Dnes je středa 16.01.2019  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 211

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2018/2019 1.třída
3.kolo
19.09.18středa21:00WHC KBItalové "UL"FC NY Tiradores "B" 3:1Nový
Macháček
duel
19.11.18pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"Klimax Bar "B" 4:5Kamínek
Macháček
duel
11.kolo
14.11.18středa21:00WHC KBItalové "UL"Sampdoria MRV UL 4:4Kamínek
Macháček
duel
2018/2019 3.třída
3.kolo
19.09.18středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FSC Tygříci "B" 5:3Macháčekduel
4.kolo
05.12.18středa20:00KrupkaSK Sheriffs KrupkaFSC Tygříci "B" 8:1Macháčekduel
8.kolo
22.10.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Rakeťáci15:2Macháčekduel
24.10.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Sambular "UL" 5:2Macháčekduel
25.10.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FK Albion Ústí 2:8Macháčekduel
9.kolo
29.10.18pondělí18:00UT SeverkaBřezňáci ULFK Jamajka16:6Macháčekduel
12.kolo
21.11.18středa20:00KrupkaSK Sheriffs KrupkaRIO Ústí n. Labem 9:4Macháčekduel
2018/2019 Krajský přebor UK
9.kolo
10.12.18pondělí21:00KrupkaBoca Juniors "UL"FC Atletico Chomutov "B" 9:4Hanzlík
Macháček
duel
2018/2019 Okresní přebor
1.kolo
03.09.18pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.Bar Alex12:6Nový
Macháček
duel
2.kolo
12.09.18středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Sokol UL "A" 1:2Tuček
Macháček
duel
9.kolo
31.10.18středa20:00KrupkaMorgan Commando TPUSK Slávie UL 4:4Lutka
Macháček
duel
2018/2019 Pohár A
2.kolo
05.12.18středa21:00KrupkaBoca Juniors "UL"Svarog Teplice "C"10:9Hanzlík
Macháček
duel
2018/2019 Pohár B
4.kolo
18.12.18úterý20:00KrupkaMorgan Commando TPFC United of UL14:0Hanzlík
Macháček
duel
5.kolo
04.01.19pátek21:00KrupkaFC United of ULFT Forza "UL" 1:15Lutka
Macháček
duel
2018/2019 Pohár D
3.kolo
20.12.18čtvrtek18:30SetuzaFK JamajkaFC Rumíci 5:2Lutka
Macháček
duel
2017/2018 1.třída
7.kolo
18.10.17středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULSamba UL 8:2Šmid
Macháček
duel
8.kolo
23.10.17pondělí18:00UT SeverkaSamba ULFC NY Tiradores "B" 6:5Košťál
Macháček
duel
11.kolo
26.03.18pondělí20:00SetuzaFC Rapid UL "D"Samba UL 1:4Lutka
Macháček
duel
15.kolo
22.06.18pátek19:00UT SNP1. FC Kostelníci "UL"FC Rapid UL "D" 8:5Tuček
Macháček
duel
19.kolo
25.05.18pátek20:00WHC KBFK Parta Střekov "UL"FC Barcelona UL 4:2Tuček
Macháček
duel
20.kolo
01.06.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC NY Tiradores "B" 3:7Lutka
Macháček
duel
2017/2018 Krajský přebor UK
4.kolo
27.10.17pátek20:30hala UJEPFC NY Tiradores "UL"Ludis Team Třebenice 3:5Mollinger
Macháček
duel
9.kolo
27.11.17pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC VITO Proboštov 3:3Hanzlík
Macháček
duel
10.kolo
06.12.17středa21:00hala UJEPFC Rapid UL "B"Ludis Team Třebenice 8:6Šmid
Macháček
duel
14.03.18středa20:00WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC VITO Proboštov 2:6Hanzlík
Macháček
duel
11.kolo
22.12.17pátek18:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC Rapid UL "B" 7:5Lutka
Macháček
duel
18.kolo
