Dnes je čtvrtek 05.12.2019  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 66

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2019/2020 1.třída
1.kolo
odloženo z podnětu HTJ Bouráci Ústí n.L.Klimax Bar "B" :duel
SC Dragons ULvolný los :duel
04.09.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Rapid UL "D" 3:0Tuček
Gajarský
duel
05.09.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"FK Všebořice17:0Sůra
Hanzlík
duel
06.09.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Samba UL13:9Hanzlík
Kamínek
duel
06.09.19pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FC NY Tiradores "B"13:3Macháček
Kamínek
duel
2.kolo
volný los1. FC Kostelníci "UL" :duel
odloženo z podnětu HFC Rapid UL "D"SC Dragons UL :duel
10.09.19úterý19:00UT SNPFK VšebořiceKlimax Bar "B" 0:14Hanzlík
Barták
duel
12.09.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"KMK Tornádo "UL"13:1Košťál
Sůra
duel
12.09.19čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"TJ Bouráci Ústí n.L. 7:7Kamínek
Hanzlík
duel
13.09.19pátek19:00UT SeverkaSamba ULFT Forza "UL" 5:9Macháček
Hanzlík
duel
3.kolo
TJ Bouráci Ústí n.L.volný los :duel
18.09.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Old School "UL" 3:2Nový
Košťál
duel
19.09.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULSamba UL 7:8Lutka
Nový
duel
20.09.19pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FC Rapid UL "D" 4:3Kamínek
Nový
duel
20.09.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "B"FC NY Tiradores "B" 5:3Faigl
Rouče
duel
20.09.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FK Všebořice19:1Košťál
Kamínek
duel
4.kolo
volný losKlimax Bar "B" :duel
24.09.19úterý19:00UT SNPFK VšebořiceFC NY Tiradores "B" 1:5Sůra
Kalina
duel
25.09.19středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"TJ Bouráci Ústí n.L. 3:7Tuček
Lutka
duel
26.09.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"SC Dragons UL 4:3Lutka
Faigl
duel
27.09.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FT Forza "UL" 2:10Košťál
Nový
duel
27.09.19pátek19:00UT SeverkaSamba UL1. FC Kostelníci "UL" 5:5Nový
Košťál
duel
5.kolo
FC NY Tiradores "B"volný los :duel
kontumaceFT Forza "UL"FK Všebořice 5:0Nový
Gajarský
duel
30.09.19pondělí18:00KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.Samba UL 9:6Hanzlík
Kamínek
duel
02.10.19středa20:15UT SNPKlimax Bar "B"FC Rapid UL "D" 9:1Řízek
Nový
duel
03.10.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULKMK Tornádo "UL" 7:8Lutka
Sůra
duel
04.10.19pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Old School "UL" 4:8Lutka
Macháček
duel
6.kolo
FK Všebořicevolný los :duel
09.10.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"SC Dragons UL 4:2Tuček
Pašek
duel
09.10.19středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"FC NY Tiradores "B" 3:4Pašek
Tuček
duel
10.10.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"TJ Bouráci Ústí n.L.11:2Nový
Lutka
duel
11.10.19pátek19:00UT SeverkaSamba ULKlimax Bar "B"14:5Macháček
Lutka
duel
11.10.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"1. FC Kostelníci "UL" 7:5Lutka
Macháček
duel
7.kolo
volný losFC Rapid UL "D" :duel
14.10.19pondělí18:00KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.KMK Tornádo "UL"10:4Gajarský
Hanzlík
duel
18.10.19pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FT Forza "UL" 3:5Lutka
Rouče
duel
18.10.19pátek20:30UT SNPKlimax Bar "B"Old School "UL" 3:8Nový
Kalina
duel
18.10.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "B"Samba UL 2:7Hanzlík
Faigl
duel
21.11.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFK Všebořice 4:1Faigl
Sůra
duel
8.kolo
Samba ULvolný los :duel
odloženo z podnětu DSC Dragons UL1. FC Kostelníci "UL" :duel
22.10.19úterý19:00UT SNPFK VšebořiceFC Rapid UL "D" 3:6Hanzlík
Pašek
duel
23.10.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"TJ Bouráci Ústí n.L. 1:4Pašek
Košťál
duel
24.10.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"FC NY Tiradores "B"12:6Nový
Sůra
duel
25.10.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Klimax Bar "B" 8:0Barták
Hanzlík
duel
9.kolo
odloženo z podnětu DFC Rapid UL "D"Samba UL :duel
odloženo z podnětu HTJ Bouráci Ústí n.L.SC Dragons UL :duel
volný losOld School "UL" :duel
01.11.19pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FK Všebořice14:7Faigl
laik
duel
01.11.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "B"KMK Tornádo "UL"15:3Tuček
Rouče
duel
22.11.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "B"FT Forza "UL" 3:3Nový
Řízek
duel
10.kolo
KMK Tornádo "UL"volný los :duel
05.11.19úterý19:00UT SNPFK VšebořiceSamba UL 2:5Tuček
Macháček
duel
06.11.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC NY Tiradores "B" 5:4Faigl
Hanzlík
duel
07.11.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"FC Rapid UL "D" 6:3Tuček
Nový
duel
08.11.19pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"TJ Bouráci Ústí n.L. 7:2Sůra
Barták
duel
05.12.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULKlimax Bar "B" :Lutka
Macháček
duel
11.kolo
volný losFT Forza "UL" :duel
11.11.19pondělí21:00KrupkaTJ Bouráci Ústí n.L.FK Všebořice 8:1Tuček
Hanzlík
duel
13.11.19středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"KMK Tornádo "UL" 4:3Košťál
Hanzlík
duel
15.11.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "B"SC Dragons UL 8:3Hanzlík
Gajarský
duel
15.11.19pátek19:00UT SeverkaSamba ULOld School "UL" 4:12Hanzlík
Gajarský
duel
15.11.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "B"1. FC Kostelníci "UL" 9:5Faigl
laik
duel

celkem záznamů: 66

generováno za 0.02 sekund