Dnes je pondělí 10.12.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 66

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2018/2019 Okresní přebor
1.kolo
odloženo z podnětu DMorgan Commando TPFC Rapid UL "C" :duel
03.09.18pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.Bar Alex12:6Nový
Macháček
duel
03.09.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"FC Lokomotiv "UL" 4:12Macháček
Nový
duel
05.09.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Libouchec10:4Hanzlík
Heřman
duel
07.09.18pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"SC Dragons UL 3:2Macháček
Rouče
duel
27.02.19středa19:45hala UJEPUSK Slávie ULFC Kolbenschmidt cz :duel
2.kolo
10.09.18pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.FC NY Tiradores "UL"10:2Košťál
Faigl
duel
12.09.18středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Sokol UL "A" 1:2Tuček
Macháček
duel
13.09.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Kolbenschmidt cz 6:6Nový
Tuček
duel
13.09.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"USK Slávie UL 0:10Tuček
Nový
duel
13.09.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULKlimax Bar "UL" 4:7Lutka
Nauš
duel
15.10.18pondělí18:00LibouchecFC LibouchecMorgan Commando TP10:5Hanzlík
Barták
duel
3.kolo
odloženo z podnětu HKlimax Bar "UL"Oranjes Ústí n. L. :duel
17.09.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"FC Libouchec 3:4Košťál
Kalina
duel
19.09.18středa20:00SetuzaUSK Slávie ULFC Rapid UL "C" 5:3Tuček
Heřman
duel
20.09.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Lokomotiv "UL" 6:2Mollinger
Nauš
duel
21.09.18pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"Bar Alex 5:1Nový
Heřman
duel
15.11.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULMorgan Commando TP 5:3Hanzlík
Šmid
duel
4.kolo
odloženo z podnětu DFC Rapid UL "C"FC Kolbenschmidt cz :duel
24.09.18pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.Morgan Commando TP 8:8Lutka
Sůra
duel
26.09.18středa18:00LibouchecFC LibouchecUSK Slávie UL 9:6Hanzlík
Kalina
duel
27.09.18čtvrtek19:00UT SNPBar AlexFC Lokomotiv "UL" 6:5Gajarský
Hanzlík
duel
27.09.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFC Sokol UL "A" 2:7Kamínek
Kalina
duel
28.09.18pátek17:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"Klimax Bar "UL" 4:1Hanzlík
Faigl
duel
5.kolo
odloženo z podnětu HKlimax Bar "UL"Bar Alex :duel
01.10.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"Oranjes Ústí n. L. 3:3Faigl
Košťál
duel
04.10.18čtvrtek19:30KrupkaMorgan Commando TPFC NY Tiradores "UL" 3:1Macháček
Hanzlík
duel
18.10.18čtvrtek19:00UT SNPFC Lokomotiv "UL"FC Rapid UL "C"15:1Mollinger
Faigl
duel
21.11.18středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Kolbenschmidt cz 4:10Hanzlík
Kalina
duel
29.11.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULUSK Slávie UL 4:6Košťál
Rouče
duel
6.kolo
08.10.18pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.USK Slávie UL 7:5Lutka
Faigl
duel
10.10.18středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Lokomotiv "UL" 8:9Hanzlík
Kalina
duel
11.10.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Rapid UL "C" 9:1Faigl
Rouče
duel
11.10.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFC Kolbenschmidt cz 4:6Košťál
Kalina
duel
12.10.18pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Sokol UL "A" 0:3Kamínek
Tuček
duel
12.10.18pátek18:00UT SNPKlimax Bar "UL"Morgan Commando TP 9:4Lutka
Nový
duel
7.kolo
odloženo z podnětu HFC Lokomotiv "UL"SC Dragons UL :duel
odloženo z podnětu HFC Rapid UL "C"FC Libouchec :duel
15.10.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"Klimax Bar "UL" 9:3Lutka
Gajarský
duel
18.10.18čtvrtek19:30KrupkaMorgan Commando TPBar Alex 2:9Hanzlík
Lutka
duel
18.10.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czOranjes Ústí n. L.11:1Košťál
Nauš
duel
15.03.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"USK Slávie UL :duel
8.kolo
odloženo z podnětu DKlimax Bar "UL"USK Slávie UL :duel
22.10.18pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.FC Lokomotiv "UL"11:3Sůra
Barták
duel
25.10.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Libouchec 5:3Macháček
Rouče
duel
25.10.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFC Rapid UL "C" 5:1Kamínek
Barták
duel
25.10.18čtvrtek19:30KrupkaMorgan Commando TPFC Sokol UL "A" 5:6Lutka
Kalina
duel
26.10.18pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Kolbenschmidt cz 2:3Hanzlík
Tuček
duel
9.kolo
29.10.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"Bar Alex 4:5Hanzlík
Barták
duel
29.10.18pondělí20:00WHC KBFC Lokomotiv "UL"FC NY Tiradores "UL" 3:3Lutka
Kamínek
duel
31.10.18středa20:00KrupkaMorgan Commando TPUSK Slávie UL 4:4Lutka
Macháček
duel
31.10.18středa18:00LibouchecFC LibouchecSC Dragons UL10:2Mollinger
Šmid
duel
01.11.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czKlimax Bar "UL" 4:4Faigl
Kalina
duel
01.11.18čtvrtek19:00SetuzaFC Rapid UL "C"Oranjes Ústí n. L. 1:12Tuček
Barták
duel
10.kolo
05.11.18pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.FC Libouchec14:2Tuček
Šmid
duel
05.11.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"USK Slávie UL 5:6Šmid
Tuček
duel
08.11.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexSC Dragons UL 7:3Hanzlík
laik
duel
08.11.18čtvrtek19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Lokomotiv "UL" 3:1Faigl
Kalina
duel
08.11.18čtvrtek20:00KrupkaMorgan Commando TPFC Kolbenschmidt cz 2:8Macháček
laik
duel
19.12.18středa21:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Rapid UL "C" :duel
11.kolo
12.11.18pondělí20:00WHC KBFC Lokomotiv "UL"Morgan Commando TP 8:8Hanzlík
Šmid
duel
12.11.18pondělí20:00SetuzaFC Rapid UL "C"Klimax Bar "UL" 4:8Tuček
Mollinger
duel
13.11.18úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Sokol UL "A" 2:3Košťál
Barták
duel
14.11.18středa18:00LibouchecFC LibouchecFC NY Tiradores "UL" 4:5Šmid
Pašek
duel
22.11.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULOranjes Ústí n. L. 3:5Kamínek
Tuček
duel
06.03.19středa19:45hala UJEPUSK Slávie ULBar Alex :duel

celkem záznamů: 66

generováno za 0.16 sekund