19.02.18pondělí19:00SetuzaOranjes Ústí n. L.FC NY Tiradores "UL" 7:3Hanzlík
Macháček
duel
20.kolo
05.03.18pondělí18:00KrupkaSvarog Teplice "B"FC NY Tiradores "UL" 4:4Tuček
Macháček
duel
2017/2018 Okresní přebor
8.kolo
26.10.17čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Libouchec14:6Hanzlík
Macháček
duel
10.kolo
08.11.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FC Libouchec 7:8Heřman
Macháček
duel
15.kolo
24.04.18úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Kolbenschmidt cz 3:3Košťál
Macháček
duel
16.kolo
01.05.18úterý17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czGold Combix ÚL "C" 4:2Hanzlík
Macháček
duel
22.kolo
15.06.18pátek17:00UT SeverkaKlimax Bar "UL"FC Lokomotiv "UL" 7:7Lutka
Macháček
duel
2017/2018 Pohár D
2.kolo
10.01.18středa21:00WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Rapid UL "D" 8:7Kamínek
Macháček
duel
2016/2017 1.třída
6.kolo
14.10.16pátek17:00kontumaceFC NY Tiradores "B"FCSB Ústí n.L. 5:0Tuček
Macháček
duel
10.kolo
10.11.16čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexDynamo "UL" 5:1Mollinger
Macháček
duel
25.11.16pátek17:00UT SeverkaSamba ULHop Trop "B" 4:6Vaššík
Macháček
duel
11.kolo
04.01.17středa20:00WHC KBFCSB Ústí n.L.Italové "UL" 3:11Mollinger
Macháček
duel
16.kolo
10.04.17pondělí18:00UT SeverkaULITEPHop Trop "B" 7:3Nový
Macháček
duel
18.kolo
16.06.17pátek18:00UT SeverkaDynamo "UL"Hop Trop "B" 3:3Sýs
Macháček
duel
21.kolo
15.05.17pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FK Parta Střekov "UL" 1:1Sýs
Macháček
duel
24.kolo
09.06.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Dynamo "UL" 8:4Heřman
Macháček
duel
2016/2017 Krajský přebor UK
1.kolo
10.10.16pondělí18:00KrupkaTJ Bouráci TepliceItalové UL 7:3Kresta
Macháček
duel
4.kolo
31.10.16pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovACZ Lovosice 3:3Lutka
Macháček
duel
5.kolo
28.12.16středa20:00WHC KBItalové ULSK Bosnia Online EU Teplice 5:1Hanzlík
Macháček
duel
10.kolo
16.12.16pátek19:15SH GymplFC NY Tiradores "UL"Italové UL 9:8Lutka
Macháček
duel
11.kolo
21.12.16středa21:00hala UJEPRelax Ústí n.L.ACZ Lovosice 2:4Kamínek
Macháček
duel
12.kolo
13.01.17pátek19:15SH GymplFC NY Tiradores "UL"FC VITO Proboštov 0:9Tuček
Macháček
duel
14.kolo
23.01.17pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovGardenline Ltm. "B" 3:3Košťál
Macháček
duel
15.kolo
03.02.17pátek21:00KrupkaSK Bosnia Online EU TepliceOranjes Ústí n. L. 4:15Lutka
Macháček
duel
19.kolo
01.03.17středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "B"TJ Bouráci Teplice 9:6Hanzlík
Macháček
duel
2016/2017 Okresní přebor
1.kolo
07.09.16středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Morgan Commando TP 6:7Hanzlík
Macháček
duel
08.09.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"SC Dragons UL 3:2Šmid
Macháček
duel
2.kolo
14.09.16středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Kolbenschmidt cz 1:11Nový
Macháček
duel
14.kolo
28.03.17úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Lokomotiv "UL" 6:4Mollinger
Macháček
duel
17.kolo
31.05.17středa19:00WHC KBFK Pérovna ULFSC SKP Viktoria13:2Nový
