Dnes je pondělí 10.12.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 45

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2018/2019 4.třída
1.kolo
05.09.18středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Kámoši UL 7:1Novýduel
05.09.18středa19:00SetuzaFC United of ULReal Aussig10:5Lutkaduel
06.09.18čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"1.FC Velbloudi 5:2Lutkaduel
10.09.18pondělí19:00SetuzaVĚTRUŠEFC Chmelaři UL 1:10Košťálduel
2.kolo
10.09.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"FC United of UL 3:7Lutkaduel
14.09.18pátek17:00UT SNPAres KlíšeFC Chmelaři UL 1:3Hanzlíkduel
14.09.18pátek19:00UT MojžířReal AussigVĚTRUŠE14:1Heřmanduel
14.09.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFT Forza UL "B" 1:17Tučekduel
3.kolo
19.09.18středa19:00SetuzaFC United of ULKámoši UL 3:1Heřmanduel
19.09.18středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULReal Aussig 3:3Řízekduel
20.09.18čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Ares Klíše 4:2Macháčekduel
21.09.18pátek19:00SetuzaVĚTRUŠEFC Atletico UL "B" 5:6Tučekduel
4.kolo
24.09.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"FC Chmelaři UL 4:5Heřmanduel
27.09.18čtvrtek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC United of UL 0:8Tučekduel
27.09.18čtvrtek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FT Forza UL "B" 2:7Kamínekduel
28.09.18pátek17:00UT SNPAres KlíšeReal Aussig 8:8Macháčekduel
30.10.18úterý20:00UT SeverkaKámoši ULVĚTRUŠE 2:6Řízekduel
5.kolo
03.10.18středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Ares Klíše 6:0Faiglduel
03.10.18středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULKámoši UL 7:3Gajarskýduel
05.10.18pátek21:00WHC KBVĚTRUŠE1.FC Velbloudi11:6Kamínekduel
05.10.18pátek19:00UT MojžířReal AussigFC Atletico UL "B" 9:6Řízekduel
6.kolo
11.10.18čtvrtek17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC United of UL 3:4Řízekduel
12.10.18pátek17:00UT SNPAres KlíšeFC Atletico UL "B" 5:4Řízekduel
12.10.18pátek20:00UT SeverkaKámoši ULReal Aussig 2:5Sůraduel
12.10.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC Chmelaři UL 1:8Tučekduel
7.kolo
15.10.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"Kámoši UL 6:6Řízekduel
19.10.18pátek21:00WHC KBVĚTRUŠEFC NY Tiradores "C" 6:3Tučekduel
19.10.18pátek19:00UT MojžířReal Aussig1.FC Velbloudi 8:5Lutkaduel
25.10.18čtvrtek19:00SetuzaFC United of ULFT Forza UL "B" 2:6Faiglduel
8.kolo
22.10.18pondělí17:30UT SNPFC Chmelaři ULFC NY Tiradores "C" 2:1Kamínekduel
24.10.18středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"VĚTRUŠE 7:3Gajarskýduel
26.10.18pátek17:00UT SNPAres KlíšeKámoši UL 1:4Lutkaduel
26.10.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC Atletico UL "B" 4:6Tučekduel
9.kolo
26.10.18pátek19:00UT MojžířReal AussigFC NY Tiradores "C" 6:6Hanzlíkduel
31.10.18středa19:30SetuzaFC United of ULAres Klíše 6:2Mollingerduel
31.10.18středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULFT Forza UL "B" 1:6Hanzlíkduel
02.11.18pátek20:00UT SeverkaKámoši UL1.FC Velbloudi 7:5Lutkaduel
10.kolo
05.09.18středa19:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Atletico UL "B" 3:5Tučekduel
07.11.18středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Real Aussig11:1Lutkaduel
08.11.18čtvrtek20:00SetuzaFC United of ULVĚTRUŠE15:0Řízekduel
09.11.18pátek17:00UT SNPAres Klíše1.FC Velbloudi 1:7Faiglduel
11.kolo
12.11.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"FT Forza UL "B" 1:14Košťálduel
14.11.18středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULFC United of UL 3:3Hanzlíkduel
16.11.18pátek19:00SetuzaVĚTRUŠEAres Klíše 2:1Sůraduel
16.11.18pátek20:00UT SeverkaKámoši ULFC NY Tiradores "C" 2:2Řízekduel

celkem záznamů: 45

generováno za 0.2 sekund