Dnes je čtvrtek 23.05.2019  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 66

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2018/2019 1.třída
12.kolo
odloženo z podnětu DItalové "UL"Svarog Teplice "C" :duel
02.04.19úterý17:30UT SNPLesná Pes ULFC Rapid UL "D" 3:1Macháček
Kalina
duel
02.04.19úterý19:00UT SNPFK Všebořice1. FC Kostelníci "UL" 6:5Kalina
Macháček
duel
05.04.19pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Sampdoria MRV UL 1:7Lutka
Nový
duel
05.04.19pátek19:00UT SNPKlimax Bar "B"Samba UL11:4Hanzlík
Kamínek
duel
05.04.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Hop Trop "UL" 4:7Macháček
Rouče
duel
13.kolo
odloženo z podnětu HFC Rapid UL "D"KMK Tornádo "UL" :duel
08.04.19pondělí20:30KrupkaSvarog Teplice "C"FC NY Tiradores "B" 7:2Faigl
Nový
duel
10.04.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"1. FC Kostelníci "UL" 1:7Šmid
Faigl
duel
12.04.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULKlimax Bar "B" 8:3Macháček
Rouče
duel
12.04.19pátek19:00UT SeverkaSamba ULLesná Pes UL 8:3Nový
Faigl
duel
12.04.19pátek20:00UT SeverkaItalové "UL"FK Všebořice11:3Faigl
Nový
duel
14.kolo
odloženo z podnětu HFC NY Tiradores "B"Italové "UL" :duel
15.04.19pondělí20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FC Rapid UL "D" 3:1Faigl
Lutka
duel
16.04.19úterý17:30UT SNPLesná Pes ULSampdoria MRV UL 2:8Hanzlík
laik
duel
16.04.19úterý19:00UT SNPFK VšebořiceHop Trop "UL" 6:4Kresta
Faigl
duel
19.04.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Samba UL 9:9Faigl
Macháček
duel
19.04.19pátek19:00UT SNPKlimax Bar "B"Svarog Teplice "C" 4:4Macháček
Faigl
duel
15.kolo
odloženo z podnětu HSvarog Teplice "C"Lesná Pes UL :duel
odloženo z podnětu HItalové "UL"Klimax Bar "B" :duel
23.04.19úterý20:30WHC KBFC Rapid UL "D"Hop Trop "UL" 5:5Faigl
Nový
duel
26.04.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULKMK Tornádo "UL" 8:5Nový
Tuček
duel
26.04.19pátek19:00UT SeverkaSamba UL1. FC Kostelníci "UL"11:7Faigl
Rouče
duel
26.04.19pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FK Všebořice 2:4Macháček
Gajarský
duel
16.kolo
odloženo z podnětu HLesná Pes ULItalové "UL" :duel
30.04.19úterý19:00UT SNPFK VšebořiceFC Rapid UL "D" 3:4Lutka
Košťál
duel
02.05.19čtvrtek19:30SH GymplHop Trop "UL"Samba UL 6:5Mollinger
Nový
duel
03.05.19pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Sampdoria MRV UL 3:6Sůra
Rouče
duel
03.05.19pátek19:00UT SNPKlimax Bar "B"FC NY Tiradores "B" 4:2Hanzlík
Sůra
duel
03.05.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Svarog Teplice "C" 5:5Kamínek
Rouče
duel
17.kolo
odloženo z podnětu HFC NY Tiradores "B"Lesná Pes UL :duel
kontumaceKlimax Bar "B"FK Všebořice :Faigl
Tuček
duel
06.05.19pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"1. FC Kostelníci "UL" 8:8Hanzlík
laik
duel
08.05.19středa17:00UT SeverkaItalové "UL"KMK Tornádo "UL"12:10Mollinger
Kalina
duel
10.05.19pátek19:00UT SeverkaSamba ULFC Rapid UL "D" 3:4Macháček
Rouče
duel
10.05.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULHop Trop "UL"12:0Tuček
Faigl
duel
18.kolo
14.05.19úterý19:00UT SNPFK VšebořiceSamba UL 5:8Košťál
Kresta
duel
14.05.19úterý20:30WHC KBFC Rapid UL "D"Sampdoria MRV UL 1:1Mollinger
Rouče
duel
14.05.19úterý17:30UT SNPLesná Pes ULKlimax Bar "B" 4:7Kresta
Košťál
duel
15.05.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Svarog Teplice "C" :Košťál
laik
duel
16.05.19čtvrtek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Italové "UL"12:5Košťál
Nauš
duel
17.05.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC NY Tiradores "B" 9:6Faigl
Kalina
duel
19.kolo
odloženo z podnětu HItalové "UL"Hop Trop "UL" :Faigl
Nový
duel
odloženo z podnětu D1. FC Kostelníci "UL"FC NY Tiradores "B" :Nový
Faigl
duel
20.05.19pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"FC Rapid UL "D" 2:2Hanzlík
laik
duel
21.05.19úterý17:30UT SNPLesná Pes ULFK Všebořice 2:6Faigl
Košťál
duel
24.05.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "B"KMK Tornádo "UL" :Sůra
Faigl
duel
24.05.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULSamba UL :Faigl
Sůra
duel
20.kolo
28.05.19úterý19:00UT SNPFK VšebořiceSampdoria MRV UL :duel
29.05.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC NY Tiradores "B" :duel
30.05.19čtvrtek20:30WHC KBFC Rapid UL "D"Italové "UL" :duel
31.05.19pátek19:00UT SeverkaSamba ULSvarog Teplice "C" :duel
31.05.19pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Klimax Bar "B" :duel
31.05.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Lesná Pes UL :duel
21.kolo
03.06.19pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"Sampdoria MRV UL :duel
04.06.19úterý17:30UT SNPLesná Pes UL1. FC Kostelníci "UL" :duel
05.06.19středa17:00UT SeverkaItalové "UL"Samba UL :duel
07.06.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "B"Hop Trop "UL" :duel
07.06.19pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Rapid UL "D" :duel
07.06.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FK Všebořice :duel
22.kolo
FK VšebořiceSvarog Teplice "C" :duel
1. FC Kostelníci "UL"KMK Tornádo "UL" :duel
12.06.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Lesná Pes UL :duel
13.06.19čtvrtek20:30WHC KBFC Rapid UL "D"Klimax Bar "B" :duel
14.06.19pátek20:00UT SeverkaSamba ULFC NY Tiradores "B" :duel
14.06.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULItalové "UL" :duel

celkem záznamů: 66

generováno za 0.06 sekund