Dnes je pondělí 21.10.2019  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 66

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2019/2020 Okresní přebor
1.kolo
02.09.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "A"SK Sheriffs Krupka "A" 3:3Macháček
Kalina
duel
04.09.19středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"USK Slávie UL 4:3Gajarský
Tuček
duel
04.09.19středa20:00LibouchecFC Lokomotiv "UL"FC Libouchec 7:5Lutka
Faigl
duel
05.09.19čtvrtek19:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czOranjes Ústí n. L. 6:2Hanzlík
Sůra
duel
06.09.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "UL"Italové-Combix UL 3:4Hanzlík
Kalina
duel
06.09.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"Sampdoria MRV UL 3:5Faigl
Lutka
duel
2.kolo
odloženo z podnětu HSK Sheriffs Krupka "A"FC Rapid UL "C" :duel
09.09.19pondělí19:00UT SeverkaItalové-Combix ULOranjes Ústí n. L.17:3Hanzlík
Nový
duel
11.09.19středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Kolbenschmidt cz 5:8Lutka
Hanzlík
duel
11.09.19středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Lokomotiv "UL" 9:4Tuček
Rouče
duel
13.09.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC NY Tiradores "UL" 1:1Faigl
Košťál
duel
13.09.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFC Sokol UL "A" 1:1Faigl
laik
duel
3.kolo
odloženo z podnětu DFC NY Tiradores "UL"Italové-Combix UL :duel
16.09.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Klimax Bar "UL" 7:4Nový
Kalina
duel
18.09.19středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"Sampdoria MRV UL 1:2Košťál
Nový
duel
18.09.19středa19:30hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Libouchec 5:6Hanzlík
Rouče
duel
19.09.19čtvrtek19:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czUSK Slávie UL15:1Faigl
Barták
duel
24.10.19čtvrtek20:00KrupkaFC Lokomotiv "UL"SK Sheriffs Krupka "A" :Hanzlík
Barták
duel
4.kolo
odloženo z podnětu HItalové-Combix ULFC Libouchec :duel
25.09.19středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULOranjes Ústí n. L. 3:3Kamínek
Rouče
duel
25.09.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FC Kolbenschmidt cz 6:6Hanzlík
Macháček
duel
27.09.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Rapid UL "C" 7:0Tuček
Rouče
duel
27.09.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Sokol UL "A" 5:1Hanzlík
Řízek
duel
27.09.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFC Lokomotiv "UL" 8:5Tuček
Rouče
duel
5.kolo
odloženo z podnětu DFC Rapid UL "C"FC NY Tiradores "UL" :duel
30.09.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "A"Italové-Combix UL 2:5Kresta
Nový
duel
02.10.19středa18:00LibouchecFC LibouchecUSK Slávie UL 5:5Hanzlík
Rouče
duel
02.10.19středa19:30hala UJEPOranjes Ústí n. L.SK Sheriffs Krupka "A" 3:7Hanzlík
Rouče
duel
03.10.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czSampdoria MRV UL 6:4Košťál
Nový
duel
04.10.19pátek20:00LibouchecFC Lokomotiv "UL"Klimax Bar "UL" 6:9Šmid
Faigl
duel
6.kolo
07.10.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "A"FC Rapid UL "C" 4:1Kamínek
Nový
duel
09.10.19středa18:00UT SeverkaItalové-Combix ULUSK Slávie UL 9:8Faigl
Kalina
duel
09.10.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FC Libouchec 5:2Hanzlík
Nový
duel
11.10.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Lokomotiv "UL" 5:6Kamínek
Rouče
duel
11.10.19pátek20:30UT SNPKlimax Bar "UL"FC Kolbenschmidt cz 1:4Faigl
Sůra
duel
11.10.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULOranjes Ústí n. L. 6:1Sůra
Faigl
duel
7.kolo
odloženo z podnětu HFC Lokomotiv "UL"FC Sokol UL "A" :duel
16.10.19středa20:30hala UJEPUSK Slávie ULSK Sheriffs Krupka "A" 6:8Nový
Pašek
duel
16.10.19středa19:30hala UJEPOranjes Ústí n. L.Klimax Bar "UL" 2:5Pašek
Nový
duel
16.10.19středa18:00LibouchecFC LibouchecSampdoria MRV UL 7:5Hanzlík
Rouče
duel
16.10.19středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"Italové-Combix UL 6:6Lutka
Gajarský
duel
17.10.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC NY Tiradores "UL" 2:1Nový
Řízek
duel
8.kolo
21.10.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "A"FC Kolbenschmidt cz :Macháček
Kamínek
duel
23.10.19středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Lokomotiv "UL" :Košťál
Pašek
duel
23.10.19středa18:00UT SeverkaItalové-Combix ULSK Sheriffs Krupka "A" :Nový
Kalina
duel
25.10.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"Oranjes Ústí n. L. :Hanzlík
Barták
duel
25.10.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULUSK Slávie UL :Macháček
Rouče
duel
25.10.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Libouchec :Macháček
Rouče
duel
9.kolo
28.10.19pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Rapid UL "C" :duel
30.10.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"Sampdoria MRV UL :duel
30.10.19středa18:00LibouchecFC LibouchecFC NY Tiradores "UL" :duel
30.10.19středa20:30hala UJEPUSK Slávie ULKlimax Bar "UL" :duel
30.10.19středa19:30hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Sokol UL "A" :duel
01.11.19pátek20:00LibouchecFC Lokomotiv "UL"Italové-Combix UL :duel
10.kolo
04.11.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "A"FC Libouchec :duel
05.11.19úterý20:00LibouchecFC Lokomotiv "UL"FC Kolbenschmidt cz :duel
06.11.19středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"Oranjes Ústí n. L. :duel
06.11.19středa18:00UT SeverkaItalové-Combix ULSampdoria MRV UL :duel
08.11.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"USK Slávie UL :duel
08.11.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "UL"SK Sheriffs Krupka "A" :duel
11.kolo
12.11.19úterý21:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Lokomotiv "UL" :duel
13.11.19středa20:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Sokol UL "A" :duel
13.11.19středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Rapid UL "C" :duel
13.11.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FC NY Tiradores "UL" :duel
14.11.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czItalové-Combix UL :duel
15.11.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULKlimax Bar "UL" :duel

celkem záznamů: 66

generováno za 0.01 sekund