Dnes je neděle 20.01.2019  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 78

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2018/2019 3.třída
14.kolo
21.03.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"SK Sheriffs Krupka :duel
18.05.19sobotaFK JamajkaK Hornets :duel
18.05.19sobotaBřezňáci ULFC Incredibles :duel
18.05.19sobotaFSC Tygříci "B"FK Rakeťáci :duel
18.05.19sobotaFK Sambular "UL"FK Albion Ústí :duel
18.05.19sobotaRio Ústí n. LabemFC Lokomotiv "B" :duel
15.kolo
FK Sambular "UL"SK Sheriffs Krupka :duel
FK Albion ÚstíFSC Tygříci "B" :duel
Boca Juniors UL "B"Březňáci UL :duel
FC IncrediblesFK Jamajka :duel
FC Lokomotiv "B"Old School UL "B" :duel
K HornetsRio Ústí n. Labem :duel
16.kolo
Old School UL "B"K Hornets :duel
FK JamajkaBoca Juniors UL "B" :duel
Březňáci ULFK Rakeťáci :duel
FSC Tygříci "B"FK Sambular "UL" :duel
Rio Ústí n. LabemFC Incredibles :duel
03.04.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs KrupkaFC Lokomotiv "B" :duel
17.kolo
FSC Tygříci "B"SK Sheriffs Krupka :duel
FK Albion ÚstíBřezňáci UL :duel
FK RakeťáciFK Jamajka :duel
FC IncrediblesOld School UL "B" :duel
K HornetsFC Lokomotiv "B" :duel
Boca Juniors UL "B"Rio Ústí n. Labem :duel
18.kolo
FC Lokomotiv "B"FC Incredibles :duel
FK JamajkaFK Albion Ústí :duel
Březňáci ULFK Sambular "UL" :duel
Rio Ústí n. LabemFK Rakeťáci :duel
17.04.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs KrupkaK Hornets :duel
18.04.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"Boca Juniors UL "B" :duel
19.kolo
FSC Tygříci "B"Březňáci UL :duel
FK Sambular "UL"FK Jamajka :duel
FK RakeťáciOld School UL "B" :duel
Boca Juniors UL "B"FC Lokomotiv "B" :duel
FC IncrediblesK Hornets :duel
FK Albion ÚstíRio Ústí n. Labem :duel
20.kolo
K HornetsBoca Juniors UL "B" :duel
FC Lokomotiv "B"FK Rakeťáci :duel
FK JamajkaFSC Tygříci "B" :duel
Rio Ústí n. LabemFK Sambular "UL" :duel
01.05.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs KrupkaFC Incredibles :duel
02.05.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Albion Ústí :duel
21.kolo
Březňáci ULSK Sheriffs Krupka :duel
FK Sambular "UL"Old School UL "B" :duel
FK Albion ÚstíFC Lokomotiv "B" :duel
FK RakeťáciK Hornets :duel
Boca Juniors UL "B"FC Incredibles :duel
FSC Tygříci "B"Rio Ústí n. Labem :duel
22.kolo
FC IncrediblesFK Rakeťáci :duel
K HornetsFK Albion Ústí :duel
FC Lokomotiv "B"FK Sambular "UL" :duel
FK JamajkaBřezňáci UL :duel
15.05.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs KrupkaBoca Juniors UL "B" :duel
16.05.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FSC Tygříci "B" :duel
23.kolo
FK JamajkaSK Sheriffs Krupka :duel
FSC Tygříci "B"FC Lokomotiv "B" :duel
FK Sambular "UL"K Hornets :duel
FK Albion ÚstíFC Incredibles :duel
FK RakeťáciBoca Juniors UL "B" :duel
Březňáci ULRio Ústí n. Labem :duel
24.kolo
Boca Juniors UL "B"FK Albion Ústí :duel
FC IncrediblesFK Sambular "UL" :duel
K HornetsFSC Tygříci "B" :duel
Rio Ústí n. LabemFK Jamajka :duel
29.05.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs KrupkaFK Rakeťáci :duel
30.05.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"Březňáci UL :duel
25.kolo
FK JamajkaOld School UL "B" :duel
Březňáci ULFC Lokomotiv "B" :duel
FSC Tygříci "B"FC Incredibles :duel
FK Sambular "UL"Boca Juniors UL "B" :duel
FK Albion ÚstíFK Rakeťáci :duel
Rio Ústí n. LabemSK Sheriffs Krupka :duel
26.kolo
FK RakeťáciFK Sambular "UL" :duel
FSC Tygříci "B"Boca Juniors UL "B" :duel
K HornetsBřezňáci UL :duel
FC Lokomotiv "B"FK Jamajka :duel
12.06.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs KrupkaFK Albion Ústí :duel
13.06.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"Rio Ústí n. Labem :duel

celkem záznamů: 78

generováno za 0.19 sekund