Dnes je úterý 21.05.2019  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 66

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2018/2019 Okresní přebor
12.kolo
odloženo z podnětu DFC Rapid UL "C"Morgan Commando TP :duel
01.04.19pondělí20:00WHC KBFC Lokomotiv "UL"FC Sokol UL "A" 5:5Šmid
Faigl
duel
03.04.19středa18:00LibouchecFC LibouchecKlimax Bar "UL" 4:7Řízek
Rouče
duel
04.04.19čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexOranjes Ústí n. L. 4:4Barták
Košťál
duel
04.04.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFC NY Tiradores "UL" 0:6Macháček
Faigl
duel
04.04.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czUSK Slávie UL 8:5Košťál
Barták
duel
13.kolo
odloženo z podnětu HKlimax Bar "UL"SC Dragons UL :duel
08.04.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"FC Rapid UL "C" 3:4Kresta
Lutka
duel
11.04.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czBar Alex13:0Nový
Košťál
duel
12.04.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"Oranjes Ústí n. L. 4:3Tuček
Macháček
duel
01.05.19středa19:00UT SeverkaUSK Slávie ULFC Lokomotiv "UL" 5:2Macháček
Kalina
duel
13.05.19pondělí19:00KrupkaMorgan Commando TPFC Libouchec 5:1Hanzlík
laik
duel
14.kolo
odloženo z podnětu HFC Rapid UL "C"USK Slávie UL :duel
15.04.19pondělí21:00WHC KBOranjes Ústí n. L.Klimax Bar "UL" 4:7Macháček
Kresta
duel
15.04.19pondělí20:00WHC KBFC Lokomotiv "UL"FC Kolbenschmidt cz 5:6Kresta
Macháček
duel
16.04.19úterý20:00KrupkaMorgan Commando TPSC Dragons UL 3:5Hanzlík
Nový
duel
17.04.19středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Sokol UL "A" 7:8Faigl
Hanzlík
duel
18.04.19čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC NY Tiradores "UL" 2:7Lutka
Faigl
duel
15.kolo
22.04.19pondělí20:00kontumaceFC Lokomotiv "UL"Bar Alex 5:0Faigl
Řízek
duel
22.04.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"SC Dragons UL 2:1Košťál
Faigl
duel
25.04.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Rapid UL "C" 4:4Lutka
Hanzlík
duel
26.04.19pátek20:30UT SNPKlimax Bar "UL"FC NY Tiradores "UL" 2:3Tuček
Nový
duel
15.05.19středa21:00KrupkaMorgan Commando TPOranjes Ústí n. L. 9:6Hanzlík
laik
duel
11.06.19úterý19:00UT KameňákUSK Slávie ULFC Libouchec :duel
16.kolo
odloženo z podnětu HFC NY Tiradores "UL"Morgan Commando TP :duel
nezpůsobilá HPUSK Slávie ULSC Dragons UL :duel
odloženo z podnětu HFC Kolbenschmidt czFC Libouchec :duel
29.04.19pondělí20:00WHC KBOranjes Ústí n. L.FC Sokol UL "A" 1:11Faigl
Macháček
duel
02.05.19čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexKlimax Bar "UL" 4:6Hanzlík
Lutka
duel
02.05.19čtvrtek21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Lokomotiv "UL" 5:2Tuček
Nový
duel
17.kolo
06.05.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"FC NY Tiradores "UL" 4:4Macháček
Řízek
duel
06.05.19pondělí19:00UT KameňákUSK Slávie ULOranjes Ústí n. L. 5:3Mollinger
laik
duel
09.05.19čtvrtek20:30WHC KBFC Rapid UL "C"Bar Alex 8:5Macháček
Kalina
duel
09.05.19čtvrtek19:30KrupkaMorgan Commando TPKlimax Bar "UL" 2:6Mollinger
Hanzlík
duel
17.05.19pátek18:00SH GymplFC Kolbenschmidt czSC Dragons UL 7:2Hanzlík
Rouče
duel
29.05.19středa18:00LibouchecFC Lokomotiv "UL"FC Libouchec :duel
18.kolo
odloženo z podnětu HBar AlexMorgan Commando TP :duel
odloženo z podnětu DKlimax Bar "UL"FC Sokol UL "A" :duel
13.05.19pondělí19:00UT KameňákUSK Slávie ULFC NY Tiradores "UL" 2:2Košťál
laik
duel
13.05.19pondělí20:00WHC KBOranjes Ústí n. L.FC Kolbenschmidt cz 1:7Tuček
laik
duel
16.05.19čtvrtek21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Libouchec 7:0Sůra
Macháček
duel
16.05.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFC Lokomotiv "UL" 4:10Macháček
Sůra
duel
19.kolo
20.05.19pondělí20:00WHC KBFC Lokomotiv "UL"Oranjes Ústí n. L. 3:4Lutka
Řízek
duel
20.05.19pondělí19:30SH GymplFC Sokol UL "A"Morgan Commando TP 7:8Kresta
Nový
duel
22.05.19středa18:00LibouchecFC LibouchecBar Alex :Hanzlík
Kresta
duel
23.05.19čtvrtek20:30WHC KBFC Rapid UL "C"SC Dragons UL :Macháček
Rouče
duel
23.05.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC NY Tiradores "UL" :Košťál
Nauš
duel
28.05.19úterý19:00UT KameňákUSK Slávie ULKlimax Bar "UL" :duel
20.kolo
27.05.19pondělí20:00WHC KBOranjes Ústí n. L.FC Rapid UL "C" :duel
27.05.19pondělí19:00UT KameňákUSK Slávie ULMorgan Commando TP :duel
30.05.19čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Sokol UL "A" :duel
30.05.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFC Libouchec :duel
31.05.19pátek19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Kolbenschmidt cz :duel
31.05.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Lokomotiv "UL" :duel
21.kolo
03.06.19pondělí20:00WHC KBFC Lokomotiv "UL"Klimax Bar "UL" :duel
03.06.19pondělí19:00UT KameňákUSK Slávie ULFC Sokol UL "A" :duel
05.06.19středa18:00LibouchecFC LibouchecOranjes Ústí n. L. :duel
06.06.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULBar Alex :duel
06.06.19čtvrtek20:30WHC KBFC Rapid UL "C"FC NY Tiradores "UL" :duel
07.06.19pátek19:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czMorgan Commando TP :duel
22.kolo
Morgan Commando TPFC Lokomotiv "UL" :duel
10.06.19pondělí19:30SH GymplFC Sokol UL "A"FC Kolbenschmidt cz :duel
10.06.19pondělí20:00WHC KBOranjes Ústí n. L.SC Dragons UL :duel
13.06.19čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexUSK Slávie UL :duel
14.06.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Rapid UL "C" :duel
14.06.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Libouchec :duel

celkem záznamů: 66

generováno za 0.01 sekund