Dnes je čtvrtek 05.08.2021  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 66

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2020/2021 1.třída
1.kolo
odloženo z podnětu DBřezňáci ULVikings Libouchec :
FT Forza "UL"volný los :
31.08.20pondělí20:15WHC KBFC Rapid UL "D"Old School "UL" 6:6Macháček
Lutka
01.09.20úterý21:00KrupkaFC Elite TepliceSamba UL 6:8Hanzlík
Mollinger
04.09.20pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"SC Dragons UL 4:5Faigl
Kopačka
04.09.20pátek20:00UT SeverkaTJ SebuzínTJ Bouráci Ústí n.L. 8:9Nový
Lutka
2.kolo
TJ Bouráci Ústí n.L.volný los :
09.09.20středa21:00WHC KBSamba ULFC Rapid UL "D" 5:3Mollinger
Nový
10.09.20čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"Březňáci UL 6:3Macháček
Tuček
10.09.20čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFT Forza "UL" 2:3Mollinger
Hanzlík
10.09.20čtvrtek18:30UT Stad.mlSC Dragons ULFC Elite Teplice 4:6Kresta
Šmid
11.09.20pátek20:00UT SeverkaTJ SebuzínKMK Tornádo "UL"10:5Sůra
Tuček
3.kolo
odloženo z podnětu DFC Rapid UL "D"SC Dragons UL :
volný losVikings Libouchec :
14.09.20pondělí17:30UT SNPBřezňáci ULSamba UL 9:7Faigl
Hanzlík
16.09.20středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Old School "UL" 9:2Řízek
Tuček
17.09.20čtvrtek20:00KrupkaFC Elite TepliceTJ Sebuzín 3:5Hanzlík
Tuček
18.09.20pátek18:00odloženo z podnětu HKMK Tornádo "UL"TJ Bouráci Ústí n.L. :
4.kolo
odloženo z podnětu DTJ Bouráci Ústí n.L.Vikings Libouchec :
Old School "UL"volný los :
24.09.20čtvrtek18:00UT Stad.mlSC Dragons ULBřezňáci UL 1:4Hanzlík
Šmid
24.09.20čtvrtek21:00KrupkaSamba ULFT Forza "UL" 4:3Hanzlík
25.09.20pátek20:00UT SeverkaTJ SebuzínFC Rapid UL "D" 3:5Macháček
Kalina
25.09.20pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC Elite Teplice 4:8Šmid
Macháček
5.kolo
odloženo z podnětu HBřezňáci ULTJ Sebuzín :
FC Rapid UL "D"KMK Tornádo "UL" :
volný losSamba UL :
01.10.20čtvrtek21:00KrupkaFC Elite TepliceTJ Bouráci Ústí n.L. 4:5Košťál
Pašek
01.10.20čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecOld School "UL" 9:9Lutka
Řízek
18.11.20středaodloženo z podnětu HFT Forza "UL"SC Dragons UL :
6.kolo
SC Dragons ULvolný los :
odloženo z podnětu DFC Elite TepliceFC Rapid UL "D" :Hanzlík
Šmid
05.10.20pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.Old School "UL" 6:3Lutka
Faigl
09.10.20pátek19:00UT SeverkaSamba ULVikings Libouchec 9:5Košťál
Hanzlík
09.10.20pátek20:00UT SeverkaTJ SebuzínFT Forza "UL" 4:5Nauš
Košťál
09.10.20pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Březňáci UL 5:12Hanzlík
Nauš
7.kolo
odloženo vládou ČRFT Forza "UL"KMK Tornádo "UL" :
odloženo vládou ČRVikings LibouchecSC Dragons UL :
odloženo vládou ČROld School "UL"Samba UL :
odloženo vládou ČRBřezňáci ULFC Elite Teplice :
odloženo vládou ČRFC Rapid UL "D"TJ Bouráci Ústí n.L. :
volný losTJ Sebuzín :
8.kolo
odloženo vládou ČRFC Rapid UL "D"Březňáci UL :
odloženo vládou ČRFC Elite TepliceFT Forza "UL" :
KMK Tornádo "UL"volný los :
odloženo vládou ČRTJ SebuzínVikings Libouchec :
odloženo vládou ČRTJ Bouráci Ústí n.L.Samba UL :
odloženo vládou ČRSC Dragons ULOld School "UL" :
9.kolo
odloženo vládou ČRBřezňáci ULTJ Bouráci Ústí n.L. :
volný losFC Elite Teplice :
odloženo vládou ČRSamba ULSC Dragons UL :
odloženo vládou ČROld School "UL"TJ Sebuzín :
odloženo vládou ČRVikings LibouchecKMK Tornádo "UL" :
odloženo vládou ČRFT Forza "UL"FC Rapid UL "D" :
10.kolo
FC Rapid UL "D"volný los :
odloženo vládou ČRBřezňáci ULFT Forza "UL" :
odloženo vládou ČRKMK Tornádo "UL"Old School "UL" :
odloženo vládou ČRTJ SebuzínSamba UL :
odloženo vládou ČRTJ Bouráci Ústí n.L.SC Dragons UL :
odloženo vládou ČRFC Elite TepliceVikings Libouchec :
11.kolo
odloženo vládou ČRFT Forza "UL"TJ Bouráci Ústí n.L. :
odloženo vládou ČRVikings LibouchecFC Rapid UL "D" :
odloženo vládou ČRSamba ULKMK Tornádo "UL" :
odloženo vládou ČRSC Dragons ULTJ Sebuzín :
odloženo vládou ČROld School "UL"FC Elite Teplice :
volný losBřezňáci UL :

celkem záznamů: 66

generováno za 0.06 sekund