Dnes je pondělí 10.12.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 78

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2018/2019 3.třída
1.kolo
03.09.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Jamajka 7:12Heřmanduel
04.09.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciFSC Tygříci "B" 3:3Řízekduel
04.09.18úterý17:30UT SNPFK Albion ÚstíFK Sambular "UL" 7:10Řízekduel
06.09.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesBřezňáci UL 4:16Sůraduel
06.09.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"RIO Ústí n. Labem13:8Mollingerduel
07.11.18středa20:00KrupkaFC SheriffsOld School UL "B" 8:4Mollingerduel
2.kolo
odloženo z podnětu HBřezňáci ULBoca Juniors UL "B" :duel
10.09.18pondělí19:00TepliceFC SheriffsFK Sambular "UL" 3:3Hanzlíkduel
10.09.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Albion Ústí 5:7Lutkaduel
11.09.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC Incredibles 9:9Roučeduel
12.09.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"FC Lokomotiv "B"11:4Heřmanduel
13.09.18čtvrtek19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemK Hornets 7:15Hanzlíkduel
3.kolo
17.09.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsOld School UL "B" 7:3Lutkaduel
18.09.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciBřezňáci UL 4:15Sůraduel
19.09.18středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FSC Tygříci "B" 5:3Macháčekduel
20.09.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesRIO Ústí n. Labem12:7Novýduel
21.09.18pátek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FC Sheriffs 5:4Mollingerduel
21.09.18pátek17:30TepliceBoca Juniors UL "B"FK Jamajka11:5Hanzlíkduel
4.kolo
25.09.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFK Rakeťáci19:3Košťálduel
26.09.18středa20:15UT SNPBřezňáci ULFK Albion Ústí14:3Košťálduel
27.09.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"K Hornets14:11Hanzlíkduel
27.09.18čtvrtek19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemBoca Juniors UL "B" 2:14Novýduel
11.10.18čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FC Incredibles11:6Hanzlíkduel
05.12.18středa20:00KrupkaFC SheriffsFSC Tygříci "B" 8:1Macháčekduel
5.kolo
02.10.18úterý18:00UT SeverkaK HornetsFC Sheriffs 3:7Řízekduel
02.10.18úterý17:30UT SNPFK Albion ÚstíFK Jamajka 3:12Novýduel
02.10.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciRIO Ústí n. Labem 1:12Novýduel
03.10.18středa20:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Old School UL "B" 7:4Hanzlíkduel
03.10.18středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"Březňáci UL 5:10Tučekduel
04.10.18čtvrtek19:00UT SNPFC IncrediblesFC Lokomotiv "B" 5:2Sůraduel
6.kolo
08.10.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC Incredibles 4:11Mollingerduel
09.10.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFK Sambular "UL" 5:8Tučekduel
10.10.18středa20:00UT SeverkaBřezňáci ULFSC Tygříci "B" 5:4Košťálduel
10.10.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Rakeťáci11:1Košťálduel
11.10.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Boca Juniors UL "B" 3:8Faiglduel
11.10.18čtvrtek19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemFK Albion Ústí13:4Řízekduel
7.kolo
16.10.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciFC Lokomotiv "B" 3:5Kalinaduel
16.10.18úterý17:45UT SNPFK Albion ÚstíOld School UL "B" 7:11Kalinaduel
17.10.18středa20:00KrupkaBoca Juniors UL "B"K Hornets14:5Kamínekduel
17.10.18středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"RIO Ústí n. Labem 6:5Hanzlíkduel
18.10.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Sheriffs 1:6Naušduel
30.10.18úterý19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Jamajka 3:2Faiglduel
8.kolo
odloženo z podnětu HFC IncrediblesBoca Juniors UL "B" :duel
22.10.18pondělí19:00KrupkaFC SheriffsBřezňáci UL 4:9Hanzlíkduel
22.10.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Rakeťáci15:2Macháčekduel
24.10.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Sambular "UL" 5:2Macháčekduel
25.10.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FK Albion Ústí 2:8Macháčekduel
25.10.18čtvrtek19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemFSC Tygříci "B" 2:0Řízekduel
9.kolo
24.09.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Old School UL "B" 3:12Hanzlíkduel
29.10.18pondělí18:00UT SeverkaBřezňáci ULFK Jamajka16:6Macháčekduel
30.10.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciFC Incredibles 4:5Řízekduel
30.10.18úterý17:30UT SNPFK Albion ÚstíK Hornets 7:9Řízekduel
31.10.18středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FC Lokomotiv "B" 1:1Bartákduel
01.11.18čtvrtek18:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FC Sheriffs 8:3Hanzlíkduel
10.kolo
odloženo z podnětu HFC SheriffsFK Jamajka :duel
odloženo z podnětu HBoca Juniors UL "B"FK Rakeťáci :duel
05.11.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Sambular "UL" 3:6Roučeduel
07.11.18středa19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemBřezňáci UL 4:10Řízekduel
08.11.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FSC Tygříci "B" 8:4Hanzlíkduel
08.11.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Albion Ústí 3:15Hanzlíkduel
11.kolo
odloženo z podnětu HFK Sambular "UL"FC Incredibles :duel
12.11.18pondělí18:00UT SeverkaBřezňáci ULOld School UL "B" 7:7Košťálduel
13.11.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciFC Sheriffs 1:11Kalinaduel
13.11.18úterý17:30UT SNPFK Albion ÚstíBoca Juniors UL "B" 4:11Kalinaduel
13.11.18úterý19:00UT SeverkaFK JamajkaRIO Ústí n. Labem 5:9Bartákduel
14.11.18středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"K Hornets 2:14Mollingerduel
12.kolo
20.11.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciFK Albion Ústí 5:15Faiglduel
21.11.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Jamajka 7:4Mollingerduel
21.11.18středa20:00KrupkaFC SheriffsRIO Ústí n. Labem 9:4Macháčekduel
22.11.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Březňáci UL 3:5Kalinaduel
22.11.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesFSC Tygříci "B" 3:3Faiglduel
22.11.18čtvrtek21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FK Sambular "UL" 7:2Hanzlíkduel
13.kolo
odloženo z podnětu DFK Albion ÚstíFC Sheriffs :duel
odloženo z podnětu DBoca Juniors UL "B"FSC Tygříci "B" :duel
27.11.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC Lokomotiv "B" 0:13Řízekduel
28.11.18středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FK Rakeťáci12:1Kamínekduel
29.11.18čtvrtek19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemOld School UL "B" 6:6Novýduel
30.11.18pátek20:00UT SeverkaBřezňáci ULK Hornets :Faiglduel

celkem záznamů: 78

generováno za 0.17 sekund