Macháček
duel
20.kolo
24.05.17středa20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Rapid UL "A" 5:4Sýs
Macháček
duel
21.kolo
16.05.17úterý18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FC Lokomotiv "UL" 4:8Hanzlík
Macháček
duel
24.kolo
07.06.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FK Pérovna UL 2:4Sýs
Macháček
duel
08.06.17čtvrtek20:00KrupkaMorgan Commando TPGold Combix ÚL "C" 8:7Hanzlík
Macháček
duel
25.kolo
13.06.17úterý19:30SH GymplSC Dragons ULHop Trop "UL" 7:1Lutka
Macháček
duel
26.kolo
19.06.17pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FK Pérovna UL 4:4Košťál
Macháček
duel
20.06.17úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "A"Klimax Bar "UL"11:2Hanzlík
Macháček
duel
2016/2017 Pohár A
4.kolo
06.12.16úterý19:30SH GymplOld School "UL"Gold Combix ÚL "B" 3:10Mollinger
Macháček
duel
2016/2017 Pohár B
08.01.17neděle20:00KrupkaFC Atletico "UL"FC NY Tiradores "UL" 4:9Lutka
Macháček
duel
6.kolo
04.02.17sobota17:00KrupkaFC Atletico "UL"Morgan Commando TP 7:6Lutka
Macháček
duel
2016/2017 Pohár C
05.01.17čtvrtek19:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Samba UL 3:9Kamínek
Macháček
duel
2015/2016 1.třída
1.kolo
31.08.15pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"Lesná Pes UL 3:2Nový
Macháček
duel
3.kolo
17.09.15čtvrtek18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"KMK Tornádo "UL" 4:8Heřman
Macháček
duel
10.kolo
02.11.15pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Lesná Pes UL 4:7Vágner
Macháček
duel
11.kolo
13.11.15pátek18:00SH GymplNew York "UL"KMK Tornádo "UL" 4:11Tuček
Macháček
duel
13.kolo
27.11.15pátek20:00UT SeverkaB.B. Tonaso UL1. FC Kostelníci "UL" 4:5Řízek
Macháček
duel
19.kolo
03.05.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Dynamo "B" 4:2Vaššík
Macháček
duel
20.kolo
10.05.16úterý18:00UT SeverkaSamba ULB.B. Tonaso UL16:6Hanzlík
Macháček
duel
21.kolo
17.05.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Samba UL 9:2Košťál
Macháček
duel
24.kolo
07.06.16úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "B"Lesná Pes UL 6:3Kamínek
Macháček
duel
10.06.16pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Gold Combix ÚL "C" 9:12Lutka
Macháček
duel
2015/2016 Krajský přebor UK
1.kolo
18.09.15pátek21:30SlunetaFC Rapid UL "A"FC Třebenice 8:1Tuček
Macháček
duel
4.kolo
05.10.15pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovFC Atletico Chomutov 7:3Kresta
Macháček
duel
13.kolo
11.12.15pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFC VITO Proboštov 5:8Lutka
Macháček
duel
14.kolo
14.12.15pondělí19:00KrupkaInternazionale TPGardenline Ltm. "B"13:3Lutka
Macháček
duel
15.kolo
06.01.16středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC Jupíci Libochovice12:4Košťál
Macháček
duel
18.kolo
25.01.16pondělí20:00KrupkaFC VITO ProboštovCF Radobýl Litoměřice 6:3Sýs
Macháček
duel
26.01.16úterý20:00TepliceFC Balticflora TepliceGardenline Ltm. "B" 3:4Lutka
Macháček
duel
22.kolo
23.02.16úterý20:00TepliceFC Balticflora TepliceFC NY Tiradores "UL" 2:6Košťál
Macháček
duel
23.kolo
