Dnes je neděle 21.10.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 66

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2018/2019 1.třída
1.kolo
odloženo z podnětu DFC Rapid UL "D"Lesná Pes UL :duel
05.09.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"KMK Tornádo "UL" 3:10Macháček
Kalina
duel
07.09.18pátek17:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FK Všebořice 9:3Lutka
Hanzlík
duel
07.09.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULKlimax Bar "B" 4:10Košťál
Kalina
duel
07.09.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFC NY Tiradores "B" 7:6Hanzlík
Rouče
duel
19.11.18pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"Italové "UL" :duel
2.kolo
odloženo z podnětu DLesná Pes ULSamba UL :duel
12.09.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"Sampdoria MRV UL 0:2Faigl
Mollinger
duel
14.09.18pátek20:00UT SNPFK VšebořiceItalové "UL" 1:8Hanzlík
Sůra
duel
14.09.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC Rapid UL "D" 5:1Rouče
Lutka
duel
14.09.18pátek17:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Hop Trop "UL"10:1Lutka
Rouče
duel
14.09.18pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Svarog Teplice "C" 4:3Macháček
Hanzlík
duel
3.kolo
odloženo z podnětu HSvarog Teplice "C"Klimax Bar "B" :duel
19.09.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FK Všebořice 4:5Hanzlík
Řízek
duel
19.09.18středa21:00WHC KBItalové "UL"FC NY Tiradores "B" 3:1Nový
Macháček
duel
21.09.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULKMK Tornádo "UL" 4:8Mollinger
Lutka
duel
21.09.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULLesná Pes UL 9:2Macháček
Faigl
duel
10.10.18středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"1. FC Kostelníci "UL" 1:3Gajarský
Mollinger
duel
4.kolo
nezpůsobilá HP1. FC Kostelníci "UL"Samba UL :duel
odloženo z podnětu DHop Trop "UL"FC Rapid UL "D" :duel
odloženo z podnětu HLesná Pes ULSvarog Teplice "C" :duel
26.09.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"Italové "UL" 3:6Košťál
Řízek
duel
28.09.18pátek20:00UT SNPFK VšebořiceFC NY Tiradores "B" 1:1Tuček
Řízek
duel
28.09.18pátek17:45UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Sampdoria MRV UL 4:11Lutka
Nový
duel
5.kolo
01.10.18pondělí20:00SetuzaFC Rapid UL "D"FK Všebořice 1:1Košťál
Barták
duel
01.10.18pondělí19:00KrupkaSvarog Teplice "C"KMK Tornádo "UL" 9:8Hanzlík
Kamínek
duel
03.10.18středa21:00WHC KBItalové "UL"Lesná Pes UL11:4Košťál
Rouče
duel
05.10.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULHop Trop "UL" 7:8Lutka
Faigl
duel
05.10.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV UL1. FC Kostelníci "UL" 4:5Tuček
Gajarský
duel
05.10.18pátek17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Klimax Bar "B" 3:3Macháček
Mollinger
duel
6.kolo
08.10.18pondělí17:30UT SNPLesná Pes ULFC NY Tiradores "B" 7:4Hanzlík
Nový
duel
10.10.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Sampdoria MRV UL 4:2Kamínek
Řízek
duel
12.10.18pátek20:00UT SNPFK VšebořiceKlimax Bar "B" 5:5Nový
Lutka
duel
12.10.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Italové "UL" 2:4Gajarský
Hanzlík
duel
12.10.18pátek19:30Setuza1. FC Kostelníci "UL"Svarog Teplice "C" 8:6Hanzlík
Gajarský
duel
17.10.18středa19:00SetuzaFC Rapid UL "D"Samba UL 4:6Gajarský
Barták
duel
7.kolo
odloženo z podnětu DItalové "UL"1. FC Kostelníci "UL" :duel
15.10.18pondělí19:00KrupkaSvarog Teplice "C"Hop Trop "UL" 5:4Tuček
Kamínek
duel
17.10.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"Lesná Pes UL 9:12Košťál
Rouče
duel
19.10.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULFK Všebořice 4:5Gajarský
Faigl
duel
19.10.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFC Rapid UL "D" 5:0Řízek
Kalina
duel
21.11.18středa21:00WHC KBFC NY Tiradores "B"KMK Tornádo "UL" :duel
8.kolo
24.10.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Italové "UL" :Lutka
Řízek
duel
24.10.18středa19:00SetuzaFC Rapid UL "D"Svarog Teplice "C" :Faigl
Rouče
duel
26.10.18pátek20:00UT SNPFK VšebořiceLesná Pes UL :Lutka
Barták
duel
26.10.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Klimax Bar "B" :Košťál
Faigl
duel
26.10.18pátek17:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FC NY Tiradores "B" :Hanzlík
Macháček
duel
26.10.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULSampdoria MRV UL :Faigl
Košťál
duel
9.kolo
29.10.18pondělí17:30UT SNPLesná Pes ULKMK Tornádo "UL" :duel
29.10.18pondělí19:00KrupkaSvarog Teplice "C"Samba UL :duel
31.10.18středa21:00WHC KBItalové "UL"FC Rapid UL "D" :duel
31.10.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"1. FC Kostelníci "UL" :duel
02.11.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFK Všebořice :duel
02.11.18pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "B"Hop Trop "UL" :duel
10.kolo
07.11.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Klimax Bar "B" :duel
07.11.18středa19:00SetuzaFC Rapid UL "D"FC NY Tiradores "B" :duel
09.11.18pátek20:00UT SNPFK VšebořiceKMK Tornádo "UL" :duel
09.11.18pátek17:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Lesná Pes UL :duel
09.11.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULItalové "UL" :duel
09.11.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULSvarog Teplice "C" :duel
11.kolo
12.11.18pondělí17:30UT SNPLesná Pes ULHop Trop "UL" :duel
12.11.18pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"FK Všebořice :duel
14.11.18středa21:00WHC KBItalové "UL"Sampdoria MRV UL :duel
14.11.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FC Rapid UL "D" :duel
16.11.18pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "B"Samba UL :duel
16.11.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"1. FC Kostelníci "UL" :duel

celkem záznamů: 66

generováno za 0.18 sekund