Dnes je neděle 12.07.2020  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 30

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2019/2020 4.třída
6.kolo
08.10.19úterý18:00LibouchecFK Auto HorejsekSK Sheriffs Krupka "B" 7:2Macháčekduel
10.10.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK RakeťáciFC Gamers Teplice 5:1Lutkaduel
11.10.19pátek20:00UT SeverkaKámoši ULPatriots UL 3:4Lutkaduel
15.11.19pátek17:00UT SNPFC RumíciAres Klíše10:3Lutkaduel
22.11.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "C"VĚTRUŠE 6:1Tučekduel
7.kolo
04.10.19pátek17:00UT SNPAres KlíšeFK Auto Horejsek 3:14Macháčekduel
16.10.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"FK Rakeťáci 4:4Hanzlíkduel
17.10.19čtvrtek20:00KrupkaFC Gamers TepliceFC NY Tiradores "C" 2:3Hanzlíkduel
18.10.19pátek18:30UT SNP1.FC VelbloudiFC Rumíci 1:14Novýduel
30.10.19středa17:30UT SNPVĚTRUŠEKámoši UL 3:2Pašek duel
8.kolo
odloženo z podnětu DPatriots ULVĚTRUŠE :duel
21.10.19pondělí21:00WHC KBFC NY Tiradores "C"SK Sheriffs Krupka "B" 2:4Kamínekduel
22.10.19úterý17:30LibouchecFK Auto Horejsek1.FC Velbloudi18:1Gajarskýduel
24.10.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK RakeťáciAres Klíše 6:1Sůraduel
25.10.19pátek20:00UT SeverkaKámoši ULFC Gamers Teplice 3:3Řízekduel
9.kolo
18.10.19pátek17:00UT SNPAres KlíšeFC NY Tiradores "C" 2:3Kalinaduel
28.10.19pondělí17:30UT SNPFC RumíciFK Auto Horejsek 3:4Macháčekduel
31.10.19čtvrtek20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"Kámoši UL 7:4Hanzlíkduel
01.11.19pátek18:00UT SNP1.FC VelbloudiFK Rakeťáci 3:8Kalinaduel
08.11.19pátek17:30UT SNPFC Gamers TeplicePatriots UL10:4Hanzlíkduel
10.kolo
03.11.19neděle20:00WHC KBPatriots ULSK Sheriffs Krupka "B" 5:2Macháčekduel
04.11.19pondělí21:00WHC KBFC NY Tiradores "C"1.FC Velbloudi 7:4Lutkaduel
04.11.19pondělí19:00UT SeverkaKámoši ULAres Klíše 2:4Novýduel
07.11.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK RakeťáciFC Rumíci 1:9Lutkaduel
12.11.19úterý19:00LibouchecVĚTRUŠEFC Gamers Teplice 8:7Novýduel
11.kolo
kontumaceSK Sheriffs Krupka "B"VĚTRUŠE 0:5duel
15.10.19úterý18:00LibouchecFK Auto HorejsekFK Rakeťáci14:2Hanzlíkduel
01.11.19pátek17:00UT SNPAres KlíšePatriots UL 1:7laikduel
11.11.19pondělí21:00WHC KBFC NY Tiradores "C"FC Rumíci 2:10Lutkaduel
14.11.19čtvrtek18:00UT SNP1.FC VelbloudiKámoši UL 3:10Řízekduel

celkem záznamů: 30

generováno za 0.01 sekund