Dnes je pondělí 10.12.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 66

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2018/2019 2.třída
1.kolo
03.09.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"SOSOSO 3:2Heřmanduel
03.09.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Old School "UL" 1:17Hanzlíkduel
06.09.18čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Sokol UL "B" 4:2Mollingerduel
07.09.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULVikings Libouchec 2:10Heřmanduel
07.09.18pátek20:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFT Forza "UL" 0:3Košťálduel
07.09.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Hop Trop "B" 7:7Lutkaduel
2.kolo
odloženo z podnětu DSOSOSOPIERBURG Trmice :duel
10.09.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"FC Atletico "UL" 4:4Faiglduel
12.09.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"Kozlos Ústí n.L.11:6Hanzlíkduel
12.09.18středa20:00WHC KBFT Forza "UL"KMK Tornádo "B"11:2Macháčekduel
13.09.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecOld School "UL" 3:4Macháčekduel
14.09.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFSC Tygříci "UL" 4:2Macháčekduel
3.kolo
17.09.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"FC Barcelona UL 7:6Lutkaduel
17.09.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FT Forza "UL" 3:12Faiglduel
18.09.18úterý18:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFC Sokol UL "B" 1:4Řízekduel
19.09.18středa19:00UT SeverkaOld School "UL"Hop Trop "B"16:0Novýduel
20.09.18čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Vikings Libouchec 5:10Mollingerduel
21.09.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"SOSOSO 3:3Lutkaduel
4.kolo
24.09.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"KMK Tornádo "B" 6:6Lutkaduel
26.09.18středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Old School "UL" 2:4Macháčekduel
26.09.18středa19:00UT MojžířSOSOSOKozlos Ústí n.L.10:5Tučekduel
23.10.18úterý19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Atletico "UL" 4:3Faiglduel
15.11.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecHop Trop "B"13:7Tučekduel
23.11.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULPIERBURG Trmice 4:4Hanzlíkduel
5.kolo
nezpůsobilá HPOld School "UL"SOSOSO :duel
01.10.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Sokol UL "B" 4:3Kalinaduel
03.10.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"FT Forza "UL" 6:18Mollingerduel
05.10.18pátek20:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFSC Tygříci "UL" 4:3Faiglduel
05.10.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FC Barcelona UL 7:2Faiglduel
22.11.18čtvrtek20:00LibouchecFC Atletico "UL"Vikings Libouchec 4:8Řízekduel
6.kolo
08.10.18pondělí19:00UT MojžířSOSOSOHop Trop "B" 8:2Macháčekduel
08.10.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"Old School "UL" 4:11Lutkaduel
08.10.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"KMK Tornádo "B" 8:11Gajarskýduel
08.10.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"PIERBURG Trmice 2:8Gajarskýduel
12.10.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULKozlos Ústí n.L. 1:2Košťálduel
01.11.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFT Forza "UL" 5:4Lutkaduel
7.kolo
15.10.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" 5:2Faiglduel
17.10.18středa19:00UT SeverkaOld School "UL"FC Barcelona UL12:3Mollingerduel
17.10.18středa20:00WHC KBFT Forza "UL"SOSOSO 6:2Faiglduel
19.10.18pátek20:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceVikings Libouchec 7:3Gajarskýduel
19.10.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FC Atletico "UL"10:6Faiglduel
19.11.18pondělí18:30SetuzaHop Trop "B"FC Sokol UL "B"12:3Sůraduel
8.kolo
22.10.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"FT Forza "UL" 1:3Sůraduel
22.10.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Old School "UL" 2:5Tučekduel
22.10.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"Kozlos Ústí n.L. 3:4Tučekduel
25.10.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecSOSOSO 8:5Hanzlíkduel
26.10.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULHop Trop "B" 4:5Macháčekduel
26.10.18pátek20:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceKMK Tornádo "B" 3:2Košťálduel
9.kolo
29.10.18pondělí19:00UT MojžířSOSOSOFC Sokol UL "B" 0:6Šmidduel
31.10.18středa19:00UT SeverkaOld School "UL"FC Atletico "UL"10:5Hanzlíkduel
31.10.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"FSC Tygříci "UL" 9:4Kamínekduel
31.10.18středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Barcelona UL16:1Gajarskýduel
01.11.18čtvrtek19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.PIERBURG Trmice 0:7Sůraduel
02.11.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Vikings Libouchec 9:12Lutkaduel
10.kolo
05.11.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FT Forza "UL" 0:16Košťálduel
05.11.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"Hop Trop "B" 4:7Košťálduel
08.11.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Sokol UL "B" 6:2Mollingerduel
09.11.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULSOSOSO 6:5Hanzlíkduel
09.11.18pátek20:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceOld School "UL" 3:6Sůraduel
09.11.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Kozlos Ústí n.L. 3:7Hanzlíkduel
11.kolo
12.11.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Vikings Libouchec 7:11Kalinaduel
12.11.18pondělí19:00UT MojžířSOSOSOFSC Tygříci "UL" 7:5Macháčekduel
12.11.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"FC Barcelona UL 6:3Tučekduel
14.11.18středa19:00UT SeverkaOld School "UL"KMK Tornádo "B"11:4Mollingerduel
14.11.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"PIERBURG Trmice 4:3Řízekduel
14.11.18středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Atletico "UL" 3:4Kamínekduel

celkem záznamů: 66

generováno za 0.17 sekund