Dnes je pátek 16.11.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 81

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2018/2019 1.třída
1.kolo
07.09.18pátek17:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FK Všebořice 9:3Lutka
Hanzlík
duel
07.09.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFC NY Tiradores "B" 7:6Hanzlík
Rouče
duel
2.kolo
14.09.18pátek20:00UT SNPFK VšebořiceItalové "UL" 1:8Hanzlík
Sůra
duel
14.09.18pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Svarog Teplice "C" 4:3Macháček
Hanzlík
duel
3.kolo
19.09.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FK Všebořice 4:5Hanzlík
Řízek
duel
5.kolo
01.10.18pondělí19:00KrupkaSvarog Teplice "C"KMK Tornádo "UL" 9:8Hanzlík
Kamínek
duel
6.kolo
08.10.18pondělí17:30UT SNPLesná Pes ULFC NY Tiradores "B" 7:4Hanzlík
Nový
duel
12.10.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Italové "UL" 2:4Gajarský
Hanzlík
duel
12.10.18pátek19:30Setuza1. FC Kostelníci "UL"Svarog Teplice "C" 8:6Hanzlík
Gajarský
duel
10.kolo
09.11.18pátek17:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Lesná Pes UL 7:12Hanzlík
Rouče
duel
11.kolo
14.11.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FC Rapid UL "D" 8:6Hanzlík
Faigl
duel
16.11.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"1. FC Kostelníci "UL" :Hanzlík
Kalina
duel
2018/2019 Okresní přebor
4.kolo
27.09.18čtvrtek19:00UT SNPBar AlexFC Lokomotiv "UL" 6:5Gajarský
Hanzlík
duel
5.kolo
04.10.18čtvrtek19:30KrupkaMorgan Commando TPFC NY Tiradores "UL" 3:1Macháček
Hanzlík
duel
2017/2018 1.třída
06.10.17pátek19:00UT SeverkaULITEPFC Rapid UL "D" 4:3Řízek
Hanzlík
duel
19.kolo
25.05.18pátek18:30UT SNP1. FC Kostelníci "UL"Bar Alex 9:1Sůra
Hanzlík
duel
2017/2018 Krajský přebor UK
2.kolo
08.10.17neděle20:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceChelsea Bar UL12:2Novotný
Hanzlík
duel
10.kolo
04.12.17pondělí19:30KrupkaSvarog Teplice "B"Chelsea Bar UL 9:8Šmid
Hanzlík
duel
07.12.17čtvrtek19:30SH GymplOranjes Ústí n. L.FC Atletico Chomutov "B" 3:8Tuček
Hanzlík
duel
11.kolo
11.12.17pondělí19:30KrupkaFC VITO ProboštovFC Baník Chomutov "B" 8:3Košťál
Hanzlík
duel
19.kolo
02.03.18pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"Gardenline Ltm. "B"15:0Menšík
Hanzlík
duel
21.kolo
12.03.18pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovFC NY Tiradores "UL" 3:1Macháček
Hanzlík
duel
22.kolo
23.03.18pátek19:00ChomutovFC Baník Chomutov "B"FC VITO Proboštov 5:3Šmid
Hanzlík
duel
2017/2018 Okresní přebor
5.kolo
28.05.18pondělí17:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FC Kolbenschmidt cz 2:3Nový
Hanzlík
duel
13.kolo
10.04.18úterý20:00KrupkaMorgan Commando TPSC Dragons UL 5:3Kresta
Hanzlík
duel
13.04.18pátek20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FC Rapid UL "C" 2:3Mollinger
Hanzlík
duel
14.kolo
17.04.18úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Sokol UL "A" 4:4Faigl
Hanzlík
duel
15.kolo
24.04.18úterý20:00KrupkaMorgan Commando TPFC Rapid UL "C" 4:3Nový
Hanzlík
duel
17.kolo
19.06.18úterý19:00SetuzaFC Rapid UL "C"SC Dragons UL 2:7Košťál
Hanzlík
duel
18.kolo
16.05.18středa17:00UT UJEPUSK Slávie ULFC Libouchec 8:8Nový
Hanzlík
duel
17.05.18čtvrtek19:00UT ChuderovFC Lokomotiv "UL"FC Rapid UL "C" 8:0Lutka
Hanzlík
duel
20.kolo
20.06.18středa18:00SetuzaSC Dragons ULGold Combix ÚL "C" 4:2Košťál
Hanzlík
duel
21.kolo
05.06.18úterý20:00KrupkaMorgan Commando TPFK Pérovna UL 5:9Tuček
Hanzlík
duel
2017/2018 Pohár A
2.kolo
06.12.17středa21:00WHC KBFK Sambular "UL"Samba UL 7:4Kalina
Hanzlík
duel
5.kolo
15.01.18pondělí19:30KrupkaFT Forza "UL"Morgan Commando TP 8:8Mollinger
Hanzlík
duel
2017/2018 Pohár B
2.kolo
30.12.17sobota20:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Sampdoria MRV UL 3:3Mollinger
Hanzlík
duel
5.kolo
06.01.18sobota18:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Oranjes Ústí n. L. 5:8Macháček
Hanzlík
duel
2017/2018 Pohár D
3.kolo
13.12.17středa20:00SetuzaFC Rapid UL "D"ULITEP 5:5Mollinger
Hanzlík
duel
2016/2017 1.třída
7.kolo
21.10.16pátek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"KMK Tornádo "UL"11:3Košťál
Hanzlík
duel
8.kolo
28.10.16pátek21:00hala UJEPFK Parta Střekov "UL"FSC Tygříci "UL"10:4Vaššík
Hanzlík
duel
12.kolo
21.11.16pondělí18:00UT SeverkaLesná Pes UL1. FC Kostelníci "UL" 5:7Lutka
