Dnes je středa 08.07.2020  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 36

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2019/2020 2.třída
6.kolo
volný losKozlos Ústí n.L. :duel
07.10.19pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULFC Sokol UL "B"11:2Macháčekduel
09.10.19středa19:00UT MojžířSOSOSOKMK Tornádo "B"12:1Macháčekduel
09.10.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Vikings Libouchec 6:10Kamínekduel
10.10.19čtvrtek18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"PIERBURG Trmice 7:7Tučekduel
10.10.19čtvrtek20:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FC Atletico "UL"12:5Macháčekduel
7.kolo
FC Atletico "UL"volný los :duel
odloženo z podnětu HPIERBURG TrmiceHop Trop "UL" :duel
14.10.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "B"SOSOSO 1:9Košťál duel
14.10.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" 3:2Kalinaduel
17.10.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecBřezňáci UL10:7Novýduel
08.11.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Boca Juniors UL "B" 5:4Novýduel
8.kolo
volný losKMK Tornádo "B" :duel
21.10.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Atletico "UL" 4:3Řízekduel
21.10.19pondělí21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FC Sokol UL "B" 4:3Hanzlíkduel
21.10.19pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULSOSOSO 7:4Tučekduel
23.10.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Kozlos Ústí n.L. 5:4Macháčekduel
24.10.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecPIERBURG Trmice10:8Macháčekduel
9.kolo
FC Sokol UL "B"volný los :duel
28.10.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Vikings Libouchec 5:10Macháčekduel
28.10.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"Hop Trop "UL" 8:3Košťál duel
30.10.19středa19:00UT MojžířSOSOSOBoca Juniors UL "B" 3:8Pašek duel
01.11.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FSC Tygříci "UL" 6:7Novýduel
19.12.19čtvrtek18:00hala UJEPPIERBURG TrmiceBřezňáci UL 3:5Lutkaduel
10.kolo
volný losSOSOSO :duel
04.11.19pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULBoca Juniors UL "B" 5:9Kalinaduel
04.11.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Sokol UL "B" 6:1Novýduel
06.11.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"KMK Tornádo "B" 7:6Pašek duel
07.11.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Atletico "UL"10:8Hanzlíkduel
07.11.19čtvrtek18:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceKozlos Ústí n.L. 6:5Lutkaduel
11.kolo
Boca Juniors UL "B"volný los :duel
11.11.19pondělí20:00WHC KBFC Sokol UL "B"Hop Trop "UL" 5:2Lutkaduel
11.11.19pondělí18:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Březňáci UL 3:10Novýduel
13.11.19středa19:00UT MojžířSOSOSOFSC Tygříci "UL" 6:2Hanzlíkduel
15.11.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Vikings Libouchec 3:13Hanzlíkduel
18.11.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"PIERBURG Trmice 6:4Macháčekduel

celkem záznamů: 36

generováno za 0.01 sekund