Dnes je čtvrtek 05.12.2019  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 66

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2019/2020 2.třída
1.kolo
volný losBřezňáci UL :duel
02.09.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Atletico "UL" 5:7Hanzlíkduel
04.09.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"SOSOSO 9:6Hanzlíkduel
05.09.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Sokol UL "B"10:4Gajarskýduel
06.09.19pátek19:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceKMK Tornádo "B" 5:1Macháčekduel
11.09.19středa20:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Boca Juniors UL "B" 0:19Kalinaduel
2.kolo
odloženo z podnětu DHBřezňáci ULFC Atletico "UL" :duel
volný losFSC Tygříci "UL" :duel
10.09.19úterý19:00UT MojžířSOSOSOVikings Libouchec 3:7Macháčekduel
12.09.19čtvrtek20:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Hop Trop "UL" 6:1Lutkaduel
13.09.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Kozlos Ústí n.L.12:5Macháčekduel
28.10.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "B"PIERBURG Trmice 0:10Novýduel
3.kolo
Hop Trop "UL"volný los :duel
16.09.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Březňáci UL 2:14Lutkaduel
16.09.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Sokol UL "B" 3:7Hanzlíkduel
16.09.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"KMK Tornádo "B" 2:2Lutkaduel
19.09.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecBoca Juniors UL "B" 4:10Košťálduel
20.09.19pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceSOSOSO 3:9Kamínekduel
4.kolo
volný losVikings Libouchec :duel
23.09.19pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULKMK Tornádo "B"10:3Kalinaduel
23.09.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Hop Trop "UL" 2:3Novýduel
23.09.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "B"FC Atletico "UL" 1:3Macháčekduel
25.09.19středa19:00UT MojžířSOSOSOKozlos Ústí n.L. 8:0Tučekduel
26.09.19čtvrtek20:00KrupkaBoca Juniors UL "B"PIERBURG Trmice 9:3Hanzlíkduel
5.kolo
PIERBURG Trmicevolný los :duel
30.09.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Boca Juniors UL "B" 4:8Novýduel
30.09.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"SOSOSO 3:12Macháčekduel
02.10.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Březňáci UL 4:10Macháčekduel
03.10.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFSC Tygříci "UL"18:3Macháčekduel
04.10.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FC Sokol UL "B" 3:5Lutkaduel
6.kolo
volný losKozlos Ústí n.L. :duel
07.10.19pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULFC Sokol UL "B"11:2Macháčekduel
09.10.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Vikings Libouchec 6:10Kamínekduel
09.10.19středa19:00UT MojžířSOSOSOKMK Tornádo "B"12:1Macháčekduel
10.10.19čtvrtek18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"PIERBURG Trmice 7:7Tučekduel
10.10.19čtvrtek20:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FC Atletico "UL"12:5Macháčekduel
7.kolo
odloženo z podnětu HPIERBURG TrmiceHop Trop "UL" :duel
FC Atletico "UL"volný los :duel
14.10.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" 3:2Kalinaduel
14.10.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "B"SOSOSO 1:9Košťálduel
17.10.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecBřezňáci UL10:7Novýduel
08.11.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Boca Juniors UL "B" 5:4Novýduel
8.kolo
volný losKMK Tornádo "B" :duel
21.10.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Atletico "UL" 4:3Řízekduel
21.10.19pondělí21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FC Sokol UL "B" 4:3Hanzlíkduel
21.10.19pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULSOSOSO 7:4Tučekduel
23.10.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Kozlos Ústí n.L. 5:4Macháčekduel
24.10.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecPIERBURG Trmice10:8Macháčekduel
9.kolo
FC Sokol UL "B"volný los :duel
odloženo z podnětu HPIERBURG TrmiceBřezňáci UL :duel
28.10.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Vikings Libouchec 5:10Macháčekduel
28.10.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"Hop Trop "UL" 9:3Košťálduel
30.10.19středa19:00UT MojžířSOSOSOBoca Juniors UL "B" 3:8Pašekduel
01.11.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FSC Tygříci "UL" 6:7Novýduel
10.kolo
volný losSOSOSO :duel
04.11.19pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULBoca Juniors UL "B" 5:9Kalinaduel
04.11.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Sokol UL "B" 6:1Novýduel
06.11.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"KMK Tornádo "B" 7:6Pašekduel
07.11.19čtvrtek18:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceKozlos Ústí n.L. 6:5Lutkaduel
07.11.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Atletico "UL"10:8Hanzlíkduel
11.kolo
Boca Juniors UL "B"volný los :duel
11.11.19pondělí18:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Březňáci UL 3:10Novýduel
11.11.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "B"Hop Trop "UL" 5:2Lutkaduel
13.11.19středa19:00UT MojžířSOSOSOFSC Tygříci "UL" 6:2Hanzlíkduel
15.11.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Vikings Libouchec 3:13Hanzlíkduel
18.11.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"PIERBURG Trmice 6:4Macháčekduel

celkem záznamů: 66

generováno za 0.02 sekund