01.03.16úterý20:00WHC KBFC Rapid UL "A"Italové UL 5:1Košťál
Macháček
duel
26.kolo
23.03.16středa20:00WHC KBItalové ULGold Combix ÚL "B" 7:4Sýs
Macháček
duel
2015/2016 Okresní přebor
4.kolo
21.09.15pondělí17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czUSK Slávie UL 9:5Sýs
Macháček
duel
24.09.15čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FSC SKP Viktoria 3:2Tuček
Macháček
duel
12.kolo
16.11.15pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"FC Lokomotiv "UL" 4:3Rouče
Macháček
duel
18.11.15středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Klimax Bar "UL" 7:11Tuček
Macháček
duel
14.kolo
31.03.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FK Pérovna UL 6:5Sýs
Macháček
duel
15.kolo
04.04.16pondělí18:00UT GymplFSC SKP ViktoriaTJ Fanda11:5Hanzlík
Macháček
duel
25.kolo
14.06.16úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFlamengo UL 1:4Lutka
Macháček
duel
26.kolo
20.06.16pondělí20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"Dynamo "UL" 1:3Lutka
Macháček
duel
2015/2016 Pohár A
3.kolo
15.12.15úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "C"FC Chmelaři UL 4:3Hanzlík
Macháček
duel
2015/2016 Pohár D
6.kolo
12.01.16úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "A"Kozlos Ústí n.L. 4:4Kamínek
Macháček
duel
2014/2015 1.třída
1.kolo
02.09.14úterý18:00UT SeverkaULITEPKozlos Ústí n.L. 1:3Rouče
Macháček
duel
12.kolo
20.11.14čtvrtek18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"Kozlos Ústí n.L. 1:6Mikan
Macháček
duel
14.kolo
24.03.15úterý17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceLesná Pes UL 1:6Nový
Macháček
duel
24.kolo
03.06.15středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULKozlos Ústí n.L.13:5Gajarský
Macháček
duel
26.kolo
kontumaceKlimax Bar "UL"Kozlos Ústí n.L. 5:0Košťál
Macháček
duel
2014/2015 Krajský přebor UK
7.kolo
30.10.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.ACZ Lovosice 4:4Sýs
Macháček
duel
8.kolo
03.11.14pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Tutti Pizza UL 6:7Šmid
Macháček
duel
10.kolo
19.11.14středa20:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"FC Třebenice 4:3Mikan
Macháček
duel
12.kolo
01.12.14pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"ACZ Lovosice 8:2Nový
Macháček
duel
14.kolo
15.12.14pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Italové UL 1:3Mikan
Macháček
duel
21.kolo
18.02.15středa20:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"Italové UL 2:4Mollinger
Macháček
duel
2014/2015 Okresní přebor
1.kolo
03.09.14středa17:00UT ChuderovSportbarFC Libouchec 4:2Hanzlík
Macháček
duel
11.kolo
12.11.14středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Flamengo UL 5:10Nový
Macháček
duel
23.kolo
13.05.15středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Lokomotiv "UL" 5:6Mollinger
Macháček
duel
27.05.15středa17:00UT ChuderovSportbarFC Kolbenschmidt cz 5:5Gajarský
Macháček
duel
2014/2015 Pohár B
1.kolo
08.12.14pondělí19:30SetuzaFírova Pivnice "UL"Náplava Ústí n.L. 6:8Kalina
Macháček
duel
4.kolo
08.01.15čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"Náplava Ústí n.L. 5:5Sýs
