Dnes je pondělí 21.10.2019  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 66

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2019/2020 4.třída
1.kolo
FK Rakeťácivolný los :duel
02.09.19pondělí19:00UT SeverkaKámoši ULFC Rumíci 0:16Lutkaduel
02.09.19pondělí21:00WHC KBPatriots UL1.FC Velbloudi12:1Macháčekduel
03.09.19úterý17:00KrupkaFC Gamers TepliceSK Sheriffs Krupka "B" 4:4Hanzlíkduel
05.09.19čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FK Auto Horejsek 2:3Novýduel
20.09.19pátek17:00UT SNPVĚTRUŠEAres Klíše 2:4Hanzlíkduel
2.kolo
odloženo z podnětu D1.FC VelbloudiVĚTRUŠE :duel
volný losSK Sheriffs Krupka "B" :duel
09.09.19pondělí17:30UT SNPFC RumíciPatriots UL 9:1Novýduel
12.09.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK RakeťáciFC NY Tiradores "C" 6:2Naušduel
13.09.19pátek20:00WHC KBFK Auto HorejsekKámoši UL 5:1Sůraduel
13.09.19pátek17:00UT SNPAres KlíšeFC Gamers Teplice 3:5Faiglduel
3.kolo
odloženo z podnětu DPatriots ULFK Auto Horejsek :duel
FC NY Tiradores "C"volný los :duel
17.09.19úterý21:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"Ares Klíše 9:1Macháčekduel
19.09.19čtvrtek20:00KrupkaFC Gamers Teplice1.FC Velbloudi 3:0Hanzlíkduel
20.09.19pátek19:00UT SeverkaKámoši ULFK Rakeťáci 1:0Novýduel
01.10.19úterý19:00LibouchecVĚTRUŠEFC Rumíci 0:17Šmidduel
4.kolo
volný losAres Klíše :duel
23.09.19pondělí17:30UT SNPFC RumíciFC Gamers Teplice12:1Kalinaduel
25.09.19středa17:30UT SNP1.FC VelbloudiSK Sheriffs Krupka "B" 1:8Hanzlíkduel
26.09.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK RakeťáciPatriots UL 4:5Faiglduel
27.09.19pátek17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Kámoši UL 6:4Kalinaduel
27.09.19pátek18:00LibouchecFK Auto HorejsekVĚTRUŠE25:1Macháčekduel
5.kolo
Kámoši ULvolný los :duel
odloženo z podnětu DPatriots ULFC NY Tiradores "C" :duel
27.09.19pátek17:00UT SNPAres Klíše1.FC Velbloudi12:1Řízekduel
02.10.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"FC Rumíci 2:6Lutkaduel
03.10.19čtvrtek20:00KrupkaFC Gamers TepliceFK Auto Horejsek 1:9Hanzlíkduel
22.10.19úterý19:00LibouchecVĚTRUŠEFK Rakeťáci :Gajarskýduel
6.kolo
volný los1.FC Velbloudi :duel
08.10.19úterý18:00LibouchecFK Auto HorejsekSK Sheriffs Krupka "B" 7:2Macháčekduel
10.10.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK RakeťáciFC Gamers Teplice 5:1Lutkaduel
11.10.19pátek20:00UT SeverkaKámoši ULPatriots UL 3:4Lutkaduel
15.11.19pátek17:00UT SNPFC RumíciAres Klíše :duel
22.11.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "C"VĚTRUŠE :duel
7.kolo
WHC KBPatriots ULvolný los :duel
04.10.19pátek17:00UT SNPAres KlíšeFK Auto Horejsek 3:14Macháčekduel
16.10.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"FK Rakeťáci 4:4Hanzlíkduel
17.10.19čtvrtek20:00KrupkaFC Gamers TepliceFC NY Tiradores "C" 2:3Hanzlíkduel
18.10.19pátek18:30UT SNP1.FC VelbloudiFC Rumíci 1:14Novýduel
30.10.19středa17:30UT SNPVĚTRUŠEKámoši UL :duel
8.kolo
Patriots ULVĚTRUŠE :duel
volný losFC Rumíci :duel
21.10.19pondělí21:00WHC KBFC NY Tiradores "C"SK Sheriffs Krupka "B" :Kamínekduel
22.10.19úterý17:30LibouchecFK Auto Horejsek1.FC Velbloudi :Gajarskýduel
24.10.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK RakeťáciAres Klíše :Sůraduel
25.10.19pátek20:00UT SeverkaKámoši ULFC Gamers Teplice :Řízekduel
9.kolo
VĚTRUŠEvolný los :duel
FC Gamers TeplicePatriots UL :duel
18.10.19pátek17:00UT SNPAres KlíšeFC NY Tiradores "C" :Kalinaduel
28.10.19pondělí17:30UT SNPFC RumíciFK Auto Horejsek :duel
31.10.19čtvrtek20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"Kámoši UL :duel
01.11.19pátek18:00UT SNP1.FC VelbloudiFK Rakeťáci :duel
10.kolo
volný losFK Auto Horejsek :duel
Patriots ULSK Sheriffs Krupka "B" :duel
04.11.19pondělí21:00WHC KBFC NY Tiradores "C"1.FC Velbloudi :duel
04.11.19pondělí19:00UT SeverkaKámoši ULAres Klíše :duel
07.11.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK RakeťáciFC Rumíci :duel
12.11.19úterý19:00LibouchecVĚTRUŠEFC Gamers Teplice :duel
11.kolo
1.FC VelbloudiKámoši UL :duel
FC Gamers Teplicevolný los :duel
15.10.19úterý18:00LibouchecFK Auto HorejsekFK Rakeťáci14:2Hanzlíkduel
01.11.19pátek17:00UT SNPAres KlíšePatriots UL :duel
11.11.19pondělí21:00WHC KBFC NY Tiradores "C"FC Rumíci :duel
13.11.19středa21:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"VĚTRUŠE :duel

celkem záznamů: 66

generováno za 0.01 sekund