Dnes je pátek 10.07.2020  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 49

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2019/2020 3.třída
7.kolo
odloženo z podnětu DFK JamajkaFC Incredibles :duel
14.10.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsReal Aussig14:4Macháčekduel
15.10.19úterý19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Barcelona UL 3:10Košťál duel
16.10.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC United of UL 7:3Lutkaduel
16.10.19středa19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Lokomotiv "B" 6:1Tučekduel
17.10.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FC Chmelaři UL 9:4Tučekduel
17.10.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFK Sambular UL "B" 4:9Lutkaduel
8.kolo
21.10.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Jamajka 8:4Faiglduel
22.10.19úterý17:30UT SNPFC Chmelaři ULFSC Tygříci "B" 3:5Pašek duel
23.10.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesRio Ústí n. Labem12:2Kalinaduel
23.10.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FT Forza UL "B" 1:6Novýduel
25.10.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULOld School UL "B" 3:3Novýduel
25.10.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FK Albion Ústí10:6Faiglduel
25.10.19pátek18:00UT MojžířReal AussigFC United of UL 3:0Faiglduel
9.kolo
28.10.19pondělí19:00KrupkaFC United of ULFC Lokomotiv "B" 7:2Hanzlíkduel
29.10.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaReal Aussig11:3Lutkaduel
29.10.19úterý19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Incredibles 6:23Lutkaduel
30.10.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC Chmelaři UL 3:3Macháčekduel
30.10.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Barcelona UL 3:6Novýduel
31.10.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Sambular UL "B" 5:5Pašek duel
31.10.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemK Hornets 5:10Novýduel
10.kolo
04.11.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Albion Ústí 7:5Macháčekduel
05.11.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaRio Ústí n. Labem 6:4Hanzlíkduel
06.11.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesOld School UL "B" 8:3Macháčekduel
08.11.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FSC Tygříci "B" 8:1Macháčekduel
08.11.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFT Forza UL "B" 2:9Hanzlíkduel
08.11.19pátek18:00UT MojžířReal AussigFC Lokomotiv "B" 5:2Macháčekduel
12.12.19čtvrtek20:00KrupkaFC United of ULFC Chmelaři UL 5:5Faiglduel
11.kolo
11.11.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Incredibles 4:6Macháčekduel
12.11.19úterý19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFK Jamajka 8:5Sůraduel
13.11.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FC Chmelaři UL 8:2Tučekduel
13.11.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FK Sambular UL "B" 8:4Košťál duel
14.11.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"K Hornets 5:10Novýduel
14.11.19čtvrtek20:00KrupkaFC United of ULFC Barcelona UL13:2Hanzlíkduel
14.11.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemReal Aussig 6:10Faiglduel
12.kolo
18.11.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFSC Tygříci "B" 5:4Macháčekduel
19.11.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaOld School UL "B" 8:9Faiglduel
20.11.19středa20:00WHC KBFC IncrediblesFT Forza UL "B" 3:3Pašek duel
21.11.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFK Albion Ústí 4:6Novýduel
22.11.19pátek19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC United of UL 7:4Lutkaduel
22.11.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFC Lokomotiv "B" 4:6Hanzlíkduel
22.11.19pátek18:00UT MojžířReal AussigFC Chmelaři UL 6:4Lutkaduel
13.kolo
25.11.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Jamajka 4:9Hanzlíkduel
26.11.19úterý19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíReal Aussig 7:3Macháčekduel
26.11.19úterý17:30UT SNPFC Chmelaři ULFC Barcelona UL 6:9Faiglduel
27.11.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"K Hornets 2:5Lutkaduel
27.11.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FK Sambular UL "B" 8:5Novýduel
28.11.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"Rio Ústí n. Labem 6:4Faiglduel
28.11.19čtvrtek20:00KrupkaFC United of ULFC Incredibles 2:12Hanzlíkduel

celkem záznamů: 49

generováno za 0.04 sekund