Macháček
duel
2013/2014 1.třída
3.kolo
16.09.13pondělí17:30UT SNPFC Sokol UL "A"SC Dragons UL 6:6Sýs
Macháček
duel
6.kolo
09.10.13středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"FC NY Tiradores "UL" 4:4Lutka
Macháček
duel
11.kolo
11.11.13pondělí17:30UT SNPFC Sokol UL "A"Gold Combix ÚL "C" 3:4Mikan
Macháček
duel
15.kolo
04.04.14pátek18:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "UL"FSC Tygříci "UL" 5:1Lutka
Macháček
duel
25.kolo
13.06.14pátek18:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "UL"Gold Combix ÚL "C" 6:2Šmid
Macháček
duel
2013/2014 Krajský přebor
2.kolo
23.09.13pondělí20:00SetuzaItalové ULGardenline Ltm. "B" 5:2Sýs
Macháček
duel
3.kolo
02.10.13středa21:00WHC KBCF Radobýl LitoměřiceItalové UL 1:5Mollinger
Macháček
duel
11.kolo
27.11.13středa21:00WHC KBGardenline Ltm. "B"Black Panthers Libochovice 6:3Mikan
Macháček
duel
27.11.13středa19:00WHC KBFC RumíciFC Atletico Chomutov 1:5Mollinger
Macháček
duel
12.kolo
05.12.13čtvrtek20:30SetuzaFírova Pivnice "UL"Gardenline Ltm. "B" 4:5Šmid
Macháček
duel
2013/2014 Okresní přebor
4.kolo
29.10.13úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULFC Kolbenschmidt cz 6:3Lutka
Macháček
duel
6.kolo
08.10.13úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULLesná Pes UL 3:6Mikan
Macháček
duel
8.kolo
21.10.13pondělí17:00UT ChuderovSportbarFK Pérovna UL 3:6Lutka
Macháček
duel
9.kolo
30.10.13středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULHop Trop "UL" 2:5Nový
Macháček
duel
11.kolo
12.11.13úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Libouchec 8:7Mollinger
Macháček
duel
12.kolo
19.11.13úterý20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFlamengo UL 5:3Sůra
Macháček
duel
13.kolo
19.12.13čtvrtek20:30hala UJEPLesná Pes ULRelax "B" 2:8Nový
Macháček
duel
2013/2014 Pohár C
2.kolo
12.12.13čtvrtek20:30SetuzaNáplava Ústí n.L.Hop Trop "UL" 3:8Sýs
Macháček
duel
2013/2014 Pohár D
4.kolo
10.01.14pátek20:00WHC KBFC Rumíci "B"SK Kronen-Labe12:1Nový
Macháček
duel
2012/2013 1.třída
7.kolo
16.10.12úterý19:30UT SNPFC Sokol UL "A"Hop Trop - "B" 6:7Hilbert
Macháček
duel
13.kolo
19.12.12středa19:00SH GymplHop Trop - "B"KMF Úder "B" 6:8Řízek
Macháček
duel
14.kolo
13.05.13pondělí20:00UT ChuderovFK VšebořiceDynamo "B" 5:5Sýs
Macháček
duel
16.kolo
10.04.13středa19:00SH GymplHop Trop - "B"Gold Combix ÚL "B" 3:4Mikan
Macháček
duel
17.kolo
15.04.13pondělí20:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"FC Sokol UL "A" 3:3Řízek
Macháček
duel
19.kolo
29.04.13pondělí20:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"Kozlos Ústí n.L. 2:6Nový
Macháček
duel
20.kolo
06.05.13pondělí20:30UT SNPKozlos Ústí n.L.1. FC Kostelníci "UL" 8:6Nový
Macháček
duel
21.kolo
18.06.13úterý18:00SH GymplNew York "UL"Dynamo "B" 2:7Hanzlík
Macháček
duel
25.kolo
14.06.13pátek19:00UT ChuderovFK VšebořiceRelax "B" 5:16Sýs
Macháček
duel
2012/2013 Divize A - ženy
3.kolo
13.01.13neděle16:10KrupkaFC Betis KadaňAC Uragán Ústí n.L. 5:0Gajarský
Macháček
duel
13.01.13neděle17:40KrupkaFC Betis KadaňFC Démoni Česká Lípa 6:4Gajarský
Macháček
duel
