Dnes je sobota 21.09.2019  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 78

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2018/2019 3.třída
14.kolo
18.03.19pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULFC Incredibles13:4Macháček
18.03.19pondělí21:00TepliceFK Sambular "UL".FK Albion Ústí12:1Hanzlík
19.03.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaK Hornets10:1Kalina
20.03.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Rakeťáci 4:0Řízek
21.03.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"SK Sheriffs Krupka "A" 2:8Nový
21.03.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFC Lokomotiv "B" 4:7Košťál
15.kolo
25.03.19pondělí21:00TepliceFK Sambular "UL".SK Sheriffs Krupka "A" 4:4Lutka
25.03.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsRio Ústí n. Labem11:6Macháček
26.03.19úterý20:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFSC Tygříci "B" 5:8Košťál
27.03.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Jamajka 3:12Faigl
27.03.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Old School UL "B" 4:6Faigl
02.04.19úterý21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Březňáci UL10:6Hanzlík
16.kolo
kontumaceFK JamajkaBoca Juniors UL "B" 5:0Lutka
14.03.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"K Hornets 4:3Kalina
01.04.19pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULFK Rakeťáci 9:2Kalina
03.04.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Sambular "UL". 2:13Nový
03.04.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FC Lokomotiv "B" 7:3Hanzlík
04.04.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFC Incredibles 8:10Řízek
17.kolo
08.04.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC Lokomotiv "B" 6:3Macháček
08.04.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"SK Sheriffs Krupka "A" 3:9Mollinger
09.04.19úterý19:00UT SNPFK RakeťáciFK Jamajka 3:8Mollinger
09.04.19úterý21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Rio Ústí n. Labem11:6Faigl
10.04.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesOld School UL "B" 7:6Lutka
11.04.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíBřezňáci UL 1:14Košťál
18.kolo
15.04.19pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULFK Sambular "UL". 5:7Kalina
16.04.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFK Albion Ústí 9:8Nový
17.04.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"K Hornets10:2Hanzlík
17.04.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FC Incredibles11:7Nový
18.04.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"Boca Juniors UL "B" 5:9Lutka
18.04.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFK Rakeťáci 5:1Řízek
19.kolo
22.04.19pondělí20:00TepliceFK Sambular "UL".FK Jamajka12:3Hanzlík
23.04.19úterý19:00UT SNPFK RakeťáciOld School UL "B" 6:10Macháček
24.04.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Březňáci UL 3:12Macháček
24.04.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesK Hornets14:7Nový
25.04.19čtvrtek20:30KrupkaBoca Juniors UL "B"FC Lokomotiv "B" 8:3Macháček
25.04.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíRio Ústí n. Labem10:4Lutka
20.kolo
29.04.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsBoca Juniors UL "B" 4:11Hanzlík
02.05.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Albion Ústí17:7Lutka
02.05.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFK Sambular "UL". 7:18Rouče
02.05.19čtvrtek18:00UT SeverkaFK JamajkaFSC Tygříci "B"10:3Lutka
13.05.19pondělí19:00UT Stad.mlFC Lokomotiv "B"FK Rakeťáci15:2Kresta
16.05.19čtvrtek20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FC Incredibles 9:5Tuček
21.kolo
06.05.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Rio Ústí n. Labem15:4Faigl
06.05.19pondělí20:00TepliceFK Sambular "UL".Old School UL "B" 4:1Macháček
07.05.19úterý19:00UT SNPFK RakeťáciK Hornets 5:13Sůra
09.05.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Lokomotiv "B" 5:17Faigl
10.05.19pátek20:00UT SeverkaBřezňáci ULSK Sheriffs Krupka "A" 3:7Macháček
20.06.19čtvrtek20:30KrupkaBoca Juniors UL "B"FC Incredibles10:8Hanzlík
22.kolo
13.05.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Albion Ústí 9:1Macháček
14.05.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaBřezňáci UL 8:12Hanzlík
15.05.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"Boca Juniors UL "B" 3:3Hanzlík
15.05.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Rakeťáci13:3Nový
15.05.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FK Sambular "UL". 3:5Nový
16.05.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FSC Tygříci "B" 3:4Řízek
23.kolo
20.05.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Lokomotiv "B" 2:1Lutka
20.05.19pondělí20:00TepliceFK Sambular "UL".K Hornets10:2Macháček
21.05.19úterý19:00UT SNPFK RakeťáciBoca Juniors UL "B" 0:18Košťál
23.05.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Incredibles 6:8Nauš
24.05.19pátek20:00UT SeverkaBřezňáci ULRio Ústí n. Labem10:2Macháček
18.06.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaSK Sheriffs Krupka "A" 3:13Hanzlík
24.kolo
27.05.19pondělí21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FK Albion Ústí17:2Hanzlík
27.05.19pondělí19:00UT SeverkaK HornetsFSC Tygříci "B" 9:2Kalina
29.05.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FK Rakeťáci15:2Hanzlík
29.05.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Sambular "UL". 7:5Lutka
30.05.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFK Jamajka 7:6Lutka
30.05.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"Březňáci UL 9:7Tuček
25.kolo
03.06.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Incredibles 4:5Macháček
03.06.19pondělí20:10UT SNPBřezňáci ULFC Lokomotiv "B"12:3Faigl
04.06.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaOld School UL "B" 3:8Řízek
06.06.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFK Rakeťáci 3:3Lutka
06.06.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemSK Sheriffs Krupka "A" 0:10Kamínek
18.06.19úterý20:00KrupkaFK Sambular "UL".Boca Juniors UL "B" 4:2Hanzlík
26.kolo
10.06.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Boca Juniors UL "B" 4:6Lutka
10.06.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsBřezňáci UL 5:11Lutka
11.06.19úterý19:00UT SNPFK RakeťáciFK Sambular "UL". 7:8Kamínek
12.06.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FK Jamajka 7:7Řízek
12.06.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FK Albion Ústí 6:2Hanzlík
13.06.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"Rio Ústí n. Labem12:3Macháček

celkem záznamů: 78

generováno za 0.07 sekund