "B" :duel
FC Atletico Chomutov "B"Svarog FC Tpc "B" :duel
volný losFC Betis Kadaň "B" :duel
19.10.20pondělí20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"Boca Juniors Kr."B" :duel
21.10.20středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovFC Baník Chomutov "B" :duel
22.10.20čtvrtek20:00KrupkaFK Sambular "UL"FC Killers Lovosice :duel
3.kolo
Boca Juniors Kr."B"FŠ Litvínov :duel
Svarog FC Tpc "B"volný los :duel
28.10.20středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FK Sambular "UL" :duel
28.10.20středa21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFC NY Tiradores "UL" :duel
01.11.20neděle19:00KadaňFC Betis Kadaň "B"FK Jirkov :duel
01.11.20neděle21:00ChomutovFC Baník Chomutov "B"FC Atletico Chomutov "B" :duel
4.kolo
FK JirkovSvarog FC Tpc "B" :duel
volný losFC Baník Chomutov "B" :duel
FC Atletico Chomutov "B"Boca Juniors Kr."B" :duel
02.11.20pondělí20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FŠ Litvínov :duel
02.11.20pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFC Rapid UL "B" :duel
05.11.20čtvrtek20:00KrupkaFK Sambular "UL"FC Betis Kadaň "B" :duel
5.kolo
Boca Juniors Kr."B"volný los :duel
10.11.20úterý21:00ChomutovFC Baník Chomutov "B"FK Jirkov :duel
11.11.20středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovFC Atletico Chomutov "B" :duel
11.11.20středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FC NY Tiradores "UL" :duel
12.11.20čtvrtek20:00KrupkaSvarog FC Tpc "B"FK Sambular "UL" :duel
13.11.20pátek19:30KadaňFC Betis Kadaň "B"FC Killers Lovosice :duel
6.kolo
volný losFŠ Litvínov :duel
FK JirkovBoca Juniors Kr."B" :duel
16.11.20pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceSvarog FC Tpc "B" :duel
18.11.20středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FC Betis Kadaň "B" :duel
19.11.20čtvrtek20:00KrupkaFK Sambular "UL"FC Baník Chomutov "B" :duel
20.11.20pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Atletico Chomutov "B" :duel
7.kolo
Boca Juniors Kr."B"FK Sambular "UL" :duel
FC Atletico Chomutov "B"volný los :duel
25.11.20středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovFK Jirkov :duel
26.11.20čtvrtek21:00KrupkaSvarog FC Tpc "B"FC Rapid UL "B" :duel
29.11.20neděle19:00KadaňFC Betis Kadaň "B"FC NY Tiradores "UL" :duel
29.11.20neděle18:00ChomutovFC Baník Chomutov "B"FC Killers Lovosice :duel
8.kolo
FK JirkovFC Atletico Chomutov "B" :duel
FC NY Tiradores "UL"volný los :duel
30.11.20pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceBoca Juniors Kr."B" :duel
02.12.20středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FC Baník Chomutov "B" :duel
03.12.20čtvrtek20:00KrupkaFK Sambular "UL"FŠ Litvínov :duel
06.12.20neděle20:00KadaňFC Betis Kadaň "B"Svarog FC Tpc "B" :duel
9.kolo
volný losFK Jirkov :duel
FC Atletico Chomutov "B"FK Sambular "UL" :duel
Boca Juniors Kr."B"FC Rapid UL "B" :duel
08.12.20úterý21:00KrupkaSvarog FC Tpc "B"FC NY Tiradores "UL" :duel
09.12.20středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovFC Killers Lovosice :duel
12.12.20sobota20:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"FC Betis Kadaň "B" :duel
10.kolo
FK Sambular "UL"volný los :duel
14.12.20pondělí21:00Chemik LvsFC Killers LovosiceFC Atletico Chomutov "B" :duel
16.12.20středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FŠ Litvínov :duel
17.12.20čtvrtek21:00KrupkaSvarog FC Tpc "B"FC Baník Chomutov "B" :duel
18.12.20pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FK Jirkov :duel
20.12.20neděle19:00KadaňFC Betis Kadaň "B"Boca Juniors Kr."B" :duel
11.kolo
FK JirkovFK Sambular "UL" :duel
Boca Juniors Kr."B"Svarog FC Tpc "B" :duel
FC Atletico Chomutov "B"FC Rapid UL "B" :duel