2012/2013 Krajský přebor
03.12.12pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULFC Rumíci 5:1Kalina
Macháček
duel
11.kolo
13.12.12čtvrtek21:00hala UJEPFírova Pivnice "UL"Dynamo "UL" 6:2Hilbert
Macháček
duel
15.kolo
28.01.13pondělí18:00hala UJEPUSK Slávie ULCF Radobýl Litoměřice 4:4Hanzlík
Macháček
duel
19.kolo
21.02.13čtvrtek21:00hala UJEPFírova Pivnice "UL"Hop Trop A 5:2Mikan
Macháček
duel
2012/2013 Okresní přebor
2.kolo
12.09.12středa18:00SH GymplLesná Pes ULTJ Fanda 8:11Sýs
Macháček
duel
3.kolo
19.09.12středa17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czLesná Pes UL13:5Košťál
Macháček
duel
6.kolo
16.11.12pátek19:00UT SNPTJ FandaFC Kolbenschmidt cz 7:4Řízek
Macháček
duel
7.kolo
17.10.12středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPTJ Fanda 7:2Novák
Macháček
duel
8.kolo
24.10.12středa17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czMorgan Commando TP 4:5Šmid
Macháček
duel
11.kolo
12.11.12pondělí20:30SetuzaItalové ULKMK Tornádo "UL" 6:5Řízek
Macháček
duel
12.11.12pondělí19:00UT SNPKMF Úder "A"TJ Fanda 2:12Šmid
Macháček
duel
20.kolo
22.05.13středa18:00SH GymplLesná Pes ULFlamengo UL12:3Nový
Macháček
duel
2012/2013 Pohár A
3.kolo
11.01.13pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "UL"Tutti Pizza UL 2:5Sýs
Macháček
duel
2012/2013 Pohár B
1.kolo
07.12.12pátek20:30SetuzaItalové UL1.FC Velbloudi12:4Mikan
Macháček
duel
4.kolo
18.01.13pátek20:00WHC KBFSC Tygříci "UL"SOSOSO 5:1Sýs
Macháček
duel
5.kolo
22.01.13úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Italové UL 3:5Lutka
Macháček
duel
2012/2013 Pohár C
3.kolo
08.01.13úterý17:00SH GymplOranjes Ústí n. L.Fírova Pivnice "B" 1:7Řízek
Macháček
duel
2011/2012 1.třída
12.09.11pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Gold Combix ÚL "B" 2:8Řízek
Macháček
duel
16.09.11pátek17:30UT SNPNew YorkFC Lokomotiv "UL" 3:3Nový
Macháček
duel
14.kolo
21.03.12středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"New York14:5Mošnička
Macháček
duel
15.kolo
26.03.12pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Flamengo "B" 5:5Lutka
Macháček
duel
24.kolo
31.05.12čtvrtek20:00UT SNPNew YorkStřekov United 4:4Sýs
Macháček
duel
2011/2012 Krajský přebor
2.kolo
10.10.11pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Relax Ústí n.L. 4:7Hanzlík
Macháček
duel
4.kolo
26.10.11středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceGold Combix ÚL "A" 6:4Lasch
Macháček
duel
5.kolo
02.11.11středa21:00WHC KBFC RumíciCF Radobýl Litoměřice 3:4Lutka
Macháček
duel
9.kolo
21.12.11středa19:00WHC KBFC RumíciKMK Tornádo "UL" 8:3Hanzlík
Macháček
duel
11.kolo
12.12.11pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"CF Radobýl Litoměřice 1:9Lutka
Macháček
duel
12.kolo
09.01.12pondělí18:00hala UJEPUSK Slávie ULFC Rumíci 7:2Hanzlík
Macháček
duel
16.kolo
06.02.12pondělí20:30SetuzaKMK Tornádo "UL"Relax Ústí n.L. 5:7Mošnička
Macháček
duel
17.kolo
15.02.12středa19:00WHC KBFC RumíciHop Trop A 3:1Mošnička
Macháček
duel
21.kolo
12.03.12pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"KMK Tornádo "UL" 7:1Nový
Macháček
duel
2011/2012 Okresní přebor
