Dnes je pátek 22.11.2019  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 84

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2018/2019 4.třída
13.kolo
25.03.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"1.FC Velbloudi12:3Macháček
25.03.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceKámoši UL 4:1Kamínek
27.03.19středa20:00WHC KBVĚTRUŠEFT Forza UL "B" 1:12Mollinger
27.03.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"Real Aussig 8:3Hanzlík
27.03.19středa21:00WHC KBPatriots ULFC United of UL 6:2Mollinger
27.03.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC NY Tiradores "C" 5:5Macháček
03.04.19středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULAres Klíše 3:4Macháček
14.kolo
01.04.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFC Chmelaři UL 2:2Hanzlík
01.04.19pondělí20:00UT SeverkaKámoši ULFC United of UL 3:6Mollinger
01.04.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"VĚTRUŠE 6:8Mollinger
03.04.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Real Aussig 4:3Macháček
05.04.19pátek17:00UT SNPAres KlíšeFC NY Tiradores "C" 1:8Kamínek
07.04.19neděle20:00WHC KBPatriots UL1.FC Velbloudi11:0Lutka
27.05.19pondělí20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"FT Forza UL "B" 4:2Hanzlík
15.kolo
08.04.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFC United of UL 3:4Hanzlík
10.04.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FT Forza UL "B" 5:5Nový
10.04.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"FC Atletico UL "B" 3:2Hanzlík
11.04.19čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Chmelaři UL 2:2Macháček
12.04.19pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiKámoši UL 3:5Gajarský
12.04.19pátek19:00UT MojžířReal AussigAres Klíše 7:2Řízek
14.04.19neděle20:00WHC KBPatriots ULVĚTRUŠE16:1Hanzlík
16.kolo
15.04.19pondělí17:30UT SNPFC United of UL1.FC Velbloudi10:1Kalina
15.04.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFC NY Tiradores "C" 4:9Kamínek
17.04.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC Atletico UL "B" 4:4Řízek
19.04.19pátek18:00SetuzaVĚTRUŠEKámoši UL 5:10Kalina
19.04.19pátek19:00UT MojžířReal AussigFC Chmelaři UL 8:6Lutka
19.04.19pátek17:00UT SNPAres KlíšeFT Forza UL "B" 2:9Lutka
21.04.19neděle20:00WHC KBPatriots ULSK Sheriffs Krupka "B" 7:3Hanzlík
17.kolo
22.04.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers Teplice1.FC Velbloudi 1:1Hanzlík
22.04.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"Ares Klíše 8:1Macháček
23.04.19úterý20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"Kámoši UL 4:0Lutka
24.04.19středa20:00kontumaceFT Forza UL "B"FC Chmelaři UL 5:0Rouče
24.04.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Patriots UL 9:3Hanzlík
25.04.19čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Real Aussig13:8Faigl
03.05.19pátek18:00SetuzaVĚTRUŠEFC United of UL 5:14Tuček
18.kolo
10.04.19středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULFC Atletico UL "B" 4:4Hanzlík
29.04.19pondělí20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"FC United of UL 7:1Hanzlík
29.04.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceReal Aussig 5:12Hanzlík
01.05.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Kámoši UL 3:4Hanzlík
02.05.19čtvrtek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiVĚTRUŠE 1:7Tuček
05.05.19neděle20:00WHC KBPatriots ULAres Klíše11:2Macháček
19.06.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC NY Tiradores "C" 4:2Lutka
19.kolo
kontumacePatriots ULFC Chmelaři UL 0:5
06.05.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"FC NY Tiradores "C" 4:4Košťál
06.05.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceVĚTRUŠE14:3Hanzlík
06.05.19pondělí20:00UT SeverkaKámoši ULAres Klíše10:1Košťál
08.05.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"1.FC Velbloudi15:2Hanzlík
08.05.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC United of UL 9:3Macháček
10.05.19pátek19:00UT MojžířReal AussigFT Forza UL "B" 6:5Řízek
20.kolo
13.05.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFT Forza UL "B" 4:7Hanzlík
14.05.19úterý20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"VĚTRUŠE20:4Hanzlík
15.05.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"1.FC Velbloudi 9:0Řízek
15.05.19středa21:00WHC KBPatriots ULFC NY Tiradores "C" 2:10Řízek
17.05.19pátek20:00UT SeverkaKámoši ULFC Chmelaři UL 6:5Nový
03.06.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"Real Aussig 4:5Macháček
14.06.19pátek17:00UT SNPAres KlíšeFC United of UL 4:5Hanzlík
21.kolo
kontumacePatriots ULReal Aussig 0:5
20.05.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceSK Sheriffs Krupka "B" 4:15Hanzlík
21.05.19úterý18:00UT 26.ZŠFC United of ULFC Chmelaři UL10:2Lutka
22.05.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"VĚTRUŠE 7:0Macháček
23.05.19čtvrtek19:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Kámoši UL 6:7Nový
24.05.19pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiAres Klíše 1:9Tuček
29.05.19středa20:00nedohránoFT Forza UL "B"FC Atletico UL "B" 4:1Kamínek
22.kolo
24.04.19středa17:30UT SNPFC Chmelaři UL1.FC Velbloudi11:3Hanzlík
27.05.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFC Atletico UL "B" 7:5Hanzlík
28.05.19úterý18:00WHC KBFC United of ULFC NY Tiradores "C" 2:3Macháček
29.05.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"SK Sheriffs Krupka "B" 3:5Kamínek
31.05.19pátek19:00UT MojžířReal AussigKámoši UL10:3Rouče
31.05.19pátek17:00UT SNPAres KlíšeVĚTRUŠE 7:1Hanzlík
02.06.19neděle20:00WHC KBPatriots ULFT Forza UL "B" 3:4Lutka
23.kolo
08.05.19středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULVĚTRUŠE12:0Macháček
03.06.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFK Sambular UL "B" 2:11Hanzlík
03.06.19pondělí20:00UT SeverkaKámoši ULFT Forza UL "B" 3:7Macháček
05.06.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"Ares Klíše10:0Hanzlík
07.06.19pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC NY Tiradores "C" 3:11Kamínek
07.06.19pátek19:00UT MojžířReal AussigFC United of UL 6:7Macháček
09.06.19neděle20:00WHC KBPatriots ULFC Atletico UL "B" 8:2Lutka
24.kolo
10.06.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TeplicePatriots UL 3:8Hanzlík
11.06.19úterý20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"FC Chmelaři UL 4:3Hanzlík
12.06.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Ares Klíše 7:2Kamínek
12.06.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC United of UL 7:2Kamínek
13.06.19čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"VĚTRUŠE17:0Hanzlík
14.06.19pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiReal Aussig 4:12Tuček
14.06.19pátek20:00UT SeverkaKámoši ULFC Atletico UL "B"15:3Macháček

celkem záznamů: 84

generováno za 0.06 sekund