Dnes je pondělí 20.05.2019  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 66

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2018/2019 2.třída
12.kolo
01.04.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"FSC Tygříci "UL" 7:5Novýduel
01.04.19pondělí18:30UT MojžířSOSOSOFC Atletico "UL" 9:12Lutkaduel
03.04.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"PIERBURG Trmice 8:1Faiglduel
03.04.19středa20:00SH GymplHop Trop "B"KMK Tornádo "B" 7:9Košťálduel
04.04.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Barcelona UL15:4Lutkaduel
04.04.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"Kozlos Ústí n.L.12:5Bartákduel
13.kolo
08.04.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"FC Sokol UL "B" 2:2Mollingerduel
08.04.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Hop Trop "B" 3:3Macháčekduel
10.04.19středa20:00WHC KBKMK Tornádo "B"FT Forza "UL" 6:6Macháčekduel
10.04.19středa19:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceSOSOSO 3:2Lutkaduel
11.04.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"Vikings Libouchec10:2Košťálduel
15.04.19pondělí19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Barcelona UL 6:1Faiglduel
14.kolo
15.04.19pondělí18:30UT MojžířSOSOSOKMK Tornádo "B" 3:7Novýduel
15.04.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"PIERBURG Trmice 4:7Lutkaduel
16.04.19úterý20:30UT SNPFT Forza "UL"Kozlos Ústí n.L. 9:2Faiglduel
17.04.19středa20:00SH GymplHop Trop "B"Old School "UL" 1:7Faiglduel
18.04.19čtvrtek19:00LibouchecFC Barcelona ULFC Atletico "UL" 7:3Hanzlíkduel
18.04.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFSC Tygříci "UL" 4:7Hanzlíkduel
15.kolo
odloženo z podnětu DFC Atletico "UL"FSC Tygříci "UL" :duel
22.04.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.SOSOSO 5:5Tučekduel
24.04.19středa19:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFC Barcelona UL11:0Novýduel
24.04.19středa20:00SH GymplHop Trop "B"Vikings Libouchec 1:9Macháčekduel
25.04.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"FT Forza "UL" 6:3Lutkaduel
26.04.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FC Sokol UL "B" 4:8Faiglduel
16.kolo
29.04.19pondělí20:30SetuzaVikings LibouchecFC Atletico "UL" 7:8Novýduel
29.04.19pondělí18:30UT MojžířSOSOSOOld School "UL" 2:7Macháčekduel
29.04.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"Kozlos Ústí n.L. 3:3Novýduel
01.05.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Hop Trop "B" 7:4Faiglduel
01.05.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"PIERBURG Trmice 3:12Macháčekduel
03.05.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULKMK Tornádo "B"12:18Novýduel
17.kolo
odloženo z podnětu DPIERBURG TrmiceFC Atletico "UL" :duel
06.05.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Barcelona UL 3:3Novýduel
07.05.19úterý19:30SH GymplHop Trop "B"SOSOSO 4:6Řízekduel
08.05.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Vikings Libouchec 4:5Řízekduel
09.05.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"FC Sokol UL "B"17:4Faiglduel
10.05.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FSC Tygříci "UL" 4:6Macháčekduel
18.kolo
13.05.19pondělí19:30SH GymplFC Sokol UL "B"Hop Trop "B" 3:8Kalinaduel
13.05.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"KMK Tornádo "B" 3:7Macháčekduel
13.05.19pondělí18:30UT MojžířSOSOSOFT Forza "UL" 3:8Novýduel
15.05.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Kozlos Ústí n.L. 5:4Košťálduel
16.05.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecPIERBURG Trmice10:7Mollingerduel
17.05.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULOld School "UL" 3:11Macháčekduel
19.kolo
odloženo z podnětu HSOSOSOVikings Libouchec :Řízekduel
20.05.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Atletico "UL" :Kalinaduel
22.05.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Sokol UL "B" :Krestaduel
22.05.19středa20:00SH GymplHop Trop "B"FC Barcelona UL :Hanzlíkduel
23.05.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"FSC Tygříci "UL" :Košťálduel
24.05.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"PIERBURG Trmice :Macháčekduel
20.kolo
FSC Tygříci "UL"Hop Trop "B" :duel
27.05.19pondělí19:30SH GymplFC Sokol UL "B"SOSOSO :duel
27.05.19pondělí20:00UT SeverkaFC Atletico "UL"Old School "UL" :duel
30.05.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecKMK Tornádo "B" :duel
31.05.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFT Forza "UL" :duel
31.05.19pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceKozlos Ústí n.L. :duel
21.kolo
03.06.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.KMK Tornádo "B" :duel
03.06.19pondělí18:30UT MojžířSOSOSOFC Barcelona UL :duel
03.06.19pondělí19:30SH GymplFC Sokol UL "B"Vikings Libouchec :duel
05.06.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FSC Tygříci "UL" :duel
05.06.19středa20:00SH GymplHop Trop "B"FC Atletico "UL" :duel
06.06.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"PIERBURG Trmice :duel
22.kolo
FSC Tygříci "UL"SOSOSO :duel
10.06.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"FT Forza "UL" :duel
13.06.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecKozlos Ústí n.L. :duel
14.06.19pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceHop Trop "B" :duel
14.06.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Old School "UL" :duel
14.06.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFC Sokol UL "B" :duel

celkem záznamů: 66

generováno za 0.03 sekund