1.kolo
29.08.11pondělí20:00UT SNPFandaSportbar 4:1Hanzlík
Macháček
duel
30.08.11úterý20:00UT SNPKMF Úder "A"FK Pérovna UL 3:2Řízek
Macháček
duel
4.kolo
19.09.11pondělí19:00UT SNPFandaMorgan Commando TP 4:3Lutka
Macháček
duel
21.09.11středa18:30LibouchecFC LibouchecKMF Úder "A"10:2Nový
Macháček
duel
6.kolo
03.10.11pondělí19:00UT SNPFandaFC Kolbenschmidt cz 7:5Mikan
Macháček
duel
7.kolo
28.11.11pondělí18:30SH GymplFSC SKP ViktoriaSportbar 3:3Hanzlík
Macháček
duel
13.kolo
02.04.12pondělí19:00UT SNPFandaFlamengo UL 8:4Lutka
Macháček
duel
16.kolo
25.04.12středa17:00UT ChuderovSportbarKMF Úder "A" 6:0Řízek
Macháček
duel
2011/2012 Pohár A
1.kolo
05.12.11pondělí18:30SH GymplZD Hospoddáři "UL"Lesná Pes UL 3:11Hanzlík
Macháček
duel
2011/2012 Pohár B
4.kolo
12.01.12čtvrtek18:30SH GymplFlamengo "B"FSC Tygříci "UL" 5:2Mikan
Macháček
duel
5.kolo
20.01.12pátek19:30SetuzaKMK Tornádo "UL"Flamengo "B" 0:3Hanzlík
Macháček
duel
2011/2012 Pohár D
2.kolo
16.12.11pátek18:30SH Gympl1.FC VelbloudiSK Kronen-Labe 3:9Lutka
Macháček
duel
6.kolo
27.01.12pátek17:30SH Gympl1.FC VelbloudiBB Tonaso Severka "B" 2:7Lutka
Macháček
duel
2010/2011 1.třída
14.kolo
23.03.11středa19:30UT SNPKozlos Ústí n.L.Dynamo Kameňák 3:2Lutka
Macháček
duel
15.kolo
30.03.11středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"Lesná Pes UL13:6Lutka
Macháček
duel
18.kolo
19.04.11úterý19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFC Elpra 8:2Sýs
Macháček
duel
19.kolo
25.04.11pondělí20:00UT SeverkaFS Severka "B"Dynamo Kameňák 6:2Mikan
Macháček
duel
20.kolo
04.05.11středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"Střekov United 8:4Lutka
Macháček
duel
22.kolo
16.05.11pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFC Elpra 7:5Lutka
Macháček
duel
19.05.11čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "B"TJ Fanda "B" 2:3Sýs
Macháček
duel
20.05.11pátek18:30SetuzaDynamo KameňákNew York 1:2Hanzlík
Macháček
duel
23.kolo
25.05.11středa17:00UT SeverkaFlatusGold Combix ÚL "B" 5:7Špora
Macháček
duel
20.06.11pondělí18:00UT 26.ZŠKozlos Ústí n.L.Wayuptensky futsal team UL 5:5Lutka
Macháček
duel
24.kolo
02.06.11čtvrtek17:00UT SeverkaFC ElpraNew York 1:10Mošnička
Macháček
duel
2010/2011 Okresní přebor
15.kolo
31.03.11čtvrtek21:00SetuzaFandaAS - Comp 5:13Šmid
Macháček
duel
01.04.11pátek18:30UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaKMK Tornádo "UL" 2:2Lutka
Macháček
duel
16.kolo
04.04.11pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULFlamengo UL 7:2Mikan
Macháček
duel
17.kolo
15.04.11pátek20:00UT SeverkaFandaFSC SKP Viktoria 6:8Řízek
Macháček
duel
20.kolo
02.05.11pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULAkord12:3Hanzlík
Macháček
duel
22.kolo
16.05.11pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaOdpadlíci 5:9Lutka
Macháček
duel
24.kolo
01.06.11středa19:00UT SeverkaFlamengo ULGold Combix ÚL "A" 6:6Lutka
Macháček
duel
26.kolo
13.06.11pondělí20:00UT SeverkaFandaFC Libouchec 9:8Lutka
Macháček
duel
15.06.11středa19:00UT SeverkaFlamengo ULAkord 5:0Košťál
Macháček
duel

celkem záznamů: 211

generováno za 0.21 sekund