Dnes je čtvrtek 05.12.2019  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 91

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2019/2020 3.třída
1.kolo
02.09.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC United of UL 6:4Lutkaduel
03.09.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFT Forza UL "B" 3:3Faiglduel
04.09.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Lokomotiv "B" 3:2Řízekduel
05.09.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFSC Tygříci "B" 4:5Řízekduel
05.09.19čtvrtek18:00UT SeverkaFK Albion ÚstíOld School UL "B" 5:12Hanzlíkduel
06.09.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULReal Aussig 5:2Gajarskýduel
06.09.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC Chmelaři UL 8:10Faiglduel
2.kolo
09.09.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Albion Ústí 2:7Hanzlíkduel
09.09.19pondělí19:00KrupkaFC United of ULFK Jamajka 4:4Řízekduel
11.09.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Rio Ústí n. Labem 7:2Macháčekduel
11.09.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"K Hornets 3:4Kalinaduel
12.09.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Chmelaři ULFC Incredibles 2:8Sůraduel
13.09.19pátek18:00UT MojžířReal AussigOld School UL "B" 4:11Tučekduel
13.09.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFK Sambular UL "B" 0:8Tučekduel
3.kolo
16.09.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC Chmelaři UL 4:3Kamínekduel
17.09.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC Lokomotiv "B" 5:7Sůraduel
18.09.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Barcelona UL13:4Tučekduel
19.09.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FSC Tygříci "B" 6:3Řízekduel
19.09.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFC United of UL 1:8Řízekduel
20.09.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Real Aussig13:6Tučekduel
27.09.19pátek20:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFT Forza UL "B" 6:6Košťálduel
4.kolo
23.09.19pondělí19:00KrupkaFC United of ULFK Albion Ústí 7:3Hanzlíkduel
24.09.19úterý17:30UT SNPFC Chmelaři ULFK Jamajka 3:6Kalinaduel
25.09.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Rio Ústí n. Labem 2:4Novýduel
25.09.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Old School UL "B" 3:2Lutkaduel
27.09.19pátek18:00UT MojžířReal AussigFSC Tygříci "B"10:3Hanzlíkduel
27.09.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULK Hornets 8:7Macháčekduel
27.09.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC Incredibles 2:7Hanzlíkduel
5.kolo
odloženo z podnětu HFC IncrediblesReal Aussig :duel
odloženo z podnětu HOld School UL "B"FC United of UL :duel
30.09.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FT Forza UL "B" 1:7Macháčekduel
30.09.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Sambular UL "B" 4:5Macháčekduel
01.10.19úterý19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Lokomotiv "B" 5:8Faiglduel
01.10.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC Barcelona UL15:2Faiglduel
03.10.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFC Chmelaři UL 5:5Řízekduel
6.kolo
07.10.19pondělí19:00KrupkaFC United of ULFSC Tygříci "B" 7:4Hanzlíkduel
08.10.19úterý17:30UT SNPFC Chmelaři ULFK Albion Ústí 7:2Řízekduel
09.10.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Old School UL "B" 5:3Faiglduel
09.10.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesK Hornets10:3Kalinaduel
11.10.19pátek18:00UT MojžířReal AussigFT Forza UL "B" 7:7Hanzlíkduel
11.10.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULRio Ústí n. Labem 8:3Tučekduel
11.10.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FK Jamajka 8:5Hanzlíkduel
7.kolo
odloženo z podnětu DFK JamajkaFC Incredibles :duel
14.10.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsReal Aussig14:4Macháčekduel
15.10.19úterý19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Barcelona UL 3:10Košťálduel
16.10.19středa19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Lokomotiv "B" 6:1Tučekduel
16.10.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC United of UL 7:3Lutkaduel
17.10.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFK Sambular UL "B" 4:9Lutkaduel
17.10.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FC Chmelaři UL 9:4Tučekduel
8.kolo
21.10.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Jamajka 8:4Faiglduel
22.10.19úterý17:30UT SNPFC Chmelaři ULFSC Tygříci "B" 3:5Pašekduel
23.10.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesRio Ústí n. Labem11:2Kalinaduel
23.10.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FT Forza UL "B" 1:6Novýduel
25.10.19pátek18:00UT MojžířReal AussigFC United of UL 3:0Faiglduel
25.10.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULOld School UL "B" 3:3Novýduel
25.10.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FK Albion Ústí10:6Faiglduel
9.kolo
28.10.19pondělí19:00KrupkaFC United of ULFC Lokomotiv "B" 7:2Hanzlíkduel
29.10.19úterý19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Incredibles 6:23Lutkaduel
29.10.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaReal Aussig11:3Lutkaduel
30.10.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Barcelona UL 3:6Novýduel
30.10.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC Chmelaři UL 3:3Macháčekduel
31.10.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemK Hornets 5:10Novýduel
31.10.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Sambular UL "B" 5:5Pašekduel
10.kolo
04.11.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Albion Ústí 7:5Macháčekduel
05.11.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaRio Ústí n. Labem 6:4Hanzlíkduel
06.11.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesOld School UL "B" 8:3Macháčekduel
08.11.19pátek18:00UT MojžířReal AussigFC Lokomotiv "B" 5:2Macháčekduel
08.11.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FSC Tygříci "B" 8:1Macháčekduel
08.11.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFT Forza UL "B" 2:9Hanzlíkduel
12.12.19čtvrtek20:00KrupkaFC United of ULFC Chmelaři UL :duel
11.kolo
11.11.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Incredibles 4:6Macháčekduel
12.11.19úterý19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFK Jamajka 8:5Sůraduel
13.11.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FC Chmelaři UL 8:2Tučekduel
13.11.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FK Sambular UL "B" 8:4Košťálduel
14.11.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"K Hornets 5:10Novýduel
14.11.19čtvrtek20:00KrupkaFC United of ULFC Barcelona UL13:2Hanzlíkduel
14.11.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemReal Aussig 6:10Faiglduel
12.kolo
18.11.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFSC Tygříci "B" 5:4Macháčekduel
19.11.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaOld School UL "B" 8:9Faiglduel
20.11.19středa20:00WHC KBFC IncrediblesFT Forza UL "B" 3:3Pašekduel
21.11.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFK Albion Ústí 4:6Novýduel
22.11.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC United of UL 7:4Lutkaduel
22.11.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFC Lokomotiv "B" 4:6Hanzlíkduel
22.11.19pátek18:00UT MojžířReal AussigFC Chmelaři UL 6:4Lutkaduel
13.kolo
25.11.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Jamajka 4:9Hanzlíkduel
26.11.19úterý17:30UT SNPFC Chmelaři ULFC Barcelona UL 6:9Faiglduel
26.11.19úterý19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíReal Aussig 7:3Macháčekduel
27.11.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"K Hornets 2:5Lutkaduel
27.11.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FK Sambular UL "B" 8:5Novýduel
28.11.19čtvrtek20:00KrupkaFC United of ULFC Incredibles 2:12Hanzlíkduel
28.11.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"Rio Ústí n. Labem 6:4Faiglduel

celkem záznamů: 91

generováno za 0.05 sekund