Dnes je neděle 25.07.2021  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 36

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2019/2020 2.třída
6.kolo
volný losKozlos Ústí n.L. :
07.10.19pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULFC Sokol UL "B"11:2Macháček
09.10.19středa19:00UT MojžířSOSOSOKMK Tornádo "B"12:1Macháček
09.10.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Vikings Libouchec 6:10Kamínek
10.10.19čtvrtek18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"PIERBURG Trmice 7:7Tuček
10.10.19čtvrtek20:00KrupkaBoca Juniors Kr."B"FC Atletico "UL"12:5Macháček
7.kolo
FC Atletico "UL"volný los :
odloženo z podnětu HPIERBURG TrmiceHop Trop "UL" :
14.10.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "B"SOSOSO 1:9Košťál
14.10.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" 3:2Kalina
17.10.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecBřezňáci UL10:7Nový
08.11.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Boca Juniors Kr."B" 5:4Nový
8.kolo
volný losKMK Tornádo "B" :
21.10.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Atletico "UL" 4:3Řízek
21.10.19pondělí21:00KrupkaBoca Juniors Kr."B"FC Sokol UL "B" 4:3Hanzlík
21.10.19pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULSOSOSO 7:4Tuček
23.10.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Kozlos Ústí n.L. 5:4Macháček
24.10.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecPIERBURG Trmice10:8Macháček
9.kolo
FC Sokol UL "B"volný los :
28.10.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Vikings Libouchec 5:10Macháček
28.10.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"Hop Trop "UL" 8:3Košťál
30.10.19středa19:00UT MojžířSOSOSOBoca Juniors Kr."B" 3:8Pašek
01.11.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FSC Tygříci "UL" 6:7Nový
19.12.19čtvrtek18:00hala UJEPPIERBURG TrmiceBřezňáci UL 3:5Lutka
10.kolo
volný losSOSOSO :
04.11.19pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULBoca Juniors Kr."B" 5:9Kalina
04.11.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Sokol UL "B" 6:1Nový
06.11.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"KMK Tornádo "B" 7:6Pašek
07.11.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Atletico "UL"10:8Hanzlík
07.11.19čtvrtek18:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceKozlos Ústí n.L. 6:5Lutka
11.kolo
Boca Juniors Kr."B"volný los :
11.11.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "B"Hop Trop "UL" 5:2Lutka
11.11.19pondělí18:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Březňáci UL 3:10Nový
13.11.19středa19:00UT MojžířSOSOSOFSC Tygříci "UL" 6:2Hanzlík
15.11.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Vikings Libouchec 3:13Hanzlík
18.11.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"PIERBURG Trmice 6:4Macháček

celkem záznamů: 36

generováno za 0.04 sekund