Dnes je pátek 03.07.2020  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 42

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2019/2020 3.třída
1.kolo
02.09.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC United of UL 6:4Lutkaduel
03.09.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFT Forza UL "B" 3:3Faiglduel
04.09.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Lokomotiv "B" 3:2Řízekduel
05.09.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFSC Tygříci "B" 4:5Řízekduel
05.09.19čtvrtek18:00UT SeverkaFK Albion ÚstíOld School UL "B" 5:12Hanzlíkduel
06.09.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULReal Aussig 5:2Gajarskýduel
06.09.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC Chmelaři UL 8:10Faiglduel
2.kolo
09.09.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Albion Ústí 2:7Hanzlíkduel
09.09.19pondělí19:00KrupkaFC United of ULFK Jamajka 4:4Řízekduel
11.09.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Rio Ústí n. Labem 7:2Macháčekduel
11.09.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"K Hornets 3:4Kalinaduel
12.09.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Chmelaři ULFC Incredibles 2:8Sůraduel
13.09.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFK Sambular UL "B" 0:8Tučekduel
13.09.19pátek18:00UT MojžířReal AussigOld School UL "B" 4:11Tučekduel
3.kolo
16.09.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC Chmelaři UL 4:3Kamínekduel
17.09.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC Lokomotiv "B" 5:7Sůraduel
18.09.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Barcelona UL13:4Tučekduel
19.09.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFC United of UL 1:8Řízekduel
19.09.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FSC Tygříci "B" 6:3Řízekduel
20.09.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Real Aussig13:6Tučekduel
27.09.19pátek20:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFT Forza UL "B" 6:6Košťál duel
4.kolo
23.09.19pondělí19:00KrupkaFC United of ULFK Albion Ústí 7:3Hanzlíkduel
24.09.19úterý17:30UT SNPFC Chmelaři ULFK Jamajka 3:6Kalinaduel
25.09.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Old School UL "B" 3:2Lutkaduel
25.09.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Rio Ústí n. Labem 2:4Novýduel
27.09.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC Incredibles 2:7Hanzlíkduel
27.09.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULK Hornets 8:7Macháčekduel
27.09.19pátek18:00UT MojžířReal AussigFSC Tygříci "B"10:3Hanzlíkduel
5.kolo
odloženo z podnětu HFC IncrediblesReal Aussig :duel
Old School UL "B"FC United of UL :duel
30.09.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FT Forza UL "B" 1:7Macháčekduel
30.09.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Sambular UL "B" 4:5Macháčekduel
01.10.19úterý19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Lokomotiv "B" 5:8Faiglduel
01.10.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC Barcelona UL15:2Faiglduel
03.10.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFC Chmelaři UL 5:5Řízekduel
6.kolo
07.10.19pondělí19:00KrupkaFC United of ULFSC Tygříci "B" 7:4Hanzlíkduel
08.10.19úterý17:30UT SNPFC Chmelaři ULFK Albion Ústí 7:2Řízekduel
09.10.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Old School UL "B" 5:3Faiglduel
09.10.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesK Hornets10:3Kalinaduel
11.10.19pátek18:00UT MojžířReal AussigFT Forza UL "B" 7:7Hanzlíkduel
11.10.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULRio Ústí n. Labem 8:3Tučekduel
11.10.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FK Jamajka 8:5Hanzlíkduel

celkem záznamů: 42

generováno za 0.01 sekund