Dnes je neděle 25.08.2019  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 66

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2019/2020 1.třída
1.kolo
04.09.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Rapid UL "D" :duel
05.09.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"FK Všebořice :duel
05.09.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULLesná Pes UL :duel
06.09.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Samba UL :duel
06.09.19pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FC NY Tiradores "B" :duel
18.11.19pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"Klimax Bar "B" :duel
2.kolo
FC Rapid UL "D"SC Dragons UL :duel
Lesná Pes UL1. FC Kostelníci "UL" :duel
FK VšebořiceKlimax Bar "B" :duel
12.09.19čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Svarog Teplice "C" :duel
12.09.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"KMK Tornádo "UL" :duel
13.09.19pátek19:00UT SeverkaSamba ULFT Forza "UL" :duel
3.kolo
16.09.19pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"Lesná Pes UL :duel
18.09.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Old School "UL" :duel
19.09.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULSamba UL :duel
20.09.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "B"FC NY Tiradores "B" :duel
20.09.19pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FC Rapid UL "D" :duel
20.09.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FK Všebořice :duel
4.kolo
FK VšebořiceFC NY Tiradores "B" :duel
FC Rapid UL "D"Svarog Teplice "C" :duel
Lesná Pes ULKlimax Bar "B" :duel
26.09.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"SC Dragons UL :duel
27.09.19pátek19:00UT SeverkaSamba UL1. FC Kostelníci "UL" :duel
27.09.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FT Forza "UL" :duel
5.kolo
30.09.19pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"Samba UL :duel
02.10.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FK Všebořice :duel
03.10.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULKMK Tornádo "UL" :duel
04.10.19pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Old School "UL" :duel
04.10.19pátek17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Lesná Pes UL :duel
04.10.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "B"FC Rapid UL "D" :duel
6.kolo
FK VšebořiceLesná Pes UL :duel
FC Rapid UL "D"FC NY Tiradores "B" :duel
09.10.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"SC Dragons UL :duel
10.10.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"Svarog Teplice "C" :duel
11.10.19pátek19:00UT SeverkaSamba ULKlimax Bar "B" :duel
11.10.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"1. FC Kostelníci "UL" :duel
7.kolo
Lesná Pes ULFC Rapid UL "D" :duel
14.10.19pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"KMK Tornádo "UL" :duel
17.10.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFK Všebořice :duel
18.10.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "B"Old School "UL" :duel
18.10.19pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FT Forza "UL" :duel
18.10.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "B"Samba UL :duel
8.kolo
FK VšebořiceFC Rapid UL "D" :duel
23.10.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Svarog Teplice "C" :duel
24.10.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"FC NY Tiradores "B" :duel
24.10.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons UL1. FC Kostelníci "UL" :duel
25.10.19pátek19:00UT SeverkaSamba ULLesná Pes UL :duel
25.10.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Klimax Bar "B" :duel
9.kolo
Lesná Pes ULOld School "UL" :duel
FC Rapid UL "D"Samba UL :duel
28.10.19pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"SC Dragons UL :duel
01.11.19pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FK Všebořice :duel
01.11.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "B"FT Forza "UL" :duel
01.11.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "B"KMK Tornádo "UL" :duel
10.kolo
FK VšebořiceSamba UL :duel
06.11.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC NY Tiradores "B" :duel
07.11.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULKlimax Bar "B" :duel
07.11.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"FC Rapid UL "D" :duel
08.11.19pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Svarog Teplice "C" :duel
08.11.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Lesná Pes UL :duel
11.kolo
Lesná Pes ULFT Forza "UL" :duel
FC Rapid UL "D"KMK Tornádo "UL" :duel
11.11.19pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"FK Všebořice :duel
15.11.19pátek19:00UT SeverkaSamba ULOld School "UL" :duel
15.11.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "B"SC Dragons UL :duel
15.11.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "B"1. FC Kostelníci "UL" :duel

celkem záznamů: 66

generováno za 0.05 sekund