Dnes je pondělí 21.10.2019  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 66

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2018/2019 Okresní přebor
12.kolo
kontumaceFC Rapid UL "C"Morgan Commando TP 0:5
01.04.19pondělí20:00WHC KBFC Lokomotiv "UL"FC Sokol UL "A" 5:5Šmid
Faigl
03.04.19středa18:00LibouchecFC LibouchecKlimax Bar "UL" 4:7Řízek
Rouče
04.04.19čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexOranjes Ústí n. L. 4:4Barták
Košťál
04.04.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFC NY Tiradores "UL" 0:6Macháček
Faigl
04.04.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czUSK Slávie UL 8:5Košťál
Barták
13.kolo
08.04.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"FC Rapid UL "C" 3:4Kresta
Lutka
11.04.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czBar Alex13:0Nový
Košťál
12.04.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"Oranjes Ústí n. L. 4:3Tuček
Macháček
01.05.19středa19:00UT SeverkaUSK Slávie ULFC Lokomotiv "UL" 5:2Macháček
Kalina
13.05.19pondělí19:00KrupkaMorgan Commando TPFC Libouchec 5:1Hanzlík
laik
04.06.19úterý19:00UT SNPKlimax Bar "UL"SC Dragons UL 7:4Hanzlík
Rouče
14.kolo
15.04.19pondělí21:00WHC KBOranjes Ústí n. L.Klimax Bar "UL" 4:7Macháček
Kresta
15.04.19pondělí20:00WHC KBFC Lokomotiv "UL"FC Kolbenschmidt cz 5:6Kresta
Macháček
16.04.19úterý20:00KrupkaMorgan Commando TPSC Dragons UL 3:5Hanzlík
Nový
17.04.19středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Sokol UL "A" 7:8Faigl
Hanzlík
18.04.19čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC NY Tiradores "UL" 2:7Lutka
Faigl
18.06.19úterý20:00WHC KBFC Rapid UL "C"USK Slávie UL 3:2Macháček
Řízek
15.kolo
22.04.19pondělí20:00kontumaceFC Lokomotiv "UL"Bar Alex 5:0Faigl
Řízek
22.04.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"SC Dragons UL 2:1Košťál
Faigl
25.04.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Rapid UL "C" 4:4Lutka
Hanzlík
26.04.19pátek20:30UT SNPKlimax Bar "UL"FC NY Tiradores "UL" 2:3Tuček
Nový
15.05.19středa21:00KrupkaMorgan Commando TPOranjes Ústí n. L. 9:6Hanzlík
laik
11.06.19úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULFC Libouchec 4:8Tuček
16.kolo
29.04.19pondělí20:00WHC KBOranjes Ústí n. L.FC Sokol UL "A" 1:11Faigl
Macháček
02.05.19čtvrtek21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Lokomotiv "UL" 5:2Tuček
Nový
02.05.19čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexKlimax Bar "UL" 4:6Hanzlík
Lutka
21.05.19úterý18:00LibouchecFC Kolbenschmidt czFC Libouchec 9:2Hanzlík
Kalina
12.06.19středa18:30hala UJEPUSK Slávie ULSC Dragons UL 4:3Lutka
Rouče
19.06.19středa21:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"Morgan Commando TP 3:0Lutka
laik
17.kolo
06.05.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"FC NY Tiradores "UL" 4:4Macháček
Řízek
06.05.19pondělí19:00UT KameňákUSK Slávie ULOranjes Ústí n. L. 5:3Mollinger
laik
09.05.19čtvrtek20:30WHC KBFC Rapid UL "C"Bar Alex 8:5Macháček
Kalina
09.05.19čtvrtek19:30KrupkaMorgan Commando TPKlimax Bar "UL" 2:6Mollinger
Hanzlík
17.05.19pátek18:00SH GymplFC Kolbenschmidt czSC Dragons UL 7:2Hanzlík
Rouče
29.05.19středa18:00LibouchecFC Lokomotiv "UL"FC Libouchec 6:7Košťál
Hanzlík
18.kolo
13.05.19pondělí19:00UT KameňákUSK Slávie ULFC NY Tiradores "UL" 2:2Košťál
laik
13.05.19pondělí20:00WHC KBOranjes Ústí n. L.FC Kolbenschmidt cz 1:7Tuček
laik
16.05.19čtvrtek21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Libouchec 7:0Sůra
Macháček
16.05.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFC Lokomotiv "UL" 4:10Macháček
Sůra
20.05.19pondělí21:00KrupkaBar AlexMorgan Commando TP 3:3Gajarský
laik
11.06.19úterý20:15UT SNPKlimax Bar "UL"FC Sokol UL "A"11:6Kamínek
Rouče
19.kolo
20.05.19pondělí20:00WHC KBFC Lokomotiv "UL"Oranjes Ústí n. L. 3:4Lutka
Řízek
20.05.19pondělí19:30SH GymplFC Sokol UL "A"Morgan Commando TP 7:8Kresta
Nový
23.05.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC NY Tiradores "UL" 6:5Košťál
Nauš
28.05.19úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULKlimax Bar "UL" 0:3Tuček
Hanzlík
12.06.19středa18:00LibouchecFC LibouchecBar Alex16:4Hanzlík
laik
19.06.19středa18:30hala UJEPFC Rapid UL "C"SC Dragons UL 4:1Hanzlík
Macháček
20.kolo
27.05.19pondělí20:00WHC KBOranjes Ústí n. L.FC Rapid UL "C" 0:2Lutka
Sůra
27.05.19pondělí19:00UT KameňákUSK Slávie ULMorgan Commando TP 9:3Lutka
Sůra
30.05.19čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Sokol UL "A" 8:2Tuček
Rouče
30.05.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFC Libouchec 3:3Kamínek
31.05.19pátek19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Kolbenschmidt cz 6:1Hanzlík
laik
31.05.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Lokomotiv "UL" 6:3Hanzlík
Rouče
21.kolo
03.06.19pondělí20:10WHC KBFC Lokomotiv "UL"Klimax Bar "UL" 3:8Faigl
laik
04.06.19úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULFC Sokol UL "A" 4:7Macháček
Sůra
05.06.19středa18:00LibouchecFC LibouchecOranjes Ústí n. L.17:5Kamínek
Kalina
06.06.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULBar Alex 4:11Hanzlík
Faigl
06.06.19čtvrtek20:30WHC KBFC Rapid UL "C"FC NY Tiradores "UL" 6:4Košťál
Nauš
07.06.19pátek19:00kontumaceFC Kolbenschmidt czMorgan Commando TP 5:0Faigl
Řízek
22.kolo
10.06.19pondělí19:30SH GymplFC Sokol UL "A"FC Kolbenschmidt cz 5:2Macháček
10.06.19pondělí20:00WHC KBOranjes Ústí n. L.SC Dragons UL 6:3Hanzlík
Kamínek
13.06.19čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexUSK Slávie UL 8:5Macháček
Rouče
13.06.19čtvrtek19:30KrupkaMorgan Commando TPFC Lokomotiv "UL" 5:8Hanzlík
Řízek
14.06.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Libouchec 3:6Tuček
laik
18.06.19úterý21:00WHC KBKlimax Bar "UL"FC Rapid UL "C" 3:4Řízek
Macháček

celkem záznamů: 66

generováno za 0.05 sekund