Dnes je sobota 19.09.2020  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 66

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2020/2021 4.třída
1.kolo
FC Gamers Teplicevolný los :duel
volný los (c)volný los (b) :duel
31.08.20pondělí19:30KrupkaMorgan Commando TP "B"FC NY Tiradores "C" 5:1Hanzlíkduel
02.09.20středa17:30UT SNPVĚTRUŠESampdoria MRV "B" 5:4Řízekduel
03.09.20čtvrtek18:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC Hunters UL 8:6Novýduel
03.09.20čtvrtek18:00LibouchecGasol ŽďárekPatriots UL "B" 3:16Hanzlíkduel
2.kolo
volný los (b)1.FC Velbloudi :duel
volný losPatriots UL "B" :duel
Sampdoria MRV "B"volný los (c) :duel
07.09.20pondělí19:00KrupkaFC Gamers TepliceVĚTRUŠE 6:3Hanzlíkduel
10.09.20čtvrtek18:30UT 26.ZŠFC Hunters ULMorgan Commando TP "B" 5:7Tučekduel
11.09.20pátek17:45UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Gasol Žďárek12:2Hanzlíkduel
3.kolo
VĚTRUŠEvolný los :duel
Morgan Commando TP "B"volný los (b) :duel
odloženo z podnětu DPatriots UL "B"FC NY Tiradores "C" :duel
volný los (c)FC Gamers Teplice :duel
17.09.20čtvrtek18:00LibouchecGasol ŽďárekFC Hunters UL 4:6Lutkaduel
17.09.20čtvrtek18:00UT Kameňák1.FC VelbloudiSampdoria MRV "B" 1:9Řízekduel
4.kolo
volný losFC NY Tiradores "C" :duel
VĚTRUŠEvolný los (c) :duel
volný los (b)Gasol Žďárek :duel
24.09.20čtvrtek20:00KrupkaFC Gamers Teplice1.FC Velbloudi :duel
24.09.20čtvrtek18:00UT ChuderovSampdoria MRV "B"Morgan Commando TP "B" :duel
24.09.20čtvrtek18:30UT 26.ZŠFC Hunters ULPatriots UL "B" :duel
5.kolo
volný los (c)volný los :duel
Patriots UL "B"volný los (b) :duel
28.09.20pondělí20:00KrupkaMorgan Commando TP "B"FC Gamers Teplice :duel
29.09.20úterý18:00LibouchecGasol ŽďárekSampdoria MRV "B" :duel
01.10.20čtvrtek18:00UT Kameňák1.FC VelbloudiVĚTRUŠE :duel
02.10.20pátek17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Hunters UL :duel
6.kolo
volný losFC Hunters UL :duel
FC Gamers TepliceGasol Žďárek :duel
volný los (c)1.FC Velbloudi :duel
volný los (b)FC NY Tiradores "C" :duel
07.10.20středa17:30UT SNPVĚTRUŠEMorgan Commando TP "B" :duel
08.10.20čtvrtek18:00UT ChuderovSampdoria MRV "B"Patriots UL "B" :duel
7.kolo
FC Hunters ULvolný los (b) :duel
1.FC Velbloudivolný los :duel
Morgan Commando TP "B"volný los (c) :duel
15.10.20čtvrtek18:00LibouchecGasol ŽďárekVĚTRUŠE :duel
16.10.20pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "C"Sampdoria MRV "B" :duel
18.10.20neděle20:00WHC KBPatriots UL "B"FC Gamers Teplice :duel
8.kolo
volný losvolný los (b) :duel
volný los (c)Gasol Žďárek :duel
19.10.20pondělí19:00KrupkaFC Gamers TepliceFC NY Tiradores "C" :duel
21.10.20středa17:30UT SNPVĚTRUŠEPatriots UL "B" :duel
22.10.20čtvrtek18:00UT ChuderovSampdoria MRV "B"FC Hunters UL :duel
22.10.20čtvrtek18:00UT Kameňák1.FC VelbloudiMorgan Commando TP "B" :duel
9.kolo
Patriots UL "B"volný los (c) :duel
Morgan Commando TP "B"volný los :duel
volný los (b)Sampdoria MRV "B" :duel
29.10.20čtvrtek18:00LibouchecGasol Žďárek1.FC Velbloudi :duel
29.10.20čtvrtek18:30UT 26.ZŠFC Hunters ULFC Gamers Teplice :duel
30.10.20pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "C"VĚTRUŠE :duel
10.kolo
volný losSampdoria MRV "B" :duel
FC Gamers Teplicevolný los (b) :duel
volný los (c)FC NY Tiradores "C" :duel
Morgan Commando TP "B"Gasol Žďárek :duel
04.11.20středa17:30UT SNPVĚTRUŠEFC Hunters UL :duel
05.11.20čtvrtek18:00UT Kameňák1.FC VelbloudiPatriots UL "B" :duel
11.kolo
FC Hunters ULvolný los (c) :duel
volný los (b)VĚTRUŠE :duel
10.09.20čtvrtek18:00UT ChuderovSampdoria MRV "B"FC Gamers Teplice 1:3Hanzlíkduel
12.11.20čtvrtek18:00LibouchecGasol Žďárekvolný los :duel
13.11.20pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "C"1.FC Velbloudi :duel
15.11.20neděle20:00WHC KBPatriots UL "B"Morgan Commando TP "B" :duel

celkem záznamů: 66

generováno za 0.06 sekund