volný losFC Killers Lovosice :duel
06.01.21středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovFC Betis Kadaň "B" :duel
09.01.21sobota19:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"FC NY Tiradores "UL" :duel
12.kolo
Boca Juniors Kr."B"FC Baník Chomutov "B" :duel
FK JirkovFC Killers Lovosice :duel
volný losFC Rapid UL "B" :duel
FC Atletico Chomutov "B"FC Betis Kadaň "B" :duel
11.01.21pondělíFC NY Tiradores "UL"FK Sambular "UL" :duel
13.01.21středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovSvarog FC Tpc "B" :duel
13.kolo
FC Killers LovosiceFK Sambular "UL" :duel
FC Rapid UL "B"FK Jirkov :duel
FC Betis Kadaň "B"volný los :duel
Svarog FC Tpc "B"FC Atletico Chomutov "B" :duel
Boca Juniors Kr."B"FC NY Tiradores "UL" :duel
24.01.21neděle18:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"FŠ Litvínov :duel
14.kolo
FC Atletico Chomutov "B"FC Baník Chomutov "B" :duel
volný losSvarog FC Tpc "B" :duel
FK JirkovFC Betis Kadaň "B" :duel
FC NY Tiradores "UL"FC Killers Lovosice :duel
27.01.21středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovBoca Juniors Kr."B" :duel
28.01.21čtvrtek20:00KrupkaFK Sambular "UL"FC Rapid UL "B" :duel
15.kolo
FC Rapid UL "B"FC Killers Lovosice :duel
Svarog FC Tpc "B"FK Jirkov :duel
FC Baník Chomutov "B"volný los :duel
Boca Juniors Kr."B"FC Atletico Chomutov "B" :duel
03.02.21středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovFC NY Tiradores "UL" :duel
07.02.21neděle19:00KadaňFC Betis Kadaň "B"FK Sambular "UL" :duel
16.kolo
FC Atletico Chomutov "B"FŠ Litvínov :duel
volný losBoca Juniors Kr."B" :duel
FK JirkovFC Baník Chomutov "B" :duel
FC Killers LovosiceFC Betis Kadaň "B" :duel
FC NY Tiradores "UL"FC Rapid UL "B" :duel
11.02.21čtvrtek20:00KrupkaFK Sambular "UL"Svarog FC Tpc "B" :duel
17.kolo
FC Atletico Chomutov "B"FC NY Tiradores "UL" :duel
FŠ Litvínovvolný los :duel
Boca Juniors Kr."B"FK Jirkov :duel
Svarog FC Tpc "B"FC Killers Lovosice :duel
20.02.21sobota20:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"FK Sambular "UL" :duel
21.02.21neděle19:00KadaňFC Betis Kadaň "B"FC Rapid UL "B" :duel
18.kolo
FC NY Tiradores "UL"FC Betis Kadaň "B" :duel
FC Rapid UL "B"Svarog FC Tpc "B" :duel
FC Killers LovosiceFC Baník Chomutov "B" :duel
FK JirkovFŠ Litvínov :duel
volný losFC Atletico Chomutov "B" :duel
25.02.21čtvrtek20:00KrupkaFK Sambular "UL"Boca Juniors Kr."B" :duel
19.kolo
Svarog FC Tpc "B"FC Betis Kadaň "B" :duel
Boca Juniors Kr."B"FC Killers Lovosice :duel
FC Atletico Chomutov "B"FK Jirkov :duel
volný losFC NY Tiradores "UL" :duel
03.03.21středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovFK Sambular "UL" :duel
06.03.21sobota18:30ChomutovFC Baník Chomutov "B"FC Rapid UL "B" :duel
20.kolo
FK Jirkovvolný los :duel
FC Killers LovosiceFŠ Litvínov :duel
FC Rapid UL "B"Boca Juniors Kr."B" :duel
FC NY Tiradores "UL"Svarog FC Tpc "B" :duel
11.03.21čtvrtek20:00KrupkaFK Sambular "UL"FC Atletico Chomutov "B" :duel
12.03.21pátek19:30KadaňFC Betis Kadaň "B"FC Baník Chomutov "B" :duel
21.kolo
Boca Juniors Kr."B"FC Betis Kadaň "B" :duel
FC Atletico Chomutov "B"FC Killers Lovosice :duel
volný losFK Sambular "UL" :duel
FK JirkovFC NY Tiradores "UL" :duel
17.03.21středa20:30Koldům LtvFŠ LitvínovFC Rapid UL "B" :duel
20.03.21sobota18:00ChomutovFC Baník Chomutov "B"Svarog FC Tpc "B" :duel
22.kolo
FC Killers Lovosicevolný los :duel
FC Rapid UL "B"FC Atletico Chomutov "B" :duel
Svarog FC Tpc "B"Boca Juniors Kr."B" :duel
FC NY Tiradores "UL"FC Baník Chomutov "B" :duel
25.03.21čtvrtek20:00KrupkaFK Sambular "UL"FK Jirkov :duel
26.03.21pátek19:30KadaňFC Betis Kadaň "B"FŠ Litvínov :duel

celkem záznamů: 132

generováno za 0.02 sekund