Hanzlík
duel
22.11.16úterý18:00UT SeverkaSamba ULFCSB Ústí n.L. 7:8Nový
Hanzlík
duel
19.kolo
05.05.17pátek17:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Bar Alex 2:12Sýs
Hanzlík
duel
2016/2017 Krajský přebor UK
4.kolo
02.11.16středa21:00hala UJEPOranjes Ústí n. L.SK Bosnia Online EU Teplice 4:5Šmid
Hanzlík
duel
04.11.16pátek19:15SH GymplFC NY Tiradores "UL"Relax Ústí n.L. 4:2Šmid
Hanzlík
duel
5.kolo
19.01.17čtvrtek20:00hala UJEPRelax Ústí n.L.FC Killers Lovosice 8:6Lutka
Hanzlík
duel
6.kolo
14.11.16pondělí20:00KrupkaTJ Bouráci TepliceFC Atletico Chomutov 9:4Košťál
Hanzlík
duel
7.kolo
25.11.16pátek20:00hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFC NY Tiradores "UL" 4:2Vlašič
Hanzlík
duel
14.kolo
25.01.17středa19:45hala UJEPOranjes Ústí n. L.FC Atletico Chomutov 4:4Košťál
Hanzlík
duel
15.kolo
02.02.17čtvrtek21:00hala UJEPRelax Ústí n.L.FC NY Tiradores "UL" 1:6Macháček
Hanzlík
duel
16.kolo
12.02.17neděle19:30KrupkaFC VITO ProboštovFC Atletico Chomutov 7:8Lutka
Hanzlík
duel
18.kolo
20.02.17pondělí20:00KrupkaFC VITO ProboštovGold Combix ÚL "B" 6:3Kamínek
Hanzlík
duel
19.kolo
05.03.17neděle20:00TepliceSK Bosnia Online EU TepliceGardenline Ltm. "B" 5:6Lutka
Hanzlík
duel
20.kolo
08.03.17středa20:00WHC KBItalové ULOranjes Ústí n. L. 6:2Šmid
Hanzlík
duel
21.kolo
15.03.17středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "B"ACZ Lovosice 8:4Macháček
Hanzlík
duel
22.kolo
20.03.17pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovItalové UL 7:5Košťál
Hanzlík
duel
2016/2017 Okresní přebor
3.kolo
22.09.16čtvrtek20:40WHC KBFC Rapid UL "A"SC Dragons UL10:1Košťál
Hanzlík
duel
6.kolo
12.10.16středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Gold Combix ÚL "C" 1:12Sůra
Hanzlík
duel
7.kolo
19.10.16středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "C"FC Kolbenschmidt cz 8:8Mollinger
Hanzlík
duel
07.12.16středa20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Libouchec 5:7Tuček
Hanzlík
duel
8.kolo
25.10.16úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFSC SKP Viktoria 2:5Tuček
Hanzlík
duel
10.kolo
10.11.16čtvrtek20:00KrupkaMorgan Commando TPSC Dragons UL 3:3Lutka
Hanzlík
duel
14.kolo
30.03.17čtvrtek19:00KrupkaMorgan Commando TPHop Trop "UL" 7:6Lutka
Hanzlík
duel
16.kolo
12.04.17středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Lokomotiv "UL" 5:9Tuček
Hanzlík
duel
11.05.17čtvrtek18:00hala UJEPUSK Slávie ULGold Combix ÚL "C" 1:7Lutka
Hanzlík
duel
18.kolo
26.04.17středa20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Morgan Commando TP11:2Sýs
Hanzlík
duel
2016/2017 Pohár B
1.kolo
10.12.16sobota19:30KrupkaMorgan Commando TPKozlos Ústí n.L. 5:2Košťál
Hanzlík
duel
6.kolo
27.01.17pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "UL"Kozlos Ústí n.L. 9:1Kamínek
Hanzlík
duel
2016/2017 Pohár C
4.kolo
02.01.17pondělí19:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Gold Combix ÚL "C" 3:13Košťál
Hanzlík
duel
2015/2016 1.třída
18.kolo
28.04.16čtvrtek19:30SH GymplNew York "UL"Lesná Pes UL 5:11Kamínek
Hanzlík
duel
22.kolo
26.05.16čtvrtek18:00UT SeverkaSamba ULNew York "UL" 9:3Řízek
Hanzlík
duel
24.kolo
06.06.16pondělí17:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"B.B. Tonaso UL 4:8Košťál
Hanzlík
duel
2015/2016 Krajský přebor UK
18.kolo
26.01.16úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "A"FC Atletico Chomutov 5:3Tuček
Hanzlík
duel
20.kolo
08.02.16pondělí20:00KrupkaFC VITO ProboštovGardenline Ltm. "B" 4:1Macháček
Hanzlík
duel
23.kolo
02.03.16středa21:00WHC KBGold Team ULFC Třebenice 6:6Kresta
Hanzlík
duel
24.kolo
11.03.16pátek20:00hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceACZ Lovosice 6:8Mollinger
Hanzlík
duel
2015/2016 Okresní přebor
2.kolo
07.03.16pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "U-19"USK Slávie UL 4:1Sůra
Hanzlík
duel
14.kolo
30.03.16středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULDynamo "UL"11:1Nový
Hanzlík
duel
22.kolo
08.06.16středa19:00UT GymplGold Combix ÚL "U-19"FSC SKP Viktoria 5:5Nový
Hanzlík
duel
26.kolo
21.06.16úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Lokomotiv "UL" 6:4Kamínek
Hanzlík
duel
21.06.16úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czHop Trop "UL" 7:11Lutka
Hanzlík
duel

celkem záznamů: 81

generováno za 0.18 sekund