Dnes je sobota 11.07.2020  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 36

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2019/2020 Okresní přebor
6.kolo
07.10.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "A"FC Rapid UL "C" 4:1Kamínek
Nový
duel
09.10.19středa18:00UT SeverkaItalové-Combix ULUSK Slávie UL 9:8Faigl
Kalina
duel
09.10.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FC Libouchec 5:2Hanzlík
Nový
duel
11.10.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Lokomotiv "UL" 5:6Kamínek
Rouče
duel
11.10.19pátek20:30UT SNPKlimax Bar "UL"FC Kolbenschmidt cz 1:4Faigl
Sůra
duel
11.10.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV "A"Oranjes Ústí n. L. 6:1Sůra
Faigl
duel
7.kolo
16.10.19středa20:30hala UJEPUSK Slávie ULSK Sheriffs Krupka "A" 6:8Nový
Pašek
duel
16.10.19středa18:00LibouchecFC LibouchecSampdoria MRV "A" 7:5Hanzlík
Rouče
duel
16.10.19středa19:30hala UJEPOranjes Ústí n. L.Klimax Bar "UL" 2:5Pašek
Nový
duel
16.10.19středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"Italové-Combix UL 6:6Lutka
Gajarský
duel
17.10.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC NY Tiradores "UL" 2:1Nový
Řízek
duel
25.03.20středa18:00LibouchecFC Lokomotiv "UL"FC Sokol UL "A" :duel
8.kolo
21.10.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "A"FC Kolbenschmidt cz 4:2Macháček
Kamínek
duel
23.10.19středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Lokomotiv "UL" 3:0Košťál
Pašek
duel
25.10.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"Oranjes Ústí n. L. 6:2Hanzlík
Barták
duel
25.10.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Libouchec 9:6Macháček
Rouče
duel
25.10.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV "A"USK Slávie UL12:2Macháček
Rouče
duel
21.11.19čtvrtek21:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"Italové-Combix UL 2:5Gajarský
Hanzlík
duel
9.kolo
28.10.19pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Rapid UL "C" 8:2Košťál
Nový
duel
30.10.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"Sampdoria MRV "A" 7:0Lutka
Hanzlík
duel
30.10.19středa20:30hala UJEPUSK Slávie ULKlimax Bar "UL" 2:4Sůra
Gajarský
duel
30.10.19středa18:00LibouchecFC LibouchecFC NY Tiradores "UL" 4:6Hanzlík
Lutka
duel
30.10.19středa19:30hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Sokol UL "A" 1:2Gajarský
Sůra
duel
01.11.19pátek20:00LibouchecFC Lokomotiv "UL"Italové-Combix UL 8:10Lutka
laik
duel
10.kolo
odloženo z podnětu DKlimax Bar "UL"SK Sheriffs Krupka "A" :duel
04.11.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "A"FC Libouchec 6:4Lutka
Řízek
duel
05.11.19úterý20:00LibouchecFC Lokomotiv "UL"FC Kolbenschmidt cz 4:5Nový
Řízek
duel
06.11.19středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"Oranjes Ústí n. L. 6:3Hanzlík
Faigl
duel
06.11.19středa18:00UT SeverkaItalové-Combix ULSampdoria MRV "A" 7:6Lutka
Macháček
duel
08.11.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"USK Slávie UL15:4Tuček
Rouče
duel
11.kolo
12.11.19úterý21:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Lokomotiv "UL" 3:7Pašek
Kalina
duel
13.11.19středa20:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Sokol UL "A" 3:11Lutka
Macháček
duel
13.11.19středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Rapid UL "C"10:7Macháček
Lutka
duel
13.11.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FC NY Tiradores "UL" 3:6Nový
Kalina
duel
14.11.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czItalové-Combix UL 2:4Košťál
Nový
duel
15.11.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV "A"Klimax Bar "UL" 2:4Faigl
Lutka
duel

celkem záznamů: 36

generováno za 0.04 sekund